De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Koblenz - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

Koblenz 2019

DuitslandDuitsland - 14 Januari 2019 - 20 Januari 2019 - Hardcourt


Finale

Gianluca MagerverslaatRoberto Ortega-Olmedo2-6 7-6 6-2


Halve Finale

Gianluca MagerverslaatTallon Griekspoor6-3 2-6 6-4
Roberto Ortega-OlmedoverslaatPavel Kotov7-5 3-6 6-3


Kwartfinales

Tallon GriekspoorverslaatKaichi Uchida6-3 7-5
Gianluca MagerverslaatAlexey Vatutin7-5 4-2 ab.
Pavel KotovverslaatCarlos Taberner5-7 7-5 6-1
Roberto Ortega-OlmedoverslaatMikael Ymer6-7 6-1 6-3


Achtste finales

Tallon GriekspoorverslaatCasper Ruud3-6 6-1 6-2
Kaichi UchidaverslaatAdam Pavlasek6-2 3-6 7-6
Alexey VatutinverslaatUladzimir Ignatik6-4 6-7 7-6
Gianluca MagerverslaatFilip Horansky7-6 6-3
Carlos TabernerverslaatKenny De Schepper7-5 6-2
Pavel KotovverslaatThiemo De Bakker6-2 7-6
Mikael YmerverslaatRoman Safiullin6-2 5-7 6-1
Roberto Ortega-OlmedoverslaatYannick Maden6-4 3-6 6-3


1/16de finales

Casper RuudverslaatRaul Brancaccio6-4 4-6 6-3
Tallon GriekspoorverslaatMichal Przysiezny6-0 2-6 6-3
Adam PavlasekverslaatTak Khunn Wang3-6 6-3 6-4
Kaichi UchidaverslaatArthur De Greef7-6 6-4
Alexey VatutinverslaatGoncalo Oliveira3-6 7-6 6-2
Uladzimir IgnatikverslaatPeter Torebko7-6 6-3
Filip HoranskyverslaatJohannes Haerteis7-6 6-4
Gianluca MagerverslaatJames Ward2-6 6-4 6-4
Carlos TabernerverslaatDaniel Brands7-6 7-5
Kenny De SchepperverslaatJose Hernandez-Fernandez6-2 6-1
Thiemo De BakkerverslaatBenjamin Hassan6-1 6-4
Pavel KotovverslaatAndrea Arnaboldi6-4 7-5
Mikael YmerverslaatZsombor Piros4-6 7-6 6-2
Roman SafiullinverslaatTobias Kamke6-0 6-7 6-3
Roberto Ortega-OlmedoverslaatZdenek Kolar6-2 6-4
Yannick MadenverslaatRiccardo Bonadio6-2 6-2


Eerste ronde

Casper Ruud Bye
Raul BrancaccioverslaatLouis Wessels6-4 7-5
Michal PrzysieznyverslaatJavier Barranco Cosano4-6 6-3 6-2
Tallon Griekspoor Bye
Adam Pavlasek Bye
Tak Khunn WangverslaatDaniel Masur6-4 6-2
Kaichi UchidaverslaatBernabe Zapata Miralles0-6 6-2 7-5
Arthur De Greef Bye
Alexey Vatutin Bye
Goncalo OliveiraverslaatBastien Presuhn6-2 6-2
Peter TorebkoverslaatKai Lemstra6-1 1-6 6-1
Uladzimir Ignatik Bye
Filip Horansky Bye
Johannes HaerteisverslaatVaclav Safranek7-6 4-6 6-3
Gianluca MagerverslaatPeter Heller6-4 6-4
James Ward Bye
Daniel Brands Bye
Carlos TabernerverslaatJulian Lenz6-4 5-7 6-2
Jose Hernandez-FernandezverslaatEvgeny Karlovskiy7-6 4-6 7-5
Kenny De Schepper Bye
Thiemo De Bakker Bye
Benjamin HassanverslaatNino Serdarusic6-4 6-2
Pavel KotovverslaatLaurynas Grigelis7-6 6-3
Andrea Arnaboldi Bye
Mikael Ymer Bye
Zsombor PirosverslaatScott Griekspoor-6 6-0 6-2
Roman SafiullinverslaatSumit Nagal6-2 6-1
Tobias Kamke Bye
Zdenek Kolar Bye
Roberto Ortega-OlmedoverslaatMarek Gengel7-6 6-3
Riccardo BonadioverslaatRoberto Marcora6-4 6-2
Yannick Maden Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden