De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Marbella - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Marbella 2021

SpanjeSpanje - 29 Maart 2021 - 4 April 2021 - Gravel


Finale

4 Apr - 12h10Gianluca MagerverslaatJaume Antoni Munar Clar2-6 6-3 6-2


Halve Finale

3 Apr - 11h00Gianluca MagerverslaatAlessandro Giannessi6-7 6-4 6-1
3 Apr - 12h30Jaume Antoni Munar ClarverslaatMario Vilella Martinez7-6 7-5


Kwartfinales

2 Apr - 11h05Gianluca MagerverslaatRoberto Marcora4-6 6-3 6-2
2 Apr - 13h05Alessandro GiannessiverslaatMartin Klizan6-0 6-3
2 Apr - 13h10Mario Vilella MartinezverslaatNikola Milojevic6-3 6-4
2 Apr - 16h40Jaume Antoni Munar ClarverslaatTaro Daniel4-6 6-2 6-3


Achtste finales

31 Maa - 11h05Roberto MarcoraverslaatErnests Gulbis6-4 7-5
31 Maa - 11h10Gianluca MagerverslaatElias Ymer6-4 6-3
31 Maa - 12h55Alessandro GiannessiverslaatPedro Sousa6-4 6-3
31 Maa - 14h25Martin KlizanverslaatHenri Laaksonen6-3 6-3
1 Apr - 11h10Mario Vilella MartinezverslaatDamir Dzumhur6-3 6-4
1 Apr - 11h10Taro DanielverslaatCarlos Gómez-Herrera7-5 6-4
1 Apr - 13h05Nikola MilojevicverslaatMaxime Janvier6-1 7-5
1 Apr - 16h35Jaume Antoni Munar ClarverslaatVit Kopriva6-4 6-2


1/16de finales

29 Maa - 12h10Ernests GulbisverslaatEvgeny Donskoy6-2 6-2
29 Maa - 13h05Alessandro GiannessiverslaatJoao Domingues6-3 6-4
29 Maa - 13h40Pedro SousaverslaatAndrey Kuznetsov6-7 6-2 6-1
29 Maa - 14h40Roberto MarcoraverslaatMarc Polmans6-3 6-1
29 Maa - 15h00Martin KlizanverslaatMaxime Cressy6-1 7-6
29 Maa - 16h05Henri LaaksonenverslaatRoberto Carballés Baena1-6 6-3 6-3
30 Maa - 10h05Mario Vilella MartinezverslaatLorenzo Giustino7-6 6-0
30 Maa - 10h05Elias YmerverslaatJavier Barranco Cosano6-1 6-2
30 Maa - 10h05Vit KoprivaverslaatLukas Rosol6-3 3-6 7-5
30 Maa - 11h30Gianluca MagerverslaatCarlos Sanchez Jover6-3 6-2
30 Maa - 11h30Carlos Gómez-HerreraverslaatCarlos Gimeno Valero7-6 7-6
30 Maa - 11h30Maxime JanvierverslaatNorbert Gombos6-4 6-7 6-3
30 Maa - 13h30Taro DanielverslaatLeo Borg6-1 6-2
30 Maa - 14h50Jaume Antoni Munar ClarverslaatSebastian Ofner7-6 6-4
30 Maa - 15h50Damir DzumhurverslaatNikolas Sanchez Izquierdo6-4 6-4
30 Maa - 16h45Nikola MilojevicverslaatDanilo Petrovic3-6 6-3 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

29 Maa - 10h05Vit KoprivaverslaatEduard Esteve Lobato7-6 6-4
29 Maa - 10h05Nikolas Sanchez IzquierdoverslaatTimofey Skatov4-6 7-6 6-3
29 Maa - 10h10Javier Barranco CosanoverslaatNick Chappell6-2 7-6
29 Maa - 12h10Carlos Sanchez JoververslaatHolger Vitus Nodskov Rune2-6 6-3 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

Vit KoprivaverslaatAlex Marti Pujolras7-6 6-2
Eduard Esteve LobatoverslaatEnrico Dalla Valle6-3 6-4
28 Maa - 14h55Holger Vitus Nodskov RuneverslaatDavid Pichler6-1 6-3
28 Maa - 14h35Carlos Sanchez JoververslaatMichael Geerts6-3 6-2
Javier Barranco CosanoverslaatJosé Francisco Vidal Azorin6-2 6-4
Nick ChappellverslaatFermin Tenti6-0 6-0
Nikolas Sanchez IzquierdoverslaatAngel Guerrero Melgar6-1 6-0
Timofey SkatovverslaatLucas Gerch7-5 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden