De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Pune - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

India

Volledige uitslagen

Pune 2019

IndiaIndia - 11 November 2019 - 17 November 2019 - Hardcourt


Finale

17 Nov - 10h40James DuckworthverslaatJay Clarke4-6 6-4 6-4


Halve Finale

16 Nov - 08h40Jay ClarkeverslaatRoberto Ortega-Olmedo6-3 6-2
16 Nov - 10h10James DuckworthverslaatRamkumar Ramanathan7-6 6-2


Kwartfinales

15 Nov - 08h35Ramkumar RamanathanverslaatSumit Nagal6-4 7-6
15 Nov - 10h00Roberto Ortega-OlmedoverslaatTim Van Rijthoven7-6 0-0 ab.
15 Nov - 10h35Jay ClarkeverslaatSteven Diez6-4 3-6 7-6
15 Nov - 13h20James DuckworthverslaatSasi Kumar Mukund7-5 4-6 7-5


Achtste finales

14 Nov - 07h40Ramkumar RamanathanverslaatCem Ilkel6-3 6-4
14 Nov - 07h40James DuckworthverslaatManish Sureshkumar6-1 6-2
14 Nov - 07h40Roberto Ortega-OlmedoverslaatShuichi Sekiguchi6-2 6-4
14 Nov - 08h45Sasi Kumar MukundverslaatErgi Kirkin6-0 6-2
14 Nov - 09h10Sumit NagalverslaatIvan Nedelko2-0 ab.
14 Nov - 09h15Steven DiezverslaatBrydan Klein6-0 6-2
14 Nov - 09h55Jay ClarkeverslaatDuck Hee Lee6-1 6-4
14 Nov - 11h40Tim Van RijthovenverslaatPrajnesh Gunneswaran4-6 7-5 6-3


1/16de finales

Prajnesh GunneswaranverslaatChandril Sood6-1 6-3
13 Nov - 12h40Tim Van RijthovenverslaatDalwinder Singh6-3 6-1
12 Nov - 08h55Shuichi SekiguchiverslaatRoman Blokhin6-3 6-0
Roberto Ortega-OlmedoverslaatAnirudh Chandrasekar6-3 6-2
13 Nov - 10h40Steven DiezverslaatYusuke Takahashi6-2 6-2
13 Nov - 08h10Brydan KleinverslaatSidharth Rawat6-1 3-6 6-4
13 Nov - 09h10Duck Hee LeeverslaatMohamed Aziz Dougaz6-3 6-4
12 Nov - 08h00Jay ClarkeverslaatCalvin Hemery6-4 6-4
Ramkumar RamanathanverslaatMarkos Kalovelonis6-3 6-4
Cem IlkelverslaatVinayak Sharma Kaza6-2 6-1
13 Nov - 10h20Ivan NedelkoverslaatDhruv Sunish6-3 5-7 6-2
13 Nov - 10h25Sumit NagalverslaatAryan Goveas6-3 7-6
13 Nov - 06h45Sasi Kumar MukundverslaatToshihide Matsui6-2 6-3
13 Nov - 08h05Ergi KirkinverslaatSaketh Myneni3-6 7-5 6-4
12 Nov - 09h55Manish SureshkumarverslaatRio Noguchi6-3 7-6
12 Nov - 13h40James DuckworthverslaatDanylo Kalenichenko6-3 7-6


Eerste ronde

Prajnesh Gunneswaran Bye
Chandril SoodverslaatDhruva Mulye6-1 6-3
Dalwinder SinghverslaatKunal Anand6-3 6-4
Tim Van Rijthoven Bye
Shuichi Sekiguchi Bye
Roman BlokhinverslaatLakshit Sood6-4 6-2
Anirudh ChandrasekarverslaatTimur Khabibulin4-6 6-4 6-3
Roberto Ortega-Olmedo Bye
Steven Diez Bye
Yusuke TakahashiverslaatSiddharth Vishwakarma6-0 3-6 6-3
Sidharth RawatverslaatArjun Kadhe6-2 3-6 6-3
Brydan Klein Bye
Duck Hee Lee Bye
Mohamed Aziz DougazverslaatAdil Kalyanpur6-3 7-6
Calvin HemeryverslaatBogdan Bobrov6-1 6-4
Jay Clarke Bye
Ramkumar Ramanathan Bye
Markos KalovelonisverslaatN. Vijay Sundar Prashanth6-2 6-4
Vinayak Sharma KazaverslaatTejas Chaukulkar7-6 6-7 6-4
Cem Ilkel Bye
Ivan Nedelko Bye
Dhruv SunishverslaatDaisuke Sumizawa7-6 6-2
Aryan GoveasverslaatTobias Simon6-4 7-6
Sumit Nagal Bye
Sasi Kumar Mukund Bye
Toshihide MatsuiverslaatBen Patael4-6 6-3 6-4
Ergi KirkinverslaatDavid Pichler1-6 7-5 6-2
Saketh Myneni Bye
Rio Noguchi Bye
Manish SureshkumarverslaatAnvit Bendre6-2 6-0
Danylo KalenichenkoverslaatNiki Kaliyanda Poonacha7-6 6-3
James Duckworth Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden