De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Liberec - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Volledige uitslagen

Liberec 2021

TsjechiëTsjechië - 2 Augustus 2021 - 8 Augustus 2021 - Gravel


Finale

8 Aug - 13h10Alex MolcanverslaatTomas Machac6-0 6-1


Halve Finale

Alex MolcanverslaatMalek Jaziri6-1 6-0
Tomas MachacverslaatBotic Van De Zandschulp6-2 6-2


Kwartfinales

6 Aug - 12h05Malek JaziriverslaatMarc Polmans6-2 6-4
6 Aug - 13h10Alex MolcanverslaatKamil Majchrzak7-6 6-3
6 Aug - 13h50Botic Van De ZandschulpverslaatAlexander Ritschard6-2 6-3
6 Aug - 15h10Tomas MachacverslaatGerald Melzer7-6 6-4


Achtste finales

4 Aug - 12h10Marc PolmansverslaatMaximilian Marterer6-4 6-4
4 Aug - 12h10Malek JaziriverslaatFilip Horansky6-4 6-3
4 Aug - 13h55Alexander RitschardverslaatBorna Gojo5-7 7-5 6-3
4 Aug - 13h55Botic Van De ZandschulpverslaatLukas Klein6-4 3-6 7-5
5 Aug - 12h05Alex MolcanverslaatDalibor Svrcina6-2 6-1
5 Aug - 12h05Kamil MajchrzakverslaatMohamed Safwat6-2 6-2
5 Aug - 13h30Tomas MachacverslaatNikola Milojevic6-2 7-6
5 Aug - 13h30Gerald MelzerverslaatEvan Furness6-4 6-2


1/16de finales

2 Aug - 15h40Marc PolmansverslaatMichael Vrbensky6-7 6-2 7-5
2 Aug - 15h45Filip HoranskyverslaatAleksandar Vukic6-2 7-5
2 Aug - 17h05Lukas KleinverslaatMaxime Janvier6-3 6-4
2 Aug - 17h35Maximilian MartererverslaatSumit Nagal6-4 6-3
2 Aug - 18h40Mohamed SafwatverslaatJuan Pablo Ficovich6-4 6-4
2 Aug - 19h00Borna GojoverslaatTallon Griekspoor6-4 6-3
3 Aug - 10h40Botic Van De ZandschulpverslaatVitaliy Sachko6-3 7-5
3 Aug - 10h40Kamil MajchrzakverslaatDmitry Popko6-2 6-3
3 Aug - 10h40Dalibor SvrcinaverslaatJonas Forejtek7-6 6-2
3 Aug - 12h10Alex MolcanverslaatRobin Haase6-1 6-4
3 Aug - 12h15Evan FurnessverslaatTim Van Rijthoven3-6 6-4 6-2
3 Aug - 12h20Malek JaziriverslaatDavid Vega Hernandez6-1 6-2
3 Aug - 14h05Gerald MelzerverslaatAndrej Martin6-3 5-7 6-4
3 Aug - 14h40Alexander RitschardverslaatJiri Lehecka6-4 3-6 6-1
3 Aug - 16h15Nikola MilojevicverslaatDaniel Siniakov7-5 6-0
3 Aug - 18h10Tomas MachacverslaatEnzo Couacaud3-6 6-3 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

2 Aug - 10h40Nikola MilojevicverslaatDenis Yevseyev6-4 6-1
2 Aug - 10h40Evan FurnessverslaatRudolf Molleker7-6 6-2
2 Aug - 11h40Alexander RitschardverslaatArtem Dubrivnyy6-2 6-2
2 Aug - 15h05Daniel SiniakovverslaatDavid Vega Hernandez6-3 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

Nikola Milojevic Bye
1 Aug - 15h00Denis YevseyevverslaatFranco Agamenone6-4 2-6 6-4
1 Aug - 14h40Evan FurnessverslaatMartin Krumich6-3 6-2
1 Aug - 16h05Rudolf MollekerverslaatMatthew Donald4-6 7-5 7-5
1 Aug - 17h10Alexander RitschardverslaatJaroslav Pospisil6-2 6-4
1 Aug - 17h20Artem DubrivnyyverslaatKyrian Jacquet6-4 6-0
1 Aug - 18h50Daniel SiniakovverslaatGeoffrey Blancaneaux6-2 6-3
1 Aug - 14h50David Vega HernandezverslaatThomaz Bellucci6-3 3-6 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden