De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Playford - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Volledige uitslagen

Playford 2019

AustraliëAustralië - 31 December 2018 - 6 Januari 2019 - Hardcourt


Finale

Rogerio Dutra Da SilvaverslaatMats Moraing6-3 6-2


Halve Finale

Mats MoraingverslaatConstant Lestienne6-4 6-2
Rogerio Dutra Da SilvaverslaatZhe Li6-7 6-4 6-3


Kwartfinales

Mats MoraingverslaatLorenzo Sonego1-6 7-6 6-4
Constant LestienneverslaatLloyd Harris7-6 3-0 ab.
Zhe LiverslaatTommy Paul7-6 1-0 ab.
Rogerio Dutra Da SilvaverslaatCasper Ruud6-2 7-5


Achtste finales

Lorenzo SonegoverslaatOscar Otte6-3 6-2
Mats MoraingverslaatDominik Koepfer6-1 6-4
Lloyd HarrisverslaatTobias Kamke6-2 7-6
Constant LestienneverslaatEnrique Lopez Perez6-3 6-2
Tommy PaulverslaatHiroki Moriya6-0 2-6 6-2
Zhe LiverslaatLuca Vanni1-6 7-5 6-3
Rogerio Dutra Da SilvaverslaatAleksandr Nedovyesov4-6 7-6 6-2
Casper RuudverslaatHenri Laaksonen6-3 6-4


1/16de finales

Lorenzo SonegoverslaatZdenek Kolar6-3 6-4
Oscar OtteverslaatViktor Troicki4-6 6-1 7-5
Dominik KoepferverslaatGo Soeda6-4 7-5
Mats MoraingverslaatErnesto Escobedo6-1 6-3
Lloyd HarrisverslaatMohamed Safwat6-4 6-7 7-6
Tobias KamkeverslaatPedja Krstin7-5 6-4
Constant LestienneverslaatAleksandar Vukic6-3 7-5
Enrique Lopez PerezverslaatStefano Travaglia4-6 6-3 7-5
Hiroki MoriyaverslaatCorentin Moutet6-1 6-4
Tommy PaulverslaatAlexander Bublik1-6 6-4 7-5
Luca VanniverslaatKamil Majchrzak7-6 4-6 6-4
Zhe LiverslaatAdrián Menéndez-Maceiras6-7 6-3 6-3
Aleksandr NedovyesovverslaatTatsuma Ito7-5 6-4
Rogerio Dutra Da SilvaverslaatSadio Doumbia6-1 7-6
Henri LaaksonenverslaatCalvin Hemery2-6 6-4 6-4
Casper RuudverslaatArthur De Greef6-1 6-3


Eerste ronde

Lorenzo Sonego Bye
Zdenek KolarverslaatSergio Gutierrez-Ferrol6-2 6-3
Viktor TroickiverslaatRudolf Molleker6-4 6-2
Oscar Otte Bye
Dominik Koepfer Bye
Go SoedaverslaatFederico Gaio6-3 3-6 6-3
Ernesto EscobedoverslaatMatteo Donati7-6 7-6
Mats Moraing Bye
Lloyd Harris Bye
Mohamed SafwatverslaatAkira Santillan6-2 1-6 7-6
Tobias KamkeverslaatLuke Saville6-0 3-6 6-1
Pedja Krstin Bye
Constant Lestienne Bye
Aleksandar VukicverslaatChun-hsin Tseng6-4 6-0
Enrique Lopez PerezverslaatRinky Hijikata6-4 6-4
Stefano Travaglia Bye
Corentin Moutet Bye
Hiroki MoriyaverslaatYosuke Watanuki6-3 6-4
Tommy PaulverslaatAlexander Zhurbin6-3 6-2
Alexander Bublik Bye
Luca Vanni Bye
Kamil MajchrzakverslaatDaniel Evans7-6 6-4
Zhe LiverslaatAndrew Harris6-4 6-4
Adrián Menéndez-Maceiras Bye
Tatsuma Ito Bye
Aleksandr NedovyesovverslaatZe Zhang7-5 6-4
Sadio DoumbiaverslaatMax Purcell1-6 6-4 6-4
Rogerio Dutra Da Silva Bye
Henri Laaksonen Bye
Calvin HemeryverslaatAdam Pavlasek4-6 6-4 6-4
Arthur De GreefverslaatStefano Napolitano6-3 3-6 7-5
Casper Ruud Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden