De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Bratislava - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slowakije

Volledige uitslagen

Bratislava 2021

SlowakijeSlowakije - Bratislava - 7 Juni 2021 - 13 Juni 2021 - Gravel


Finale

13 Jun - 12h30Tallon GriekspoorverslaatSebastian Baez7-6 6-3


Halve Finale

12 Jun - 14h10Sebastian BaezverslaatFilip Horansky6-7 6-4 7-6
12 Jun - 18h25Tallon GriekspoorverslaatMartin Klizan6-4 5-7 6-4


Kwartfinales

11 Jun - 13h40Tallon GriekspoorverslaatJiri Lehecka2-6 6-3 6-2
11 Jun - 15h10Sebastian BaezverslaatMatthias Bachinger7-6 7-6
11 Jun - 15h45Filip HoranskyverslaatCem Ilkel6-3 6-4
11 Jun - 17h25Martin KlizanverslaatAndrey Kuznetsov7-6 6-2


Achtste finales

9 Jun - 10h40Jiri LeheckaverslaatFederico Coria7-6 7-6
9 Jun - 13h20Andrey KuznetsovverslaatAlex Molcan6-4 6-4
9 Jun - 14h55Tallon GriekspoorverslaatSteven Diez6-4 3-6 6-4
9 Jun - 17h15Martin KlizanverslaatJuan Manuel Cerundolo6-7 6-3 7-5
10 Jun - 11h05Cem IlkelverslaatFacundo Mena6-3 6-4
10 Jun - 13h00Sebastian BaezverslaatFrederico Ferreira Silva6-3 5-7 6-4
10 Jun - 15h50Filip HoranskyverslaatNorbert Gombos6-2 6-2
10 Jun - 17h05Matthias BachingerverslaatJozef Kovalík6-7 6-1 6-4


1/16de finales

7 Jun - 12h00Juan Manuel CerundoloverslaatMilos Karol6-4 6-2
7 Jun - 12h00Federico CoriaverslaatZdenek Kolar6-7 6-0 7-5
7 Jun - 13h30Andrey KuznetsovverslaatHugo Dellien6-2 4-6 6-3
7 Jun - 16h00Martin KlizanverslaatMats Moraing7-6 6-7 7-5
8 Jun - 10h35Steven DiezverslaatLucas Miedler6-2 6-4
8 Jun - 10h35Jiri LeheckaverslaatLukas Klein4-6 6-3 7-6
8 Jun - 10h35Facundo MenaverslaatBlaz Rola6-4 6-2
8 Jun - 12h10Frederico Ferreira SilvaverslaatTobias Kamke6-4 6-4
8 Jun - 12h15Tallon GriekspoorverslaatUladzimir Ignatik7-6 7-6
8 Jun - 13h15Alex MolcanverslaatDuje Ajdukovic7-6 6-4
8 Jun - 14h10Sebastian BaezverslaatRenzo Olivo1-6 6-1 6-3
8 Jun - 14h15Cem IlkelverslaatElliot Benchetrit7-5 6-2
8 Jun - 15h25Jozef KovalíkverslaatVit Kopriva6-4 6-2
8 Jun - 15h45Filip HoranskyverslaatMaximilian Marterer6-2 6-4
8 Jun - 16h20Matthias BachingerverslaatQuentin Halys7-6 6-2
8 Jun - 17h15Norbert GombosverslaatYannick Maden6-3 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

7 Jun - 10h30Jiri LeheckaverslaatJonas Forejtek7-6 6-3
7 Jun - 10h30Vit KoprivaverslaatOrlando Luz6-2 6-4
7 Jun - 11h30Duje AjdukovicverslaatLucas Miedler7-6 6-3
7 Jun - 13h00Uladzimir IgnatikverslaatSkander Mansouri6-3 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

6 Jun - 10h10Vit KoprivaverslaatLukas Palovic3-6 6-4 6-1
6 Jun - 10h10Orlando LuzverslaatMohamed Aziz Dougaz7-5 1-6 6-4
6 Jun - 12h30Jiri LeheckaverslaatMatej Galik6-0 6-3
6 Jun - 12h30Lucas MiedlerverslaatJelle Sels7-6 7-6
6 Jun - 14h00Uladzimir IgnatikverslaatMalek Jaziri7-6 6-3
6 Jun - 14h25Jonas ForejtekverslaatElmar Ejupovic7-6 7-6
6 Jun - 16h05Duje AjdukovicverslaatLukas Pokorny6-1 7-6
6 Jun - 16h15Skander MansouriverslaatJohannes Haerteis6-3 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden