De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Léon - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Mexico

Volledige uitslagen

Léon 2019

MexicoMexico - 22 April 2019 - 28 April 2019 - Hardcourt


Finale

28 Apr - 20h10Blaz RolaverslaatLiam Broady6-4 4-6 6-3


Halve Finale

27 Apr - 22h05Blaz RolaverslaatJames Ward6-7 6-3 7-6
28 Apr - 00h40Liam BroadyverslaatAlexander Bublik6-2 0-0 ab.


Kwartfinales

26 Apr - 21h05Liam BroadyverslaatSebastian Ofner7-5 4-6 6-3
26 Apr - 22h05Blaz RolaverslaatGonzalo Escobar7-6 6-3
26 Apr - 23h30James WardverslaatMarcelo Arévalo6-3 6-4
27 Apr - 01h10Alexander BublikverslaatRoberto Quiroz6-4 7-6


Achtste finales

25 Apr - 19h10Sebastian OfnerverslaatPedja Krstin2-6 6-4 6-3
25 Apr - 19h10Liam BroadyverslaatLucas Miedler1-6 7-6 6-3
25 Apr - 19h10James WardverslaatDarian King6-1 6-4
25 Apr - 20h25Gonzalo EscobarverslaatMohamed Safwat5-7 6-4 6-3
25 Apr - 21h00Marcelo ArévaloverslaatAdrián Menéndez-Maceiras6-3 7-5
25 Apr - 22h50Roberto QuirozverslaatMirza Basic5-7 6-3 6-4
25 Apr - 22h50Blaz RolaverslaatManuel Guinard6-2 6-1
26 Apr - 02h35Alexander BublikverslaatDanilo Petrovic7-6 7-5


1/16de finales

23 Apr - 18h05Liam BroadyverslaatChristopher Eubanks7-6 2-6 6-4
23 Apr - 19h15James WardverslaatBaptiste Crepatte6-3 6-4
23 Apr - 20h05Darian KingverslaatSkander Mansouri6-3 6-2
23 Apr - 20h40Lucas MiedlerverslaatAndrés Artuñedo Martinavarro6-3 6-3
23 Apr - 21h25Marcelo ArévaloverslaatAlexander Sarkissian6-7 7-5 7-6
23 Apr - 21h30Sebastian OfnerverslaatCarlos Gómez-Herrera6-2 7-6
23 Apr - 22h05Pedja KrstinverslaatRoberto Ortega-Olmedo7-6 6-3
24 Apr - 02h30Adrián Menéndez-MaceirasverslaatThiago Seyboth Wild6-3 5-7 6-4
24 Apr - 18h05Blaz RolaverslaatMarc-Andrea Hüsler7-5 6-3
24 Apr - 18h05Mirza BasicverslaatMartin Redlicki6-2 7-5
24 Apr - 18h10Gonzalo EscobarverslaatDonald Young6-3 7-5
24 Apr - 19h30Mohamed SafwatverslaatBorna Gojo6-7 6-1 6-4
24 Apr - 19h45Roberto QuirozverslaatLucas Gómez3-6 7-5 6-3
24 Apr - 21h40Danilo PetrovicverslaatJohn-Patrick Smith6-3 6-4
25 Apr - 01h35Manuel GuinardverslaatDustin Brown6-4 6-2
25 Apr - 02h45Alexander BublikverslaatScott Griekspoor7-6 6-3


Eerste ronde

Alexander Bublik Bye
22 Apr - 21h15Scott GriekspoorverslaatMichael Redlicki6-2 6-6 ab.
24 Apr - 01h10Danilo PetrovicverslaatCamilo Ugo Carabelli6-2 6-2
John-Patrick Smith Bye
Roberto Quiroz Bye
23 Apr - 18h10Lucas GómezverslaatFelipe Mantilla7-6 6-4
23 Apr - 18h05Martin RedlickiverslaatMilledge Cossu6-2 6-2
Mirza Basic Bye
Christopher Eubanks Bye
22 Apr - 18h15Liam BroadyverslaatRenzo Olivo6-2 6-3
22 Apr - 23h05Andrés Artuñedo MartinavarroverslaatJoao Menezes6-3 6-4
Lucas Miedler Bye
Pedja Krstin Bye
22 Apr - 19h35Roberto Ortega-OlmedoverslaatYusuke Takahashi6-4 6-4
23 Apr - 03h00Carlos Gómez-HerreraverslaatGerardo Lopez Villasenor6-4 6-3
Sebastian Ofner Bye
Mohamed Safwat Bye
22 Apr - 19h00Borna GojoverslaatViktor Durasovic7-6 6-4
22 Apr - 20h40Gonzalo EscobarverslaatKevin King6-7 7-6 6-2
Donald Young Bye
Blaz Rola Bye
23 Apr - 20h10Marc-Andrea HüslerverslaatVictor Estrella Burgos7-6 6-2
22 Apr - 18h10Manuel GuinardverslaatAnte Pavic6-4 6-2
Dustin Brown Bye
James Ward Bye
22 Apr - 17h05Baptiste CrepatteverslaatMatias Franco Descotte6-3 6-2
22 Apr - 20h40Skander MansouriverslaatErnesto Escobedo6-4 7-6
Darian King Bye
Marcelo Arévalo Bye
22 Apr - 19h35Alexander SarkissianverslaatLuis Patino6-1 6-2
22 Apr - 22h15Thiago Seyboth WildverslaatEvan King6-3 3-6 7-6
Adrián Menéndez-Maceiras Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden