De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Yokkaichi - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Japan

Volledige uitslagen

Yokkaichi 2019

JapanJapan - 5 Augustus 2019 - 11 Augustus 2019 - Hardcourt


Finale

11 Aug - 07h50Yuichi SugitaverslaatJames Duckworth3-6 6-3 7-6


Halve Finale

10 Aug - 07h00James DuckworthverslaatTatsuma Ito6-3 6-4
10 Aug - 08h00Yuichi SugitaverslaatSho Shimabukuro7-5 6-3


Kwartfinales

9 Aug - 05h10James DuckworthverslaatTung-lin Wu6-3 6-1
9 Aug - 06h40Tatsuma ItoverslaatSaketh Myneni7-6 6-1
9 Aug - 06h40Sho ShimabukuroverslaatJi Sung Nam6-7 6-3 6-2
9 Aug - 08h20Yuichi SugitaverslaatHyeon Chungw.o.


Achtste finales

8 Aug - 04h10Saketh MyneniverslaatYunseong Chung6-3 3-6 6-3
8 Aug - 04h10Yuichi SugitaverslaatTsung-Hua Yang6-3 6-1
8 Aug - 05h15Sho ShimabukuroverslaatToshihide Matsui6-4 1-0 ab.
8 Aug - 05h25Ji Sung NamverslaatHiroki Moriya6-2 5-7 7-6
8 Aug - 06h15James DuckworthverslaatShintaro Imai6-2 6-3
8 Aug - 06h40Tung-lin WuverslaatShuichi Sekiguchi6-4 0-0 ab.
8 Aug - 08h05Hyeon ChungverslaatYusuke Takahashi3-6 6-1 6-4
8 Aug - 10h15Tatsuma ItoverslaatShinji Hazawa6-0 6-3


1/16de finales

6 Aug - 04h50Hiroki MoriyaverslaatEvan Zhu7-6 7-6
6 Aug - 05h00Shintaro ImaiverslaatNam Hoang Ly2-6 6-2 6-3
6 Aug - 06h40Ji Sung NamverslaatJumpei Yamasaki6-3 6-2
6 Aug - 06h55Tsung-Hua YangverslaatYuta Shimizu1-6 6-1 6-4
6 Aug - 07h15Tung-lin WuverslaatJie Cui6-3 7-6
6 Aug - 08h35Sho ShimabukuroverslaatYasutaka Uchiyama7-6 6-7 6-3
6 Aug - 09h20Yunseong ChungverslaatOlukayode Alafia Damina Ayeni7-6 6-3
7 Aug - 04h10Yusuke TakahashiverslaatKazuki Nishiwaki7-5 3-6 6-3
7 Aug - 04h10Toshihide MatsuiverslaatMakoto Ochi7-6 7-6
7 Aug - 04h10Saketh MyneniverslaatYasunori Hashikawa6-2 7-6
7 Aug - 05h35Yuichi SugitaverslaatYuya Ito6-3 3-6 6-2
7 Aug - 06h05Hyeon ChungverslaatMatthew Christopher Romios6-3 6-1
7 Aug - 06h40James DuckworthverslaatLucas Catarina6-1 6-3
7 Aug - 07h20Shinji HazawaverslaatRenta Tokuda4-6 7-6 6-0
7 Aug - 07h40Shuichi SekiguchiverslaatZe Zhang3-6 7-6 7-5
7 Aug - 10h15Tatsuma ItoverslaatKento Takeuchi7-6 6-1


Eerste ronde

Yasutaka Uchiyama Bye
5 Aug - 04h30Sho ShimabukuroverslaatYuki Mochizuki6-4 6-2
6 Aug - 03h20Toshihide MatsuiverslaatJohn Paul Fruttero6-3 7-6
Makoto Ochi Bye
Ji Sung Nam Bye
5 Aug - 03h35Jumpei YamasakiverslaatBlake Ellis6-4 6-4
5 Aug - 03h35Evan ZhuverslaatWishaya Trongcharoenchaikul7-6 4-5 ab.
Hiroki Moriya Bye
Hyeon Chung Bye
5 Aug - 05h35Matthew Christopher RomiosverslaatBenjamin Lock6-7 6-2 6-2
6 Aug - 03h15Kazuki NishiwakiverslaatCourtney John Lock6-2 6-2
Yusuke Takahashi Bye
Tsung-Hua Yang Bye
5 Aug - 03h10Yuta ShimizuverslaatMin-Kyu Song6-3 6-3
5 Aug - 07h15Yuya ItoverslaatHarry Bourchier6-3 6-3
Yuichi Sugita Bye
Yunseong Chung Bye
5 Aug - 08h50Olukayode Alafia Damina AyeniverslaatDayne Kelly7-6 0-0 ab.
5 Aug - 08h40Yasunori HashikawaverslaatKazuma Kawachi2-6 6-4 4-0 ab.
Saketh Myneni Bye
Renta Tokuda Bye
5 Aug - 05h45Shinji HazawaverslaatThomas Fancutt6-4 6-1
5 Aug - 05h15Kento TakeuchiverslaatSora Fukuda6-4 6-3
Tatsuma Ito Bye
Ze Zhang Bye
6 Aug - 03h10Shuichi SekiguchiverslaatKosuke Ogura6-1 6-3
5 Aug - 08h20Jie CuiverslaatIssei Okamura6-3 6-3
Tung-lin Wu Bye
Nam Hoang Ly Bye
5 Aug - 07h10Shintaro ImaiverslaatNaoki Tajima6-2 6-3
6 Aug - 05h25Lucas CatarinaverslaatRen Nakamura6-1 6-2
James Duckworth Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden