De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Praag - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Volledige uitslagen

Praag 2021

TsjechiëTsjechië - Praag - 3 Mei 2021 - 9 Mei 2021 - Gravel


Finale

9 Mei - 13h10Tallon GriekspoorverslaatOscar Otte5-7 6-4 6-4


Halve Finale

8 Mei - 11h00Oscar OtteverslaatMichael Vrbensky6-3 6-3
8 Mei - 12h45Tallon GriekspoorverslaatNorbert Gombos7-6 6-3


Kwartfinales

7 Mei - 11h05Michael VrbenskyverslaatVit Kopriva6-1 6-4
7 Mei - 12h15Oscar OtteverslaatMaxime Cressy6-3 7-5
7 Mei - 14h05Tallon GriekspoorverslaatFrederico Ferreira Silva6-2 6-4
7 Mei - 15h10Norbert GombosverslaatSumit Nagal6-4 6-2


Achtste finales

5 Mei - 11h05Oscar OtteverslaatJiri Lehecka6-1 3-6 6-3
5 Mei - 11h10Michael VrbenskyverslaatAndrej Martin6-4 1-6 6-4
5 Mei - 12h55Maxime CressyverslaatAlejandro Tabilo6-2 7-5
5 Mei - 17h10Vit KoprivaverslaatYannick Maden4-6 6-4 6-1
6 Mei - 11h10Frederico Ferreira SilvaverslaatMarc Polmans6-2 3-6 6-4
6 Mei - 12h10Sumit NagalverslaatSergiy Stakhovsky4-6 6-1 6-4
6 Mei - 13h55Norbert GombosverslaatKacper Zuk6-3 6-7 6-3
6 Mei - 14h20Tallon GriekspoorverslaatRenzo Olivo6-3 7-6


1/16de finales

3 Mei - 12h05Maxime CressyverslaatMohamed Safwat6-2 6-2
3 Mei - 13h35Jiri LeheckaverslaatRoman Safiullin4-6 6-3 7-6
3 Mei - 15h25Oscar OtteverslaatPeter Gojowczyk6-3 6-1
3 Mei - 15h35Alejandro TabiloverslaatYuichi Sugita7-5 4-0 ab.
3 Mei - 16h15Michael VrbenskyverslaatSebastian Ofner7-6 6-3
4 Mei - 10h40Tallon GriekspoorverslaatLukas Rosol6-3 6-0
4 Mei - 10h40Yannick MadenverslaatDenis Kudla6-1 6-4
4 Mei - 10h50Marc PolmansverslaatRoberto Marcora7-6 6-2
4 Mei - 12h05Andrej MartinverslaatAndrew Paulson6-3 6-3
4 Mei - 12h35Sumit NagalverslaatZdenek Kolar6-2 6-4
4 Mei - 13h00Vit KoprivaverslaatIllya Marchenko6-2 6-7 7-6
4 Mei - 13h40Frederico Ferreira SilvaverslaatKamil Majchrzak6-4 6-7 6-1
4 Mei - 14h15Renzo OlivoverslaatDennis Novak6-4 7-6
4 Mei - 16h15Kacper ZukverslaatMario Vilella Martinez7-6 2-6 7-5
4 Mei - 16h25Sergiy StakhovskyverslaatDmitry Popko6-3 6-4
4 Mei - 16h25Norbert GombosverslaatHenri Laaksonen6-7 6-4 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

3 Mei - 12h05Vit KoprivaverslaatJurij Rodionov6-1 1-6 6-3
3 Mei - 12h10Kacper ZukverslaatTomas Martin Etcheverry6-2 6-3
3 Mei - 13h45Sergiy StakhovskyverslaatDenis Istomin7-6 6-1
3 Mei - 14h25Zdenek KolarverslaatMatthias Bachinger6-1 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

2 Mei - 14h25Vit KoprivaverslaatSebastian Baez6-2 3-6 6-2
2 Mei - 14h25Kacper ZukverslaatPatrik Rikl4-6 7-6 6-3
2 Mei - 14h35Tomas Martin EtcheverryverslaatLukas Lacko6-1 6-3
2 Mei - 15h10Jurij RodionovverslaatBrayden Schnur6-1 5-7 6-4
2 Mei - 16h00Zdenek KolarverslaatElias Ymer7-6 6-2
2 Mei - 16h45Matthias BachingerverslaatDaniel Masur4-6 7-5 6-4
2 Mei - 16h50Sergiy StakhovskyverslaatVojtech Petr6-3 6-7 7-5
2 Mei - 17h25Denis IstominverslaatPeter Polansky6-3 7-5

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden