De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Split - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Volledige uitslagen

Split 2021

KroatiëKroatië - 5 April 2021 - 11 April 2021 - Gravel


Finale

11 Apr - 11h05Blaz RolaverslaatBlaz Kavcic2-6 6-3 6-2


Halve Finale

10 Apr - 11h10Blaz RolaverslaatAndrea Collarini7-6 6-7 6-4
10 Apr - 14h40Blaz KavcicverslaatKacper Zuk2-6 6-3 6-2


Kwartfinales

9 Apr - 11h05Blaz RolaverslaatMirza Basic6-2 6-4
9 Apr - 11h10Andrea CollariniverslaatDanilo Petrovic6-2 6-3
9 Apr - 12h50Blaz KavcicverslaatAleksandar Vukic4-6 6-2 6-2
9 Apr - 12h50Kacper ZukverslaatThanasi Kokkinakis7-6 6-3


Achtste finales

7 Apr - 11h10Aleksandar VukicverslaatKimmer Coppejans2-6 6-4 6-4
7 Apr - 11h10Andrea CollariniverslaatUladzimir Ignatik2-6 6-2 6-1
7 Apr - 11h40Danilo PetrovicverslaatMaximilian Marterer6-1 6-3
7 Apr - 14h30Blaz KavcicverslaatElias Ymer4-6 7-6 6-4
8 Apr - 11h05Thanasi KokkinakisverslaatZdenek Kolar7-6 6-1
8 Apr - 11h05Kacper ZukverslaatNino Serdarusic6-4 6-2
8 Apr - 11h05Mirza BasicverslaatRobin Haase7-6 6-3
8 Apr - 12h35Blaz RolaverslaatDuje Ajdukovic6-1 7-5


1/16de finales

6 Apr - 15h15Kacper ZukverslaatPedro Sousa2-1 ab.
6 Apr - 14h10Nino SerdarusicverslaatJay Clarke7-6 6-0
6 Apr - 15h10Zdenek KolarverslaatAkira Santillan6-2 5-0 ab.
6 Apr - 12h25Thanasi KokkinakisverslaatFilip Horansky3-6 6-4 6-4
6 Apr - 10h35Blaz KavcicverslaatMohamed Safwat6-3 6-3
5 Apr - 15h10Elias YmerverslaatAlexandre Muller6-0 6-4
Aleksandar VukicverslaatMili Poljicak6-1 6-1
Kimmer CoppejansverslaatBernard Tomic6-2 4-6 6-3
5 Apr - 14h10Danilo PetrovicverslaatLukas Rosol6-1 6-3
5 Apr - 14h35Maximilian MartererverslaatJoao Domingues7-5 6-3
6 Apr - 10h35Uladzimir IgnatikverslaatAlex Bolt6-4 6-2
5 Apr - 13h10Andrea CollariniverslaatSebastian Ofner6-4 6-4
5 Apr - 16h40Blaz RolaverslaatDmitry Popko6-3 6-4
6 Apr - 10h35Duje AjdukovicverslaatDustin Brown2-6 6-4 7-5
6 Apr - 12h10Mirza BasicverslaatCem Ilkel7-6 6-3
6 Apr - 12h40Robin HaaseverslaatMarc Polmans6-3 4-6 7-6


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

5 Apr - 10h35Akira SantillanverslaatMiljan Zekic2-6 6-3 6-4
5 Apr - 10h35Uladzimir IgnatikverslaatTung-lin Wu7-6 6-3
5 Apr - 10h35Blaz KavcicverslaatMattéo Martineau3-6 6-3 6-1
5 Apr - 12h40Mirza BasicverslaatLukas Klein6-2 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

4 Apr - 11h05Blaz KavcicverslaatBozo Barun6-4 6-3
4 Apr - 11h10Uladzimir IgnatikverslaatMick Veldheer6-1 6-3
4 Apr - 11h10Tung-lin WuverslaatLuka Mikrut6-2 6-1
4 Apr - 12h30Miljan ZekicverslaatNerman Fatic4-6 6-4 6-4
4 Apr - 12h40Akira SantillanverslaatTak Khunn Wang4-6 6-1 7-6
4 Apr - 12h40Mattéo MartineauverslaatMatija Pecotic6-4 0-6 6-4
4 Apr - 15h00Mirza BasicverslaatSadio Doumbia7-6 6-3
4 Apr - 15h15Lukas KleinverslaatJerko Brkic6-1 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden