De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Szczecin - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Volledige uitslagen

Szczecin 2021

PolenPolen - 13 September 2021 - 19 September 2021 - Gravel


Finale

19 Sep - 12h00Zdenek KolarverslaatKamil Majchrzak7-6 7-5


Halve Finale

18 Sep - 13h00Zdenek KolarverslaatNicola Kuhn7-5 2-2 ab.
18 Sep - 15h15Kamil MajchrzakverslaatYannick Hanfmann6-3 6-3


Kwartfinales

17 Sep - 13h00Zdenek KolarverslaatJesper De Jong6-2 6-3
17 Sep - 15h10Yannick HanfmannverslaatPawel Cias6-2 7-5
17 Sep - 15h10Nicola KuhnverslaatMarco Trungelliti6-1 7-5
17 Sep - 17h05Kamil MajchrzakverslaatHolger Vitus Nodskov Rune7-6 6-1


Achtste finales

15 Sep - 13h05Yannick HanfmannverslaatMarco Cecchinato6-3 4-6 7-6
15 Sep - 15h45Pawel CiasverslaatStefano Travaglia7-6 3-6 6-2
16 Sep - 13h30Jesper De JongverslaatThai-Son Kwiatkowski6-4 7-6
16 Sep - 14h00Kamil MajchrzakverslaatRoberto Carballés Baena6-3 6-2
16 Sep - 15h30Zdenek KolarverslaatJay Clarke6-1 6-1
16 Sep - 16h05Marco TrungellitiverslaatThiago Monteiro6-4 6-3
16 Sep - 18h30Holger Vitus Nodskov RuneverslaatPablo Andújar6-1 6-1
16 Sep - 19h00Nicola KuhnverslaatAlex Rybakov6-2 6-2


1/16de finales

13 Sep - 13h05Stefano TravagliaverslaatSumit Nagal3-6 6-1 6-4
13 Sep - 15h15Marco CecchinatoverslaatDennis Novak6-3 6-3
13 Sep - 15h50Thai-Son KwiatkowskiverslaatDaniel Michalski6-3 4-6 6-1
13 Sep - 16h00Thiago MonteiroverslaatSteven Diez6-0 6-3
13 Sep - 17h15Pawel CiasverslaatVit Kopriva6-2 4-6 6-4
13 Sep - 18h10Holger Vitus Nodskov RuneverslaatTaro Daniel6-3 7-5
13 Sep - 19h55Pablo AndújarverslaatCarlos Taberner7-6 6-4
14 Sep - 12h05Alex RybakovverslaatDanilo Petrovic6-1 6-2
14 Sep - 12h05Marco TrungellitiverslaatMattéo Martineau4-6 6-4 6-3
14 Sep - 13h05Yannick HanfmannverslaatHugo Gaston3-6 6-3 6-3
14 Sep - 13h30Jesper De JongverslaatJiri Lehecka7-6 3-6 7-6
14 Sep - 14h25Jay ClarkeverslaatAlexey Vatutin6-0 4-0 ab.
14 Sep - 15h20Roberto Carballés BaenaverslaatVitaliy Sachko6-3 7-6
14 Sep - 15h30Zdenek KolarverslaatJirí Veselý7-6 6-3
14 Sep - 17h00Nicola KuhnverslaatAlbert Ramos Viñolas1-6 6-4 6-4
14 Sep - 19h00Kamil MajchrzakverslaatAndrea Pellegrino6-3 7-6


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

13 Sep - 11h10Alex RybakovverslaatJesper De Jong3-6 6-3 6-2
13 Sep - 11h10Alexey VatutinverslaatMaciej Rajski5-7 6-3 6-4
13 Sep - 13h15Vitaliy SachkoverslaatBogdan Bobrov4-6 6-3 6-4
13 Sep - 14h15Nicola KuhnverslaatMattéo Martineau6-4 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

12 Sep - 11h00Jesper De JongverslaatPiotr Matuszewski6-3 6-4
12 Sep - 11h00Alex RybakovverslaatSzymon Kielan6-2 2-6 6-3
12 Sep - 12h30Maciej RajskiverslaatRudolf Molleker7-5 6-4
12 Sep - 13h30Alexey VatutinverslaatAndre Goransson7-6 6-3
12 Sep - 14h15Vitaliy SachkoverslaatMaks Kasnikowski6-7 6-1 6-3
12 Sep - 15h20Mattéo MartineauverslaatSadio Doumbia7-6 0-0 ab.
12 Sep - 16h45Nicola KuhnverslaatNathaniel Lammons6-3 6-4
12 Sep - 16h50Bogdan BobrovverslaatKarol Drzewiecki6-2 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden