De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Trieste - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Trieste 2021

ItaliëItalië - Trieste - 26 Juli 2021 - 1 Augustus 2021 - Gravel


Finale

1 Aug - 16h35Tomas Martin EtcheverryverslaatThiago Agustin Tirante6-1 6-1


Halve Finale

31 Jul - 16h55Thiago Agustin TiranteverslaatDamir Dzumhur6-3 6-3
31 Jul - 19h00Tomas Martin EtcheverryverslaatTimofey Skatov7-5 7-5


Kwartfinales

30 Jul - 14h05Thiago Agustin TiranteverslaatOrlando Luz7-5 6-4
30 Jul - 16h40Tomas Martin EtcheverryverslaatVitaliy Sachko6-4 6-4
30 Jul - 16h55Damir DzumhurverslaatMaximilian Marterer6-4 6-4
30 Jul - 19h05Timofey SkatovverslaatFlavio Cobolli6-7 6-1 7-6


Achtste finales

29 Jul - 17h05Damir DzumhurverslaatPedja Krstin6-3 6-1
29 Jul - 14h05Maximilian MartererverslaatGiulio Zeppieri6-4 4-6 7-6
Thiago Agustin TiranteverslaatRiccardo Bonadio6-4 6-2
Orlando LuzverslaatJulian Lenz7-5 6-0
29 Jul - 17h10Vitaliy SachkoverslaatAlessandro Giannessi6-7 6-4 6-0
29 Jul - 19h05Tomas Martin EtcheverryverslaatRobin Haase4-6 6-0 6-4
28 Jul - 19h00Timofey SkatovverslaatLorenzo Giustino1-6 6-2 6-1
28 Jul - 16h55Flavio CobolliverslaatAntoine Hoang6-2 6-1


1/16de finales

26 Jul - 17h10Lorenzo GiustinoverslaatThomas Fabbiano6-3 6-4
27 Jul - 12h35Antoine HoangverslaatFelipe Meligeni Rodrigues Alves6-7 7-6 6-1
27 Jul - 12h35Julian LenzverslaatDuje Ajdukovic5-7 6-3 6-3
27 Jul - 13h35Thiago Agustin TiranteverslaatAndrea Pellegrino6-3 6-1
27 Jul - 15h10Flavio CobolliverslaatMichael Vrbensky7-6 6-3
27 Jul - 15h25Orlando LuzverslaatMarco Trungelliti4-2 ab.
27 Jul - 16h05Timofey SkatovverslaatDominic Stephan Stricker7-5 5-7 6-4
27 Jul - 16h40Maximilian MartererverslaatLuca Nardi6-3 6-4
27 Jul - 17h15Vitaliy SachkoverslaatGian Marco Moroni6-2 7-6
27 Jul - 18h10Giulio ZeppieriverslaatPedro Sakamoto3-6 6-3 6-3
27 Jul - 20h25Tomas Martin EtcheverryverslaatCamilo Ugo Carabelli6-3 7-5
27 Jul - 21h35Riccardo BonadioverslaatNino Serdarusic6-3 6-3
28 Jul - 10h10Alessandro GiannessiverslaatRudolf Molleker4-6 6-2 6-1
28 Jul - 10h10Pedja KrstinverslaatViktor Durasovic6-3 6-2
28 Jul - 12h20Damir DzumhurverslaatAndrea Collarini6-0 7-5
28 Jul - 14h20Robin HaaseverslaatAndrea Arnaboldi7-6 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

26 Jul - 12h10Timofey SkatovverslaatNerman Fatic6-4 2-6 6-4
26 Jul - 14h45Thiago Agustin TiranteverslaatGiovanni Fonio6-3 6-3
26 Jul - 15h35Pedro SakamotoverslaatHernan Casanova6-4 7-6
26 Jul - 17h30Viktor DurasovicverslaatOrlando Luz4-6 6-3 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

25 Jul - 11h10Timofey SkatovverslaatUladzimir Ignatik7-6 4-5 ab.
25 Jul - 12h30Nerman FaticverslaatArtem Dubrivnyy6-2 6-1
25 Jul - 13h40Thiago Agustin TiranteverslaatMatteo Arnaldi6-2 6-2
25 Jul - 13h45Giovanni FonioverslaatJulian Ocleppo3-6 6-4 7-5
25 Jul - 15h10Pedro SakamotoverslaatFrancesco Forti7-6 6-4
25 Jul - 17h05Viktor DurasovicverslaatAldin Setkic6-1 7-6
25 Jul - 17h25Hernan CasanovaverslaatPietro Pampanin6-2 6-0
25 Jul - 19h30Orlando LuzverslaatDenis Yevseyev5-7 7-6 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden