De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Oeiras 2 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Portugal

Volledige uitslagen

Oeiras 2 2021

PortugalPortugal - 5 April 2021 - 11 April 2021 - Gravel


Finale

11 Apr - 13h30Pedro CachinverslaatNuno Borges7-6 7-6


Halve Finale

10 Apr - 15h20Nuno BorgesverslaatGastão Elias4-6 6-2 6-3
11 Apr - 11h00Pedro CachinverslaatGoncalo Oliveira7-6 4-0 ab.


Kwartfinales

9 Apr - 12h05Pedro CachinverslaatGian Marco Moroni6-3 2-6 6-4
9 Apr - 15h05Nuno BorgesverslaatManuel Guinard6-3 3-6 6-3
9 Apr - 17h05Goncalo OliveiraverslaatTiago Cacao7-5 6-2
10 Apr - 10h00Gastão EliasverslaatDimitar Kuzmanovw.o.


Achtste finales

7 Apr - 13h05Manuel GuinardverslaatHugo Grenier6-4 6-1
7 Apr - 13h40Nuno BorgesverslaatRaul Brancaccio6-4 4-6 6-3
7 Apr - 16h10Dimitar KuzmanovverslaatErnesto Escobedo6-2 6-2
7 Apr - 16h15Gastão EliasverslaatCarlos Gimeno Valero6-1 6-3
8 Apr - 12h05Pedro CachinverslaatAdrian Andreev6-2 6-4
8 Apr - 12h10Gian Marco MoroniverslaatPavel Kotov6-2 6-2
8 Apr - 15h05Tiago CacaoverslaatMischa Zverev6-3 1-6 7-6
8 Apr - 17h55Goncalo OliveiraverslaatOscar Otte6-4 4-6 6-3


1/16de finales

5 Apr - 14h30Dimitar KuzmanovverslaatLucas Miedler6-1 6-0
5 Apr - 14h35Carlos Gimeno ValeroverslaatRoberto Ortega-Olmedo6-1 6-1
5 Apr - 16h10Manuel GuinardverslaatNicola Kuhn6-1 6-4
5 Apr - 16h15Gian Marco MoroniverslaatAlex Molcan6-2 6-4
5 Apr - 16h15Nuno BorgesverslaatEnzo Couacaud6-3 6-4
6 Apr - 11h05Raul BrancaccioverslaatJonas Forejtek4-3 ab.
6 Apr - 11h05Oscar OtteverslaatPedro Araujo6-2 6-4
6 Apr - 11h05Hugo GrenierverslaatDuck Hee Lee6-0 6-3
6 Apr - 12h15Ernesto EscobedoverslaatEvan Furness6-3 6-2
6 Apr - 12h45Tiago CacaoverslaatTristan Lamasine6-2 6-4
6 Apr - 12h50Pavel KotovverslaatHarry Bourchier6-0 3-0 ab.
6 Apr - 14h10Adrian AndreevverslaatChun-hsin Tseng1-6 7-6 6-3
6 Apr - 14h15Mischa ZverevverslaatMats Moraing4-3 ab.
6 Apr - 15h55Gastão EliasverslaatMarco Trungelliti6-1 6-4
6 Apr - 17h15Pedro CachinverslaatElliot Benchetrit6-2 6-1
6 Apr - 17h30Goncalo OliveiraverslaatRiccardo Bonadio7-6 7-5


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

5 Apr - 12h05Evan FurnessverslaatLuis Faria6-3 7-6
5 Apr - 12h05Adrian AndreevverslaatFilip Cristian Jianu6-7 6-2 3-0 ab.
5 Apr - 12h05Raul BrancaccioverslaatAlexey Vatutin6-1 6-4 ab.
5 Apr - 14h15Pedro CachinverslaatHenrique Rocha4-6 6-2 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

4 Apr - 12h05Filip Cristian JianuverslaatKaichi Uchida6-2 7-5
4 Apr - 12h10Luis FariaverslaatVladyslav Orlov6-3 7-6
4 Apr - 13h30Adrian AndreevverslaatEduard Esteve Lobato6-3 6-4
4 Apr - 14h30Pedro CachinverslaatChristopher Heyman6-1 6-2
4 Apr - 15h15Alexey VatutinverslaatRonald Slobodchikov6-2 6-3
4 Apr - 15h55Evan FurnessverslaatDenis Yevseyev7-6 5-7 6-3
4 Apr - 15h55Raul BrancaccioverslaatMiguel Gomes6-1 6-1
4 Apr - 17h20Henrique RochaverslaatNick Chappell6-4 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden