De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Shenzhen 2 - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Shenzhen 2 2019

ChinaChina - 28 Oktober 2019 - 3 November 2019 - Hardcourt


Finale

3 Nov - 03h40Zhizhen ZhangverslaatZhe Li6-3 4-6 6-1


Halve Finale

2 Nov - 03h40Zhe LiverslaatMohamed Safwat6-4 6-2
2 Nov - 05h20Zhizhen ZhangverslaatFrederico Ferreira Silva6-1 4-1 ab.


Kwartfinales

1 Nov - 04h40Zhe LiverslaatRoman Safiullin6-7 6-1 7-5
1 Nov - 04h40Mohamed SafwatverslaatDenis Yevseyev7-5 6-2
1 Nov - 06h15Frederico Ferreira SilvaverslaatJason Jung7-6 4-6 6-4
1 Nov - 07h20Zhizhen ZhangverslaatGo Soeda7-6 6-4


Achtste finales

31 Okt - 03h10Jason JungverslaatTung-lin Wu7-6 6-4
31 Okt - 03h10Mohamed SafwatverslaatSoon Woo Kwon6-4 7-6
31 Okt - 03h10Frederico Ferreira SilvaverslaatChun-hsin Tseng6-7 6-3 6-4
31 Okt - 03h10Zhe LiverslaatEnrique Lopez Perez6-3 6-3
31 Okt - 04h45Go SoedaverslaatYan Bai4-6 6-3 6-3
31 Okt - 05h00Roman SafiullinverslaatYuichi Sugita2-6 7-5 6-3
31 Okt - 05h10Denis YevseyevverslaatTeimuraz Gabashvili6-4 5-7 7-6
31 Okt - 07h10Zhizhen ZhangverslaatBorna Gojo6-2 2-1 ab.


1/16de finales

29 Okt - 04h10Soon Woo KwonverslaatDuck Hee Lee6-2 6-2
29 Okt - 04h40Go SoedaverslaatKonstantin Kravchuk6-7 6-4 7-5
29 Okt - 04h45Denis YevseyevverslaatSteven Diez6-3 6-2
29 Okt - 05h25Mohamed SafwatverslaatIvan Nedelko7-6 6-1
29 Okt - 07h30Jason JungverslaatBruno Sant'Anna6-4 6-3
29 Okt - 08h20Yan BaiverslaatKhumoyun Sultanov6-3 7-5
30 Okt - 03h10Teimuraz GabashviliverslaatChristopher Eubanks7-5 6-2
30 Okt - 03h10Borna GojoverslaatFabien Reboul7-6 7-6
30 Okt - 03h10Yuichi SugitaverslaatFajing Sun7-5 6-2
30 Okt - 03h10Zhe LiverslaatMalek Jaziri4-6 6-4 5-0 ab.
30 Okt - 04h25Chun-hsin TsengverslaatToshihide Matsui7-6 2-1 ab.
30 Okt - 04h50Enrique Lopez PerezverslaatJonas Forejtek6-1 6-4
30 Okt - 05h30Tung-lin WuverslaatRamkumar Ramanathan6-3 7-6
30 Okt - 05h30Zhizhen ZhangverslaatGoncalo Oliveira6-0 6-1
30 Okt - 06h00Frederico Ferreira SilvaverslaatTsung-Hua Yang6-3 6-0
30 Okt - 07h10Roman SafiullinverslaatDenis Istomin4-6 7-5 2-0 ab.


Eerste ronde

Soon Woo Kwon Bye
28 Okt - 06h15Duck Hee LeeverslaatKaichi Uchida7-5 6-1
28 Okt - 04h45Ivan NedelkoverslaatSadio Doumbia6-3 6-3
Mohamed Safwat Bye
Christopher Eubanks Bye
28 Okt - 05h50Teimuraz GabashviliverslaatYuanfeng Li6-3 6-2
28 Okt - 04h30Denis YevseyevverslaatChuhan Wang6-0 6-1
Steven Diez Bye
Yuichi Sugita Bye
29 Okt - 03h10Fajing SunverslaatMatej Sabanov6-4 6-4
28 Okt - 06h25Roman SafiullinverslaatDanylo Kalenichenko7-6 6-4
Denis Istomin Bye
Enrique Lopez Perez Bye
29 Okt - 03h10Jonas ForejtekverslaatYunseong Chung6-4 6-3
29 Okt - 04h50Zhe LiverslaatJi Sung Nam6-2 6-1
Malek Jaziri Bye
Zhizhen Zhang Bye
28 Okt - 05h45Goncalo OliveiraverslaatJie Cui6-7 6-1 6-4
29 Okt - 03h10Borna GojoverslaatTim Van Rijthoven6-3 7-6
Fabien Reboul Bye
Yan Bai Bye
28 Okt - 03h05Khumoyun SultanovverslaatSidharth Rawat6-2 6-2
28 Okt - 04h30Konstantin KravchukverslaatYe Cong Mo6-4 6-0
Go Soeda Bye
Jason Jung Bye
28 Okt - 03h10Bruno Sant'AnnaverslaatXin Gao6-4 6-2
28 Okt - 04h50Tung-lin WuverslaatNicolás Barrientos6-3 7-5
Ramkumar Ramanathan Bye
Frederico Ferreira Silva Bye
29 Okt - 03h10Tsung-Hua YangverslaatJiaqi Duan6-3 6-1
29 Okt - 06h05Chun-hsin TsengverslaatDi Wu6-1 6-7 6-3
Toshihide Matsui Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden