De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Potchefstroom - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zuid-Afrika

Volledige uitslagen

Potchefstroom 2021

Zuid-AfrikaZuid-Afrika - 7 Februari 2021 - 14 Februari 2021 - Hardcourt


Finale

14 Feb - 10h10Benjamin BonziverslaatLiam Broady7-5 6-4


Halve Finale

13 Feb - 10h00Benjamin BonziverslaatNick Chappell6-1 6-2
13 Feb - 11h30Liam BroadyverslaatCem Ilkel7-6 6-4


Kwartfinales

12 Feb - 10h05Liam BroadyverslaatChun-hsin Tseng6-3 6-3
12 Feb - 10h10Nick ChappellverslaatPeter Polansky6-4 6-7 6-4
12 Feb - 11h40Benjamin BonziverslaatMirza Basic6-3 6-1
12 Feb - 13h05Cem IlkelverslaatDimitar Kuzmanov4-6 6-3 6-2


Achtste finales

11 Feb - 09h15Dimitar KuzmanovverslaatElliot Benchetrit6-2 7-5
11 Feb - 09h10Cem IlkelverslaatJulien Cagnina6-2 6-3
11 Feb - 10h35Chun-hsin TsengverslaatUlises Blanch6-7 6-3 2-0 ab.
11 Feb - 11h00Liam BroadyverslaatAdrián Menéndez-Maceiras6-4 7-6
Peter PolanskyverslaatTristan Lamasine6-4 6-4
Nick ChappellverslaatHugo Grenier6-2 6-4
Mirza BasicverslaatPedja Krstin4-1 ab.
Benjamin BonziverslaatRoberto Quiroz3-6 6-4 6-3


1/16de finales

8 Feb - 10h35Tristan LamasineverslaatVaughn Hunter7-6 1-6 6-1
8 Feb - 11h40Hugo GrenierverslaatMarc-Andrea Hüsler7-6 7-5
8 Feb - 11h50Peter PolanskyverslaatViktor Galovic6-2 3-6 7-6
8 Feb - 12h40Roberto QuirozverslaatRobbie Arends6-2 6-2
8 Feb - 13h45Benjamin BonziverslaatGeoffrey Blancaneaux6-2 6-4
8 Feb - 14h00Pedja KrstinverslaatRoberto Cid Subervi6-3 7-5
9 Feb - 09h05Mirza BasicverslaatZdenek Kolar7-6 7-5
9 Feb - 09h10Nick ChappellverslaatNicola Kuhn6-1 2-6 7-6
9 Feb - 09h10Julien CagninaverslaatKhololwam Montsi6-3 6-1
9 Feb - 11h15Dimitar KuzmanovverslaatPrajnesh Gunneswaran6-3 6-4
9 Feb - 11h15Chun-hsin TsengverslaatAkira Santillan6-1 4-6 6-3
9 Feb - 11h15Elliot BenchetritverslaatRyan Peniston4-6 6-4 6-4
9 Feb - 12h00Cem IlkelverslaatJenson Brooksby6-3 6-4
9 Feb - 12h15Ulises BlanchverslaatJay Clarke7-6 6-4
9 Feb - 16h00Adrián Menéndez-MaceirasverslaatTeimuraz Gabashvili6-4 6-4
10 Feb - 10h30Liam BroadyverslaatBrayden Schnur6-4 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

8 Feb - 10h00Ryan PenistonverslaatBenjamin Hassan6-3 6-1
8 Feb - 10h00Mirza BasicverslaatVit Kopriva6-4 6-4
8 Feb - 10h10Nick ChappellverslaatJack Draper6-3 6-4
8 Feb - 10h35Liam BroadyverslaatVaclav Safranek6-3 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

7 Feb - 09h05Mirza BasicverslaatAntoine Bellier7-6 6-7 6-4
7 Feb - 09h05Benjamin HassanverslaatJesper De Jong6-7 6-4 6-3
7 Feb - 09h05Ryan PenistonverslaatViktor Durasovic6-7 6-4 6-4
7 Feb - 13h40Vaclav SafranekverslaatBenjamin Lock6-4 6-3
7 Feb - 13h40Nick ChappellverslaatLucas Miedler6-2 6-4
7 Feb - 13h40Vit KoprivaverslaatJamie Davis6-1 6-1
7 Feb - 15h00Liam BroadyverslaatPierre Malan6-1 6-4
7 Feb - 15h15Jack DraperverslaatDevin Badenhorst6-1 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden