De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Ostrava - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Volledige uitslagen

Ostrava 2021

TsjechiëTsjechië - 26 April 2021 - 2 Mei 2021 - Gravel


Finale

2 Mei - 11h10Benjamin BonziverslaatRenzo Olivo6-4 6-4


Halve Finale

1 Mei - 09h40Benjamin BonziverslaatElias Ymer6-3 4-6 7-6
1 Mei - 12h30Renzo OlivoverslaatArthur Rinderknech5-4 ab.


Kwartfinales

30 Apr - 11h05Benjamin BonziverslaatMarc Polmans6-4 6-2
30 Apr - 11h05Elias YmerverslaatAlex Molcan7-5 6-3
30 Apr - 12h55Arthur RinderknechverslaatLukas Klein3-6 6-3 6-4
30 Apr - 13h10Renzo OlivoverslaatTomas Martin Etcheverry6-4 6-4


Achtste finales

28 Apr - 11h05Elias YmerverslaatSergiy Stakhovsky6-1 6-2
28 Apr - 11h05Lukas KleinverslaatLukas Rosol7-6 4-6 6-2
28 Apr - 13h20Arthur RinderknechverslaatBrayden Schnur7-5 6-4
28 Apr - 15h10Alex MolcanverslaatSebastian Baez4-6 6-1 4-2 ab.
29 Apr - 11h05Marc PolmansverslaatDenis Istomin6-3 6-0
29 Apr - 11h10Renzo OlivoverslaatAlejandro Tabilo6-2 6-3
29 Apr - 12h25Benjamin BonziverslaatJiri Lehecka6-3 6-4
29 Apr - 12h45Tomas Martin EtcheverryverslaatGrégoire Barrère3-6 6-4 6-3


1/16de finales

26 Apr - 12h45Sebastian BaezverslaatMartin Krumich6-2 6-2
26 Apr - 12h50Elias YmerverslaatMaxime Cressy3-6 7-6 6-4
26 Apr - 14h10Lukas RosolverslaatMohamed Safwat6-7 6-2 7-5
26 Apr - 14h30Arthur RinderknechverslaatMathias Bourgue6-4 6-0
27 Apr - 10h05Denis IstominverslaatLukas Lacko0-6 6-1 6-4
27 Apr - 10h05Brayden SchnurverslaatMarcelo Tomas Barrios Vera6-2 1-6 6-1
27 Apr - 10h05Jiri LeheckaverslaatConstant Lestienne6-2 6-0
27 Apr - 11h15Sergiy StakhovskyverslaatPatrik Rikl6-4 6-2
27 Apr - 12h05Benjamin BonziverslaatRoman Safiullin6-2 6-1
27 Apr - 12h10Lukas KleinverslaatPeter Polansky6-3 7-5
27 Apr - 12h45Alex MolcanverslaatThiago Seyboth Wild6-1 6-4
27 Apr - 13h15Marc PolmansverslaatBlaz Kavcic6-3 6-3
27 Apr - 13h40Alejandro TabiloverslaatRobin Haase6-2 4-6 6-4
27 Apr - 14h15Grégoire BarrèreverslaatOscar Otte7-6 7-5
27 Apr - 15h00Renzo OlivoverslaatLucas Miedler6-3 3-6 6-4
27 Apr - 16h10Tomas Martin EtcheverryverslaatZdenek Kolar1-6 6-4 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

26 Apr - 11h40Lucas MiedlerverslaatMats Moraing6-1 6-3
26 Apr - 11h40Lukas KleinverslaatRudolf Molleker6-3 6-1
26 Apr - 11h40Alex MolcanverslaatVitaliy Sachko6-1 6-2
26 Apr - 12h55Oscar OtteverslaatAdam Pavlasek6-2 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

25 Apr - 12h05Mats MoraingverslaatSasi Kumar Mukund6-4 6-3
25 Apr - 12h05Alex MolcanverslaatMichael Vrbensky6-3 6-4
25 Apr - 12h05Lukas KleinverslaatAndrew Paulson2-6 6-3 6-2
25 Apr - 13h30Vitaliy SachkoverslaatTeimuraz Gabashvili4-6 6-2 7-6
25 Apr - 13h45Rudolf MollekerverslaatDalibor Svrcina6-4 2-6 6-3
25 Apr - 14h00Lucas MiedlerverslaatHugo Grenier4-0 ab.
25 Apr - 15h10Oscar OtteverslaatThomaz Bellucci6-4 6-3
25 Apr - 15h40Adam PavlasekverslaatMalek Jaziri1-6 6-4 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden