De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Biella 7 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Biella 7 2021

ItaliëItalië - Biella - 31 Mei 2021 - 6 Juni 2021 - Gravel


Finale

6 Jun - 12h05Holger Vitus Nodskov RuneverslaatMarco Trungelliti6-3 5-7 7-6


Halve Finale

5 Jun - 14h05Holger Vitus Nodskov RuneverslaatTomas Martin Etcheverry7-5 2-6 6-2
5 Jun - 16h45Marco TrungellitiverslaatFelipe Meligeni Rodrigues Alves6-3 3-6 6-3


Kwartfinales

4 Jun - 14h10Tomas Martin EtcheverryverslaatKacper Zuk6-4 6-3
4 Jun - 14h10Felipe Meligeni Rodrigues AlvesverslaatRenzo Olivo6-3 6-3
4 Jun - 15h50Marco TrungellitiverslaatJacopo Berrettini7-5 6-3
4 Jun - 16h00Holger Vitus Nodskov RuneverslaatAlexandre Muller6-4 6-4


Achtste finales

2 Jun - 13h35Kacper ZukverslaatAndrea Pellegrino7-5 7-5
2 Jun - 15h05Tomas Martin EtcheverryverslaatNikola Milojevic7-5 6-3
2 Jun - 15h35Felipe Meligeni Rodrigues AlvesverslaatMartin Klizan6-2 6-4
2 Jun - 17h15Renzo OlivoverslaatJuan Pablo Varillas Patino-Samudio6-3 7-6
3 Jun - 13h35Marco TrungellitiverslaatLorenzo Giustino6-4 6-2
3 Jun - 13h35Jacopo BerrettiniverslaatRamkumar Ramanathan5-7 6-1 6-4
3 Jun - 14h05Alexandre MullerverslaatFrederico Ferreira Silva3-6 7-6 6-2
3 Jun - 15h55Holger Vitus Nodskov RuneverslaatGastão Elias6-3 7-6


1/16de finales

31 Mei - 13h00Renzo OlivoverslaatJoao Menezes6-4 6-3
31 Mei - 14h00Felipe Meligeni Rodrigues AlvesverslaatRoberto Marcora6-3 6-1
31 Mei - 15h20Nikola MilojevicverslaatLukas Lacko6-2 6-3
31 Mei - 15h35Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatZdenek Kolar6-3 6-1
1 Jun - 10h05Martin KlizanverslaatAndrea Collarini7-5 2-6 6-4
1 Jun - 10h05Andrea PellegrinoverslaatCamilo Ugo Carabelli3-6 7-5 6-1
1 Jun - 10h05Kacper ZukverslaatRaul Brancaccio6-4 6-2
1 Jun - 11h35Frederico Ferreira SilvaverslaatSteven Diez6-3 7-5
1 Jun - 12h45Jacopo BerrettiniverslaatDanilo Petrovic6-1 2-0 ab.
1 Jun - 13h15Tomas Martin EtcheverryverslaatMaxime Janvier4-6 6-3 5-0
1 Jun - 13h45Gastão EliasverslaatFlavio Cobolli1-6 6-3 6-4
1 Jun - 14h05Marco TrungellitiverslaatHugo Grenier6-0 6-2
1 Jun - 15h35Lorenzo GiustinoverslaatLuca Nardi2-6 6-4 4-1 ab.
1 Jun - 15h40Ramkumar RamanathanverslaatBlaz Kavcic6-1 6-1
1 Jun - 16h05Alexandre MullerverslaatStefano Napolitano6-4 6-1
1 Jun - 17h00Holger Vitus Nodskov RuneverslaatDaniel Altmaier6-2 6-7 7-6


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Jacopo BerrettiniverslaatAntoine Escoffier2-6 6-4 7-5
Hugo GrenierverslaatArtem Dubrivnyy7-5 6-1
Camilo Ugo CarabelliverslaatLuca Vanni6-2 6-2
Raul BrancaccioverslaatAlexey Vatutin7-5 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

Jacopo BerrettiniverslaatNicola Kuhn6-4 6-3
Antoine EscoffierverslaatFilippo Baldi6-1 6-1
Hugo GrenierverslaatOmar Giacalone7-5 6-2
Artem DubrivnyyverslaatGeoffrey Blancaneaux7-5 6-4
Luca VanniverslaatEvgeny Karlovskiy6-3 6-1
Camilo Ugo CarabelliverslaatRonald Slobodchikov6-2 6-1
Alexey VatutinverslaatMarco Bortolotti3-6 6-4 6-1
Raul BrancaccioverslaatMohamed Aziz Dougaz6-4 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden