De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Warsaw - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Volledige uitslagen

Warsaw 2021

PolenPolen - Warszawa - 23 Augustus 2021 - 29 Augustus 2021 - Hardcourt


Finale

29 Aug - 11h10Camilo Ugo CarabelliverslaatNino Serdarusic6-4 6-2


Halve Finale

Camilo Ugo CarabelliverslaatJavier Barranco Cosano3-6 6-4 7-6
28 Aug - 16h00Nino SerdarusicverslaatJozef Kovalík7-6 7-6


Kwartfinales

28 Aug - 10h00Camilo Ugo CarabelliverslaatNicolás Jarry6-2 6-2
28 Aug - 10h00Javier Barranco CosanoverslaatLukas Klein3-6 6-3 6-4
28 Aug - 11h00Nino SerdarusicverslaatMichael Vrbensky7-6 6-2
28 Aug - 11h30Jozef KovalíkverslaatLucas Miedler6-4 6-4


Achtste finales

26 Aug - 12h05Javier Barranco CosanoverslaatNuno Borges3-6 6-2 6-3
26 Aug - 13h25Lukas KleinverslaatAndrey Kuznetsov7-5 6-1
27 Aug - 10h50Jozef KovalíkverslaatEvan Furness6-2 7-5
27 Aug - 11h20Camilo Ugo CarabelliverslaatDaniel Altmaier6-4 7-6
27 Aug - 14h30Nino SerdarusicverslaatTristan Lamasine6-1 3-6 7-5
27 Aug - 15h15Michael VrbenskyverslaatJeroen Vanneste6-0 4-6 6-3
27 Aug - 15h30Lucas MiedlerverslaatSzymon Kielan7-5 6-4
27 Aug - 16h15Nicolás JarryverslaatNicolas Kicker7-6 4-6 6-4


1/16de finales

24 Aug - 15h00Nuno BorgesverslaatLucas Catarina6-3 7-5
24 Aug - 16h35Javier Barranco CosanoverslaatMirza Basic6-3 6-1
24 Aug - 16h55Lukas KleinverslaatJulian Lenz6-1 3-6 6-3
24 Aug - 18h10Andrey KuznetsovverslaatViktor Durasovic6-0 6-2
25 Aug - 10h00Lucas MiedlerverslaatDuje Ajdukovic6-3 3-6 6-1
25 Aug - 10h00Szymon KielanverslaatGoncalo Oliveira7-5 6-0
25 Aug - 10h00Evan FurnessverslaatOrlando Luz6-4 2-6 6-3
25 Aug - 10h00Nino SerdarusicverslaatDaniel Michalski6-3 6-4
25 Aug - 11h30Jozef KovalíkverslaatJohan Nikles6-3 6-4
25 Aug - 11h30Tristan LamasineverslaatJan Zielinski6-2 6-2
25 Aug - 11h30Michael VrbenskyverslaatVitaliy Sachko2-6 7-6 6-4
25 Aug - 11h30Jeroen VannesteverslaatAlexander Shevchenko6-3 2-6 7-5
25 Aug - 13h00Nicolas KickerverslaatAlexander Erler2-6 7-5 6-3
25 Aug - 13h00Nicolás JarryverslaatAdrián Menéndez-Maceiras7-5 4-6 6-1
25 Aug - 13h00Daniel AltmaierverslaatLeo Borg2-0 ab.
25 Aug - 17h45Camilo Ugo CarabelliverslaatMaks Kasnikowski6-2 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

23 Aug - 11h05Daniel MichalskiverslaatChristopher Heyman7-5 6-3
23 Aug - 11h10Alexander ShevchenkoverslaatBogdan Bobrov6-3 6-1
24 Aug - 10h00Johan NiklesverslaatJonathan Mridha6-4 6-7 6-3
24 Aug - 11h05Jan ZielinskiverslaatAldin Setkic1-6 6-2 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

22 Aug - 11h10Christopher HeymanverslaatPatrik Niklas-Salminen6-1 6-3
22 Aug - 11h10Daniel MichalskiverslaatWojciech Marek7-6 6-1
22 Aug - 11h15Aldin SetkicverslaatJasza Szajrych6-0 6-4
22 Aug - 12h40Bogdan BobrovverslaatVladyslav Manafov6-7 6-4 6-3
22 Aug - 12h55Alexander ShevchenkoverslaatNicolae Frunza6-1 6-2
22 Aug - 13h20Jan ZielinskiverslaatSkander Mansouri5-7 6-3 6-3
22 Aug - 14h20Jonathan MridhaverslaatDavid Poljak2-6 6-4 6-2
22 Aug - 15h35Johan NiklesverslaatLucas Gerch6-4 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden