De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Ostrava - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Volledige uitslagen

Ostrava 2019

TsjechiëTsjechië - 29 April 2019 - 4 Mei 2019 - Gravel


Finale

5 Mei - 11h40Kamil MajchrzakverslaatJannik Sinner6-1 6-0


Halve Finale

4 Mei - 11h10Jannik SinnerverslaatSteven Diez6-4 4-6 6-2
4 Mei - 13h35Kamil MajchrzakverslaatLloyd Harris7-6 7-6


Kwartfinales

3 Mei - 11h05Steven DiezverslaatTomas Machac6-4 6-1
3 Mei - 11h10Kamil MajchrzakverslaatDavid Novak6-4 6-0
3 Mei - 13h30Lloyd HarrisverslaatStefano Travaglia6-1 7-5
3 Mei - 13h30Jannik SinnerverslaatJirí Veselý6-4 7-6


Achtste finales

2 Mei - 10h10Tomas MachacverslaatArthur De Greef1-6 7-6 7-6
2 Mei - 10h10David NovakverslaatAndrea Basso7-5 6-4
2 Mei - 10h10Kamil MajchrzakverslaatZsombor Piros7-6 6-3
2 Mei - 12h05Steven DiezverslaatNorbert Gombos6-7 6-3 7-6
2 Mei - 12h30Lloyd HarrisverslaatJan Satral6-4 6-1
2 Mei - 13h50Jannik SinnerverslaatJiri Lehecka6-4 6-2
2 Mei - 15h15Stefano TravagliaverslaatViktor Galovic6-4 6-4
2 Mei - 15h20Jirí VeselýverslaatIvan Gakhov7-6 6-3


1/16de finales

30 Apr - 11h45David NovakverslaatDimitar Kuzmanov2-6 6-4 6-4
30 Apr - 11h55Jan SatralverslaatThiemo De Bakker6-7 7-6 6-4
30 Apr - 13h50Lloyd HarrisverslaatDragos Dima6-3 6-0
30 Apr - 14h40Kamil MajchrzakverslaatRiccardo Bonadio7-5 7-5
1 Mei - 10h10Tomas MachacverslaatStefano Napolitano6-1 7-6
1 Mei - 10h10Arthur De GreefverslaatBenjamin Bonzi6-2 3-6 6-3
1 Mei - 11h30Andrea BassoverslaatTallon Griekspoor3-6 6-3 6-2
1 Mei - 12h00Zsombor PirosverslaatAdam Pavlasek6-3 0-6 6-3
1 Mei - 12h10Steven DiezverslaatMarcel Granollers-Pujol4-6 6-4 6-4
1 Mei - 12h20Jannik SinnerverslaatDominik Koepfer6-2 6-3
1 Mei - 12h20Jiri LeheckaverslaatJürgen Zopp7-5 6-7 6-4
1 Mei - 13h50Ivan GakhovverslaatMatteo Viola6-4 6-4
1 Mei - 14h40Viktor GalovicverslaatDavid Poljak6-2 6-1
1 Mei - 15h00Norbert GombosverslaatPeter Heller6-4 7-5
1 Mei - 15h45Jirí VeselýverslaatJelle Sels6-1 6-1
1 Mei - 16h40Stefano TravagliaverslaatRicardo Ojeda Lara6-4 1-6 6-2


Eerste ronde

Lloyd Harris Bye
29 Apr - 11h40Dragos DimaverslaatMate Valkusz6-1 3-6 7-6
29 Apr - 11h25Jan SatralverslaatVit Kopriva3-6 6-1 6-4
Thiemo De Bakker Bye
Viktor Galovic Bye
30 Apr - 11h25David PoljakverslaatAndrea Vavassori4-6 7-6 6-4
30 Apr - 10h10Ricardo Ojeda LaraverslaatEnrico Dalla Valle6-2 6-4
Stefano Travaglia Bye
Kamil Majchrzak Bye
29 Apr - 14h10Riccardo BonadioverslaatTomislav Brkic6-2 4-6 6-3
29 Apr - 13h35Zsombor PirosverslaatVaclav Safranek6-2 6-2
Adam Pavlasek Bye
Tallon Griekspoor Bye
29 Apr - 14h50Andrea BassoverslaatMarek Gengel6-2 6-2
29 Apr - 13h00Dimitar KuzmanovverslaatPere Riba6-2 3-1 ab.
David Novak Bye
Arthur De Greef Bye
30 Apr - 10h15Benjamin BonziverslaatPavel Kotov6-2 6-3
30 Apr - 10h05Tomas MachacverslaatJonas Forejtek6-3 6-3
Stefano Napolitano Bye
Norbert Gombos Bye
29 Apr - 16h20Peter HellerverslaatEmil Ruusuvuori7-6 6-4
29 Apr - 16h15Steven DiezverslaatEnzo Couacaud6-1 6-1
Marcel Granollers-Pujol Bye
Jürgen Zopp Bye
29 Apr - 16h15Jiri LeheckaverslaatDalibor Svrcina7-5 4-6 6-1
29 Apr - 14h05Jannik SinnerverslaatAttila Balázs6-4 7-6
Dominik Koepfer Bye
Matteo Viola Bye
29 Apr - 17h40Ivan GakhovverslaatAlexander Zhurbin3-6 6-1 6-4
30 Apr - 14h00Jelle SelsverslaatAlex Molcan7-5 5-7 6-4
Jirí Veselý Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden