De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Roma - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Roma 2021

ItaliëItalië - 19 April 2021 - 25 April 2021 - Gravel


Finale

25 Apr - 14h10Andrea PellegrinoverslaatHugo Gaston3-6 6-2 6-1


Halve Finale

24 Apr - 12h15Hugo GastonverslaatJuan Pablo Varillas Patino-Samudio6-4 7-5
Andrea PellegrinoverslaatVit Kopriva3-6 6-1 6-1


Kwartfinales

23 Apr - 11h05Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatElias Ymer6-4 6-3
23 Apr - 11h05Hugo GastonverslaatTristan Lamasine6-2 7-6
23 Apr - 13h05Andrea PellegrinoverslaatSebastian Ofner2-6 6-2 6-3
24 Apr - 15h10Vit KoprivaverslaatLorenzo Giustino1-6 7-5 6-3


Achtste finales

Elias YmerverslaatGuido Andreozzi7-5 6-7 6-2
Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatRoberto Marcora6-3 6-0
21 Apr - 14h00Tristan LamasineverslaatPaolo Lorenzi4-6 6-1 7-5
21 Apr - 16h40Hugo GastonverslaatThanasi Kokkinakis6-2 6-3
22 Apr - 11h05Andrea PellegrinoverslaatFlavio Cobolli7-6 6-1
22 Apr - 11h05Sebastian OfnerverslaatGiulio Zeppieri6-3 7-5
22 Apr - 11h05Lorenzo GiustinoverslaatSergiy Stakhovsky6-4 6-4
22 Apr - 11h10Vit KoprivaverslaatBernard Tomic6-3 6-3


1/16de finales

20 Apr - 11h10Guido AndreozziverslaatGrégoire Barrère7-6 6-4
20 Apr - 11h50Elias YmerverslaatEnzo Couacaud6-3 6-3
20 Apr - 12h25Roberto MarcoraverslaatBorna Gojo6-2 6-3
20 Apr - 12h45Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatAndrea Collarini6-2 3-6 6-2
20 Apr - 13h15Paolo LorenziverslaatYannick Maden7-6 2-6 6-3
20 Apr - 18h10Tristan LamasineverslaatAlex Bolt6-3 6-4
20 Apr - 10h15Thanasi KokkinakisverslaatJay Clarke6-2 6-4
19 Apr - 10h30Hugo GastonverslaatErnesto Escobedo6-3 6-4
20 Apr - 13h55Andrea PellegrinoverslaatSteven Diez1-6 6-2 6-3
Flavio CobolliverslaatAleksandar Vukic7-5 5-0 ab.
20 Apr - 13h30Giulio ZeppieriverslaatStefano Napolitano6-3 6-4
Sebastian OfnerverslaatAlex Molcan6-7 6-0 6-3
21 Apr - 11h10Lorenzo GiustinoverslaatFilip Horansky7-6 7-5
20 Apr - 13h45Sergiy StakhovskyverslaatMathias Bourgue6-4 3-6 7-5
21 Apr - 11h05Bernard TomicverslaatRuben Bemelmans6-3 6-4
Vit KoprivaverslaatHugo Dellien7-6 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

20 Apr - 12h35Alex MolcanverslaatDenis Istomin6-3 3-6 6-1
20 Apr - 10h10Flavio CobolliverslaatHugo Grenier6-1 4-6 6-2
Tristan LamasineverslaatMarco Trungelliti5-1 ab.
20 Apr - 10h10Vit KoprivaverslaatAlexey Vatutin6-2 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

18 Apr - 10h05Denis IstominverslaatDaniele Spinnato6-4 6-1
18 Apr - 10h10Marco TrungellitiverslaatPavel Kotov3-6 6-4 6-1
18 Apr - 10h15Alex MolcanverslaatTeimuraz Gabashvili7-6 6-1
18 Apr - 11h30Hugo GrenierverslaatMatteo Gigante2-6 6-2 6-3
18 Apr - 12h30Vit KoprivaverslaatTung-lin Wu6-2 6-1
19 Apr - 12h00Tristan LamasineverslaatZizou Bergs3-6 7-6 6-2
19 Apr - 15h15Flavio CobolliverslaatTobias Kamke2-6 6-4 7-5
19 Apr - 15h20Alexey VatutinverslaatMatteo Viola6-3 6-7 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden