De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Biella 3 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Biella 3 2021

ItaliëItalië - 7 Maart 2021 - 14 Maart 2021 - Hardcourt


Finale

14 Maa - 16h40Andreas SeppiverslaatLiam Broady6-2 6-1


Halve Finale

13 Maa - 12h35Liam BroadyverslaatIllya Marchenko6-3 7-6
13 Maa - 14h35Andreas SeppiverslaatRobin Haase6-1 7-5


Kwartfinales

12 Maa - 10h35Liam BroadyverslaatJurij Rodionov6-4 6-3
12 Maa - 12h30Robin HaaseverslaatBrayden Schnur6-3 6-4
12 Maa - 14h00Illya MarchenkoverslaatJonas Forejtek6-4 6-1
12 Maa - 15h15Andreas SeppiverslaatPeter Gojowczyk3-1 ab.


Achtste finales

11 Maa - 13h10Illya MarchenkoverslaatAndrea Arnaboldi6-2 7-5
11 Maa - 17h05Jonas ForejtekverslaatAkira Santillan7-6 6-3
10 Maa - 15h50Liam BroadyverslaatLuca Nardi6-3 6-4
Jurij RodionovverslaatZdenek Kolar6-2 4-6 7-6
10 Maa - 16h25Robin HaaseverslaatMatthias Bachinger6-2 6-4
11 Maa - 11h45Brayden SchnurverslaatLorenzo Giustino6-4 6-2
10 Maa - 14h10Peter GojowczykverslaatQuentin Halys6-7 6-1 7-6
11 Maa - 15h00Andreas SeppiverslaatTristan Lamasine1-6 6-1 7-6


1/16de finales

8 Maa - 13h55Robin HaaseverslaatDaniel Masur6-7 6-3 6-2
8 Maa - 14h15Quentin HalysverslaatDustin Brown6-1 6-4
8 Maa - 15h25Jurij RodionovverslaatAleksandar Vukic6-4 6-4
8 Maa - 16h10Zdenek KolarverslaatYannick Maden6-2 7-6
9 Maa - 10h10Tristan LamasineverslaatHugo Grenier6-4 6-2
9 Maa - 10h10Luca NardiverslaatYuichi Sugita6-2 6-2
9 Maa - 11h25Matthias BachingerverslaatMartin Klizan6-1 6-1
9 Maa - 11h30Liam BroadyverslaatJulian Lenz7-6 6-4
9 Maa - 12h30Peter GojowczykverslaatGiulio Zeppieri6-7 6-0 6-1
9 Maa - 14h40Brayden SchnurverslaatStefano Napolitano6-2 6-4
9 Maa - 14h40Jonas ForejtekverslaatTobias Kamke6-3 6-3
9 Maa - 16h15Lorenzo GiustinoverslaatYasutaka Uchiyama7-5 6-4
9 Maa - 17h40Andrea ArnaboldiverslaatJames Duckworth6-4 6-3
10 Maa - 10h35Illya MarchenkoverslaatTung-lin Wu6-4 7-6
10 Maa - 10h35Akira SantillanverslaatMarc-Andrea Hüsler7-5 3-6 6-3
10 Maa - 12h45Andreas SeppiverslaatSergiy Stakhovsky6-2 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Jonas ForejtekverslaatJulian Lenz6-4 6-1
Akira SantillanverslaatRyan Peniston7-6 3-6 6-2
Matthias BachingerverslaatLuca Vanni6-3 6-4
Andrea ArnaboldiverslaatKirill Kivattsev6-3 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

7 Maa - 10h40Jonas ForejtekverslaatMarco Miceli6-1 6-2
7 Maa - 10h40Julian LenzverslaatFlavio Cobolli6-1 7-6
7 Maa - 12h25Luca VanniverslaatBenjamin Hassan6-7 7-5 6-1
7 Maa - 12h30Matthias BachingerverslaatRobert Strombachs6-2 7-5
7 Maa - 13h30Andrea ArnaboldiverslaatFabien Reboul6-2 3-6 6-4
7 Maa - 14h00Kirill KivattsevverslaatSandro Ehrat7-6 6-3
7 Maa - 15h35Ryan PenistonverslaatLucas Catarina6-2 5-7 6-3
7 Maa - 17h15Akira SantillanverslaatMatteo Gigante7-6 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden