De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Oeiras - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Portugal

Volledige uitslagen

Oeiras 2021

PortugalPortugal - 29 Maart 2021 - 4 April 2021 - Gravel


Finale

4 Apr - 13h35Zdenek KolarverslaatGastão Elias6-4 7-5


Halve Finale

3 Apr - 11h00Zdenek KolarverslaatMarco Trungelliti6-3 6-2
3 Apr - 12h30Gastão EliasverslaatEvan Furness6-3 7-5


Kwartfinales

2 Apr - 13h05Zdenek KolarverslaatTiago Cacao6-3 6-2
2 Apr - 13h05Marco TrungellitiverslaatIgor Sijsling6-3 6-4
2 Apr - 14h30Evan FurnessverslaatRaul Brancaccio6-1 1-6 6-4
2 Apr - 14h50Gastão EliasverslaatAlex Molcan6-2 7-5


Achtste finales

31 Maa - 12h05Raul BrancaccioverslaatNicola Kuhn6-1 6-2
31 Maa - 12h10Igor SijslingverslaatGian Marco Moroni6-2 6-2
31 Maa - 13h30Marco TrungellitiverslaatGoncalo Oliveira6-1 6-3
31 Maa - 13h45Evan FurnessverslaatRiccardo Bonadio4-6 6-3 6-4
1 Apr - 12h00Zdenek KolarverslaatLucas Miedler6-1 6-1
1 Apr - 13h10Tiago CacaoverslaatMats Moraing4-6 6-2 7-5
1 Apr - 13h15Alex MolcanverslaatNino Serdarusic6-4 6-2
1 Apr - 16h45Gastão EliasverslaatRoberto Ortega-Olmedo3-6 6-1 6-3


1/16de finales

29 Maa - 11h05Gian Marco MoroniverslaatAlexey Vatutin6-4 6-3
29 Maa - 13h10Nicola KuhnverslaatTeimuraz Gabashvili6-3 6-3
29 Maa - 15h00Marco TrungellitiverslaatOscar Otte6-3 6-4
29 Maa - 16h45Riccardo BonadioverslaatKaichi Uchida3-6 6-4 7-6
30 Maa - 10h05Igor SijslingverslaatManuel Guinard6-1 7-5
30 Maa - 10h05Zdenek KolarverslaatNuno Borges2-6 7-6 6-1
30 Maa - 10h05Evan FurnessverslaatEnzo Couacaud6-4 3-6 7-6
30 Maa - 11h30Goncalo OliveiraverslaatDenis Yevseyev6-1 6-2
30 Maa - 11h45Raul BrancaccioverslaatElliot Benchetrit6-3 6-1
30 Maa - 12h00Lucas MiedlerverslaatHarry Bourchier7-5 6-4
30 Maa - 13h00Mats MoraingverslaatFrancisco Cabral6-2 6-7 6-2
30 Maa - 13h45Tiago CacaoverslaatDuck Hee Lee6-3 6-4
30 Maa - 14h55Nino SerdarusicverslaatLuis Faria6-3 6-3
30 Maa - 15h45Alex MolcanverslaatAndrea Collarini3-6 6-3 7-5
30 Maa - 15h50Gastão EliasverslaatChun-hsin Tseng6-3 2-6 6-4
30 Maa - 16h35Roberto Ortega-OlmedoverslaatErnesto Escobedo7-5 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

29 Maa - 11h10Evan FurnessverslaatFrancisco Cabral6-3 6-4
29 Maa - 13h05Raul BrancaccioverslaatTiago Torres6-1 6-0
29 Maa - 13h20Manuel GuinardverslaatLuis Faria6-3 0-6 7-6
29 Maa - 16h00Denis YevseyevverslaatPedro Araujo6-2 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

Pedro AraujoverslaatPavel Kotov5-7 7-5 7-5
Denis YevseyevverslaatSergio Martos Gornes6-3 6-3
Manuel GuinardverslaatSimon Beaupain6-1 6-1
28 Maa - 13h55Luis FariaverslaatVladyslav Orlov4-6 6-1 7-6
Evan FurnessverslaatMiguel Gomes6-3 6-1
Francisco CabralverslaatIvan Nedelko6-2 5-7 6-4
28 Maa - 16h05Raul BrancaccioverslaatHenrique Rocha7-5 3-6 6-3
28 Maa - 16h45Tiago TorresverslaatNicholas David Ionel1-6 6-4 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden