De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Canberra - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Volledige uitslagen

Canberra 2019

AustraliëAustralië - 6 Januari 2019 - 12 Januari 2019 - Hardcourt


Finale

Hubert HurkaczverslaatIlya Ivashka6-4 4-6 6-2


Halve Finale

Ilya IvashkaverslaatRenzo Olivo6-1 6-3
Hubert HurkaczverslaatJirí Veselý6-3 6-1


Kwartfinales

Renzo OlivoverslaatSadio Doumbia6-3 3-6 6-3
Ilya IvashkaverslaatElliot Benchetrit6-0 6-4
Jirí VeselýverslaatBradley Mousley7-6 6-3
Hubert HurkaczverslaatZhe Li7-6 6-4


Achtste finales

Renzo OlivoverslaatHarry Bourchier6-1 7-5
Sadio DoumbiaverslaatTomislav Brkic6-2 6-1
Ilya IvashkaverslaatMarcelo Tomas Barrios Vera6-1 6-2
Elliot BenchetritverslaatAndrew Harris7-6 7-6
Bradley MousleyverslaatBrydan Klein6-4 6-7 7-5
Jirí VeselýverslaatHugo Grenier7-5 6-2
Zhe LiverslaatTristan Lamasine6-3 6-4
Hubert HurkaczverslaatTak Khunn Wang7-6 6-4


1/16de finales

Harry BourchierverslaatRoberto Carballés Baena7-6 1-6 6-3
Renzo OlivoverslaatSem Verbeek4-6 6-4 7-6
Tomislav BrkicverslaatHugo Nys6-2 4-6 7-5
Sadio DoumbiaverslaatMarc Polmans6-3 6-4
Ilya IvashkaverslaatJames Frawley4-6 6-1 7-6
Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatRoy Smith7-6 6-3
Andrew HarrisverslaatDi Wu6-4 7-5
Elliot BenchetritverslaatThomas Fancutt7-6 7-6
Brydan KleinverslaatYunseong Chung7-6 6-7 6-0
Bradley MousleyverslaatMaxime Chazal5-7 7-6 7-6
Hugo GrenierverslaatTobias Simon6-4 6-7 6-4
Jirí VeselýverslaatMarco Bortolotti6-3 6-3
Zhe LiverslaatMarc-Andrea Hüsler6-2 7-6
Tristan LamasineverslaatMichael Look6-2 6-2
Tak Khunn WangverslaatMatthew Christopher Romios7-6 6-0
Hubert HurkaczverslaatChun-hsin Tseng6-4 6-4


Eerste ronde

Roberto Carballés Baena Bye
Harry BourchierverslaatYecong He6-4 2-6 6-1
Sem VerbeekverslaatXin Gao1-6 7-6 6-3
Renzo Olivo Bye
Tomislav Brkic Bye
Hugo NysverslaatLucas Vuradin6-3 6-1
Sadio DoumbiaverslaatColin Sinclair6-3 6-4
Marc Polmans Bye
Ilya Ivashka Bye
James FrawleyverslaatDavid Barclay6-4 6-7 6-2
Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatJacob Grills6-3 6-3
Roy Smith Bye
Di Wu Bye
Andrew HarrisverslaatAlexander Zhurbin7-5 3-6 6-3
Thomas FancuttverslaatZihao Xia6-3 6-2
Elliot Benchetrit Bye
Yunseong Chung Bye
Brydan KleinverslaatDayne Kelly6-4 6-4
Maxime ChazalverslaatAaron Addison6-4 6-3
Bradley Mousley Bye
Hugo Grenier Bye
Tobias SimonverslaatTom Evans6-3 6-2
Marco BortolottiverslaatThomas Bosancic6-2 6-2
Jirí Veselý Bye
Zhe Li Bye
Marc-Andrea HüslerverslaatChien-Hsun Lo7-5 6-2
Michael LookverslaatGeoffrey Blancaneaux6-4 6-3
Tristan Lamasine Bye
Tak Khunn Wang Bye
Matthew Christopher RomiosverslaatSander Gillé6-3 7-6
Chun-hsin TsengverslaatFabrice Martin6-3 7-6
Hubert Hurkacz Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden