De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Tampere - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Finland

Volledige uitslagen

Tampere 2021

FinlandFinland - 19 Juli 2021 - 25 Juli 2021 - Gravel


Finale

25 Jul - 11h10Jiri LeheckaverslaatNicolas Kicker5-7 6-4 6-3


Halve Finale

24 Jul - 12h30Jiri LeheckaverslaatKyrian Jacquet6-3 6-0
24 Jul - 14h00Nicolas KickerverslaatBotic Van De Zandschulp6-3 3-6 6-3


Kwartfinales

23 Jul - 13h05Kyrian JacquetverslaatGeoffrey Blancaneaux6-3 6-3
23 Jul - 14h05Nicolas KickerverslaatMario Vilella Martinez7-6 6-0
23 Jul - 15h00Jiri LeheckaverslaatOtto Virtanen6-4 6-1
23 Jul - 16h40Botic Van De ZandschulpverslaatDmitry Popko6-4 7-6


Achtste finales

21 Jul - 11h05Kyrian JacquetverslaatDimitar Kuzmanov3-6 6-4 7-6
21 Jul - 11h05Geoffrey BlancaneauxverslaatAlexander Erler6-3 4-6 6-2
21 Jul - 14h00Dmitry PopkoverslaatAndrea Arnaboldi6-4 6-3
21 Jul - 17h10Botic Van De ZandschulpverslaatPedja Krstin6-3 6-1
22 Jul - 11h05Mario Vilella MartinezverslaatPedro Cachin7-5 6-4
22 Jul - 12h55Jiri LeheckaverslaatNicolás Jarry6-4 6-4
22 Jul - 13h05Nicolas KickerverslaatAlexandre Muller6-4 3-6 6-2
22 Jul - 15h05Otto VirtanenverslaatGuido Andreozzi6-2 6-4


1/16de finales

20 Jul - 13h30Botic Van De ZandschulpverslaatRiccardo Bonadio4-6 6-2 6-2
Pedja KrstinverslaatJC Aragone6-4 6-4
20 Jul - 11h05Andrea ArnaboldiverslaatFelipe Meligeni Rodrigues Alves6-1 6-4
20 Jul - 11h05Dmitry PopkoverslaatOrlando Luz7-6 7-5
20 Jul - 14h50Mario Vilella MartinezverslaatJoao Domingues4-6 7-6 7-5
20 Jul - 17h45Pedro CachinverslaatBogdan Bobrov6-1 7-5
20 Jul - 15h40Nicolas KickerverslaatLeo Borg6-3 6-0
Alexandre MullerverslaatPatrik Niklas-Salminen6-2 6-1
20 Jul - 15h15Guido AndreozziverslaatMats Moraing6-4 6-1
20 Jul - 17h05Otto VirtanenverslaatArthur Cazaux3-6 7-6 6-2
Nicolás JarryverslaatJonas Forejtek6-7 6-3 6-3
20 Jul - 16h45Jiri LeheckaverslaatAntoine Hoang6-1 6-4
Dimitar KuzmanovverslaatKimmer Coppejans1-6 6-3 7-6
20 Jul - 12h50Kyrian JacquetverslaatGoncalo Oliveira2-6 6-1 3-0 ab.
20 Jul - 11h05Geoffrey BlancaneauxverslaatFacundo Mena6-4 7-5
20 Jul - 12h35Alexander ErlerverslaatGastão Elias6-4 3-6 7-5


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Arthur CazauxverslaatSergio Galdós6-4 6-2
Geoffrey BlancaneauxverslaatOscar Jose Gutierrez6-4 6-2
Bogdan BobrovverslaatAlexander Erler4-6 7-5 6-1
Nicolas KickerverslaatKyrian Jacquet6-4 6-7 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

Sergio Galdós Bye
Arthur CazauxverslaatIiro Vasa6-2 7-6
Geoffrey Blancaneaux Bye
Oscar Jose GutierrezverslaatRoni Rikkonen6-2 7-5
Alexander ErlerverslaatEero Vasa6-2 3-6 6-2
Bogdan BobrovverslaatMarkus Eriksson7-6 6-4
Kyrian JacquetverslaatLuca Castelnuovo6-7 6-1 6-0
Nicolas KickerverslaatPeetu Pohjola6-0 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden