De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Biella - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Biella 2021

ItaliëItalië - 7 Februari 2021 - 14 Februari 2021 - Hardcourt


Finale

14 Feb - 16h40Illya MarchenkoverslaatAndrew Murray6-2 6-4


Halve Finale

13 Feb - 15h25Illya MarchenkoverslaatFederico Gaio7-5 6-1
13 Feb - 17h15Andrew MurrayverslaatMathias Bourgue6-0 7-5


Kwartfinales

12 Feb - 11h40Mathias BourgueverslaatMatthias Bachinger6-1 6-7 6-1
12 Feb - 13h50Illya MarchenkoverslaatLorenzo Giustino6-2 2-6 7-5
12 Feb - 17h10Andrew MurrayverslaatBlaz Rola6-4 7-6
12 Feb - 19h45Federico GaioverslaatDaniel Masur6-3 6-3


Achtste finales

11 Feb - 17h25Andrew MurrayverslaatGian Marco Moroni6-4 6-4
10 Feb - 19h05Blaz RolaverslaatMatteo Viola3-6 7-5 6-4
Matthias BachingerverslaatMohamed Safwat4-6 6-2 6-3
10 Feb - 16h45Mathias BourgueverslaatFilip Horansky6-3 7-5
10 Feb - 13h50Illya MarchenkoverslaatLuca Vanni7-6 6-1
11 Feb - 11h40Lorenzo GiustinoverslaatRoberto Marcora7-6 7-5
11 Feb - 14h10Daniel MasurverslaatDmitry Popko4-6 6-2 6-3
11 Feb - 16h05Federico GaioverslaatTim Van Rijthoven6-4 6-4


1/16de finales

8 Feb - 13h25Mohamed SafwatverslaatHiroki Moriya4-6 6-3 6-2
8 Feb - 13h50Mathias BourgueverslaatAndrea Pellegrino7-6 6-1
8 Feb - 15h30Matteo ViolaverslaatBlaz Kavcic6-3 3-6 7-5
8 Feb - 15h45Blaz RolaverslaatThai-Son Kwiatkowski6-3 6-2
8 Feb - 18h00Luca VanniverslaatThomas Fabbiano6-1 6-4
9 Feb - 10h05Filip HoranskyverslaatFabrizio Ornago6-2 6-2
9 Feb - 10h05Tim Van RijthovenverslaatGiovanni Fonio6-4 3-6 6-3
9 Feb - 11h30Illya MarchenkoverslaatMartin Klizan6-2 7-6
9 Feb - 11h30Matthias BachingerverslaatAdrian Andreev6-2 7-5
9 Feb - 14h30Gian Marco MoroniverslaatEvgeny Karlovskiy7-6 6-4
9 Feb - 16h05Andrew MurrayverslaatMaximilian Marterer6-7 6-2 6-3
9 Feb - 17h30Lorenzo GiustinoverslaatJelle Sels6-4 6-3
9 Feb - 18h30Daniel MasurverslaatStefano Napolitano6-3 7-5
9 Feb - 18h55Dmitry PopkoverslaatMalek Jaziri6-1 6-3
10 Feb - 10h35Roberto MarcoraverslaatTobias Kamke6-3 7-5
10 Feb - 12h25Federico GaioverslaatLukas Lacko6-3 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

8 Feb - 10h05Jelle SelsverslaatCarlos Gimeno Valero6-0 7-6
8 Feb - 10h15Tim Van RijthovenverslaatRiccardo Bonadio6-2 7-6
8 Feb - 11h55Giovanni FonioverslaatIñigo Cervantes Huegun7-6 7-6
8 Feb - 12h00Fabrizio OrnagoverslaatDavid Pichler6-4 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

7 Feb - 10h35Jelle SelsverslaatSimone Roncalli1-6 6-0 6-4
7 Feb - 10h35Carlos Gimeno ValeroverslaatDuje Ajdukovic3-6 7-6 6-4
7 Feb - 12h40Riccardo BonadioverslaatEvan King6-7 6-1 6-0
7 Feb - 13h00Tim Van RijthovenverslaatLuca Nardi7-5 6-4
7 Feb - 14h20Fabrizio OrnagoverslaatAlessandro Bega2-6 6-3 7-6
7 Feb - 14h50David PichlerverslaatUladzimir Ignatik7-6 3-6 7-6
7 Feb - 16h45Iñigo Cervantes HuegunverslaatGiulio Zeppieri6-4 2-6 6-4
7 Feb - 17h35Giovanni FonioverslaatHernan Casanova6-3 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden