De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Eckental - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

Eckental 2021

DuitslandDuitsland - 1 November 2021 - 7 November 2021 - Indoor


Finale

7 Nov - 12h00Daniel MasurverslaatMaxime Cressy6-4 6-4


Halve Finale

6 Nov - 12h00Maxime CressyverslaatTomas Machac6-3 3-6 7-6
6 Nov - 14h30Daniel MasurverslaatMarc-Andrea Hüsler6-2 6-3


Kwartfinales

5 Nov - 11h10Maxime CressyverslaatJirí Veselý7-6 7-6
5 Nov - 13h10Daniel MasurverslaatRamkumar Ramanathan6-3 6-3
5 Nov - 14h20Tomas MachacverslaatDominic Stephan Stricker6-4 6-4
5 Nov - 15h50Marc-Andrea HüslerverslaatJordan Thompson6-3 6-1


Achtste finales

Jordan ThompsonverslaatRuben Bemelmans6-1 3-1 ab.
Marc-Andrea HüslerverslaatLucas Miedler3-6 6-2 6-1
4 Nov - 13h05Daniel MasurverslaatMirza Basic6-3 6-4
4 Nov - 16h35Ramkumar RamanathanverslaatMaximilian Marterer7-5 7-6
4 Nov - 13h50Tomas MachacverslaatHenri Squire6-2 4-4
3 Nov - 19h55Dominic Stephan StrickerverslaatMarius Copil7-6 6-2
4 Nov - 12h10Maxime CressyverslaatGeoffrey Blancaneaux6-3 6-4
Jirí VeselýverslaatAndrea Vavassori6-4 6-1


1/16de finales

1 Nov - 14h25Dominic Stephan StrickerverslaatJurij Rodionov5-7 7-6 6-4
1 Nov - 14h40Marius CopilverslaatVitaliy Sachko2-6 6-2 6-4
1 Nov - 17h40Jirí VeselýverslaatJonas Forejtek6-1 5-7 7-5
1 Nov - 19h45Jordan ThompsonverslaatMats Rosenkranz7-5 6-7 7-6
2 Nov - 10h10Marc-Andrea HüslerverslaatChristopher Heyman6-1 6-1
2 Nov - 10h10Andrea VavassoriverslaatMatthias Bachinger6-4 3-6 6-3
2 Nov - 11h10Mirza BasicverslaatMarvin Möller6-2 7-5
2 Nov - 12h10Ruben BemelmansverslaatTobias Simon6-7 6-3 7-5
2 Nov - 12h55Tomas MachacverslaatJack Draper7-6 4-6 6-4
2 Nov - 13h40Henri SquireverslaatAlexander Erler7-6 2-6 7-6
2 Nov - 16h30Lucas MiedlerverslaatMax Hans Rehberg6-3 6-4
2 Nov - 17h40Geoffrey BlancaneauxverslaatEvan Furness6-1 6-1
2 Nov - 18h10Maximilian MartererverslaatKacper Zuk6-3 6-4
2 Nov - 19h35Maxime CressyverslaatJohannes Haerteis6-7 6-4 6-3
3 Nov - 10h15Ramkumar RamanathanverslaatAldin Setkic7-6 4-6 6-3
3 Nov - 17h40Daniel MasurverslaatOscar Otte6-2 6-7 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

1 Nov - 11h00Christopher HeymanverslaatMischa Zverev6-3 3-6 6-2
1 Nov - 11h00Henri SquireverslaatAlexander Erler6-4 6-2
1 Nov - 12h20Johannes HaerteisverslaatUladzimir Ignatik4-6 6-2 7-6
1 Nov - 13h00Tobias SimonverslaatPeter Heller6-2 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

31 Okt - 10h10Henri SquireverslaatShintaro Mochizuki6-4 6-2
31 Okt - 11h10Christopher HeymanverslaatAldin Setkic6-4 7-5
31 Okt - 11h35Alexander ErlerverslaatArtem Dubrivnyy6-1 6-3
31 Okt - 12h35Mischa ZverevverslaatAlen Mujakic6-2 6-1
31 Okt - 13h00Tobias SimonverslaatOtto Virtanen6-1 6-4
31 Okt - 13h35Peter HellerverslaatPhilip Florig5-4 ab.
31 Okt - 14h05Uladzimir IgnatikverslaatBenjamin Hassan6-3 6-4
31 Okt - 15h10Johannes HaerteisverslaatLucas Miedler6-3 5-7 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden