De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Bratislava - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slowakije

Volledige uitslagen

Bratislava 2019

SlowakijeSlowakije - 17 Juni 2019 - 23 Juni 2019 - Hardcourt


Finale

23 Jun - 14h35Norbert GombosverslaatAttila Balázs6-3 3-6 6-2


Halve Finale

22 Jun - 13h10Attila BalázsverslaatBlaz Rola6-2 3-6 6-3
22 Jun - 15h20Norbert GombosverslaatSumit Nagal6-1 4-6 6-2


Kwartfinales

21 Jun - 12h10Attila BalázsverslaatVaclav Safranek6-4 7-6
21 Jun - 12h10Blaz RolaverslaatMohamed Safwat7-6 6-4
21 Jun - 14h25Norbert GombosverslaatJozef Kovalík6-3 7-5
21 Jun - 16h15Sumit NagalverslaatAndrej Martin6-4 6-2


Achtste finales

20 Jun - 11h10Blaz RolaverslaatAlexey Vatutin4-6 6-4 6-3
20 Jun - 11h10Vaclav SafranekverslaatFrederico Ferreira Silva6-1 7-6
20 Jun - 11h10Mohamed SafwatverslaatMarcelo Arévalo6-7 7-6 6-4
20 Jun - 13h05Attila BalázsverslaatZdenek Kolar6-3 6-7 6-2
20 Jun - 13h35Norbert GombosverslaatLucas Miedler6-7 6-1 6-4
20 Jun - 15h40Andrej MartinverslaatAdam Pavlasek3-6 6-1 6-2
20 Jun - 15h55Jozef KovalíkverslaatUladzimir Ignatik3-6 7-6 6-4
20 Jun - 18h30Sumit NagalverslaatMartin Klizan1-6 6-1 7-6


1/16de finales

18 Jun - 11h50Zdenek KolarverslaatAslan Karatsev6-2 7-6
18 Jun - 12h05Mohamed SafwatverslaatBen Patael6-2 6-1
18 Jun - 14h15Attila BalázsverslaatJeroen Vanneste7-6 6-3
18 Jun - 15h10Marcelo ArévaloverslaatHenri Laaksonen6-2 4-6 6-1
18 Jun - 15h10Lucas MiedlerverslaatLukas Klein6-4 4-6 7-5
18 Jun - 17h15Norbert GombosverslaatRicardo Ojeda Lara6-3 6-2
19 Jun - 10h10Frederico Ferreira SilvaverslaatGoncalo Oliveira6-2 6-1
19 Jun - 10h10Blaz RolaverslaatBenjamin Hassan6-3 6-4
19 Jun - 10h15Alexey VatutinverslaatSebastian Fanselow6-4 6-4
19 Jun - 11h40Adam PavlasekverslaatElliot Benchetrit7-6 6-2
19 Jun - 11h50Uladzimir IgnatikverslaatJonas Forejtek6-4 7-5
19 Jun - 11h50Vaclav SafranekverslaatCorentin Moutet4-6 7-6 6-4
19 Jun - 13h50Sumit NagalverslaatGerard Granollers-Pujol6-3 6-1
19 Jun - 16h30Jozef KovalíkverslaatSekou Bangoura6-3 6-4
19 Jun - 17h00Andrej MartinverslaatJeremy Jahn6-7 6-2 6-2
19 Jun - 18h05Martin KlizanverslaatLucas Gerch6-4 7-5


Eerste ronde

Martin Klizan Bye
18 Jun - 10h10Lucas GerchverslaatJiri Lehecka6-4 6-4
17 Jun - 16h40Gerard Granollers-PujolverslaatRoman Safiullin7-6 6-4
Sumit Nagal Bye
Elliot Benchetrit Bye
17 Jun - 15h40Adam PavlasekverslaatNino Serdarusic7-6 6-2
17 Jun - 17h25Jeremy JahnverslaatTobias Simon6-4 6-7 6-1
Andrej Martin Bye
Jozef Kovalík Bye
18 Jun - 10h10Sekou BangouraverslaatMichael Vrbensky6-4 7-5
18 Jun - 10h10Jonas ForejtekverslaatDanylo Kalenichenko6-4 7-6
Uladzimir Ignatik Bye
Lucas Miedler Bye
17 Jun - 14h40Lukas KleinverslaatVit Kopriva7-5 6-4
17 Jun - 13h25Ricardo Ojeda LaraverslaatPeter Makk6-4 6-4
Norbert Gombos Bye
Attila Balázs Bye
17 Jun - 11h35Jeroen VannesteverslaatPeter Heller6-4 6-4
17 Jun - 10h10Aslan KaratsevverslaatDragos Dima6-0 6-1
Zdenek Kolar Bye
Goncalo Oliveira Bye
17 Jun - 13h30Frederico Ferreira SilvaverslaatTomislav Brkic6-2 3-6 6-0
17 Jun - 15h00Vaclav SafranekverslaatHugo Grenier7-5 6-3
Corentin Moutet Bye
Blaz Rola Bye
18 Jun - 12h05Benjamin HassanverslaatPietro Rondoni2-6 6-3 6-4
17 Jun - 11h30Sebastian FanselowverslaatAlex Molcan7-6 6-3
Alexey Vatutin Bye
Mohamed Safwat Bye
17 Jun - 13h25Ben PataelverslaatDavid Juras6-3 6-0
17 Jun - 11h25Marcelo ArévaloverslaatBorna Gojo4-6 6-3 6-0
Henri Laaksonen Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden