De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Campinas - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Brazilië

Volledige uitslagen

Campinas 2021

BraziliëBrazilië - 15 November 2021 - 21 November 2021 - Gravel


Finale

21 Nov - 20h35Sebastian BaezverslaatThiago Monteiro6-1 6-4


Halve Finale

20 Nov - 20h05Thiago MonteiroverslaatTomas Martin Etcheverry1-6 6-2 6-3
20 Nov - 23h10Sebastian BaezverslaatFrancisco Cerundolo4-6 6-1 6-2


Kwartfinales

20 Nov - 00h45Tomas Martin EtcheverryverslaatNicolás Jarry6-4 6-1
Thiago MonteiroverslaatTimofey Skatov6-7 6-3 7-6
Francisco CerundoloverslaatJuan Manuel Cerundolo6-1 7-5
Sebastian BaezverslaatSantiago Fa Rodriguez Taverna2-6 7-6 6-1


Achtste finales

17 Nov - 15h10Nicolás JarryverslaatCamilo Ugo Carabelli6-1 6-2
17 Nov - 15h10Tomas Martin EtcheverryverslaatNicola Kuhn3-6 6-4 6-1
17 Nov - 16h30Timofey SkatovverslaatAndrea Collarini7-6 6-2
18 Nov - 00h10Thiago MonteiroverslaatJuan Pablo Varillas Patino-Samudio5-1 ab.
18 Nov - 15h10Santiago Fa Rodriguez TavernaverslaatNicolas Alvarez Varona7-6 6-7 7-5
19 Nov - 20h05Juan Manuel CerundoloverslaatGustavo Heide6-1 3-6 6-3
19 Nov - 20h10Sebastian BaezverslaatNicolas Alvarez6-4 6-3
19 Nov - 21h10Francisco CerundoloverslaatFelipe Meligeni Rodrigues Alves6-2 6-3


1/16de finales

15 Nov - 14h40Tomas Martin EtcheverryverslaatRoberto Cid Subervi6-2 6-0
15 Nov - 16h30Nicola KuhnverslaatDaniel Elahi Galan Riveros7-5 6-3
15 Nov - 18h35Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatMatheus Cury Bueres6-2 6-1
15 Nov - 19h00Timofey SkatovverslaatRenzo Olivo6-3 7-6
15 Nov - 21h45Camilo Ugo CarabelliverslaatThiago Seyboth Wild7-6 3-1 ab.
16 Nov - 14h00Nicolas AlvarezverslaatPedro Cachin4-6 6-4 6-2
16 Nov - 14h00Thiago MonteiroverslaatJohan Nikles6-2 6-1
16 Nov - 14h00Sebastian BaezverslaatFacundo Mena7-6 6-2
16 Nov - 15h30Nicolás JarryverslaatFederico Coria6-2 6-3
16 Nov - 16h10Francisco CerundoloverslaatGilbert Soares Klier Junior6-3 6-0
16 Nov - 17h00Nicolas Alvarez VaronaverslaatOrlando Luz6-3 6-4
16 Nov - 17h10Andrea CollariniverslaatPablo Cuevas6-3 6-3
16 Nov - 17h30Gustavo HeideverslaatJuan Ignacio Londero7-5 4-6 6-4
16 Nov - 18h40Felipe Meligeni Rodrigues AlvesverslaatGuido Andreozzi6-3 6-4
16 Nov - 18h50Santiago Fa Rodriguez TavernaverslaatJaume Antoni Munar Clar6-4 6-3
17 Nov - 00h00Juan Manuel CerundoloverslaatMatheus Pucinelli De Almeida4-6 7-5 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

15 Nov - 14h40Nicolas Alvarez VaronaverslaatBogdan Bobrov7-5 6-2
15 Nov - 14h40Johan NiklesverslaatCarlos Gimeno Valero2-6 7-5 1-0 ab.
15 Nov - 16h30Santiago Fa Rodriguez TavernaverslaatHernan Casanova7-5 6-2
15 Nov - 16h35Nicolas AlvarezverslaatJoão Lucas Reis da Silva2-6 6-3 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

14 Nov - 15h00Carlos Gimeno ValeroverslaatIago Almeida6-0 6-2
14 Nov - 15h00Johan NiklesverslaatMateus De Carvalho Cardoso Alves6-4 6-2
14 Nov - 15h00Nicolas AlvarezverslaatBatista Luis Rodrigues6-1 6-0
14 Nov - 17h00Nicolas Alvarez VaronaverslaatGenaro Alberto Olivieri6-3 3-6 7-6
14 Nov - 17h00Hernan CasanovaverslaatGonzalo Villanueva7-6 4-6 7-5
14 Nov - 17h00João Lucas Reis da SilvaverslaatFacundo Diaz Acosta6-4 7-6
14 Nov - 19h30Bogdan BobrovverslaatPedro Sakamoto6-2 6-4
14 Nov - 20h00Santiago Fa Rodriguez TavernaverslaatAlejandro González1-6 6-3 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden