De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Little Rock - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Verenigde Staten

Volledige uitslagen

Little Rock 2021

Verenigde StatenVerenigde Staten - 31 Mei 2021 - 6 Juni 2021 - Hardcourt


Finale

6 Jun - 21h15Jack SockverslaatEmilio Gómez7-5 6-4


Halve Finale

5 Jun - 18h15Emilio GómezverslaatGoncalo Oliveira6-4 6-2
6 Jun - 02h00Jack SockverslaatMitchell Krueger6-4 1-6 6-3


Kwartfinales

4 Jun - 21h50Mitchell KruegerverslaatJason Jung3-6 6-2 6-1
Jack SockverslaatThai-Son Kwiatkowski6-7 7-6 6-4
4 Jun - 20h30Emilio GómezverslaatUlises Blanch6-2 6-0
4 Jun - 18h05Goncalo OliveiraverslaatOliver Crawford1-6 7-5 2-0 ab.


Achtste finales

Jason JungverslaatHiroki Moriya6-3 6-4
Mitchell KruegerverslaatDarian King6-3 6-2
3 Jun - 23h35Jack SockverslaatErnesto Escobedo6-7 7-6 7-6
Thai-Son KwiatkowskiverslaatAlexander Ritschard5-7 6-3 6-2
3 Jun - 21h20Ulises BlanchverslaatChristopher Eubanks6-4 7-6
Emilio GómezverslaatAlexis Galarneau6-4 6-4
3 Jun - 19h55Goncalo OliveiraverslaatSasi Kumar Mukund4-6 6-4 6-2
3 Jun - 19h10Oliver CrawfordverslaatDayne Kelly6-4 6-1


1/16de finales

31 Mei - 18h45Mitchell KruegerverslaatZane Khan6-2 6-4
31 Mei - 20h05Sasi Kumar MukundverslaatRoberto Cid Subervi6-3 6-4
31 Mei - 20h20Hiroki MoriyaverslaatNicolás Jarry6-4 6-2
31 Mei - 21h45Darian KingverslaatThiago Agustin Tirante6-4 6-4
31 Mei - 23h05Goncalo OliveiraverslaatRyan Harrison7-5 7-6
1 Jun - 01h25Jason JungverslaatChristian Harrison6-1 6-2
2 Jun - 17h15Emilio GómezverslaatAgustin Velotti7-6 6-3
2 Jun - 17h25Ulises BlanchverslaatZachary Svajda5-7 6-3 6-3
2 Jun - 17h45Christopher EubanksverslaatNicolas Mejia6-3 7-6
2 Jun - 22h50Thai-Son KwiatkowskiverslaatStefan Kozlov6-2 6-1
2 Jun - 23h00Alexis GalarneauverslaatJC Aragone6-3 6-3
2 Jun - 23h25Oliver CrawfordverslaatPeter Polansky7-5 6-2
2 Jun - 23h40Alexander RitschardverslaatKevin King7-6 4-6 6-4
2 Jun - 23h45Dayne KellyverslaatNick Chappell6-1 7-5
3 Jun - 01h10Ernesto EscobedoverslaatDonald Young6-3 6-0
3 Jun - 02h20Jack SockverslaatRoberto Quiroz6-3 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Stefan KozlovverslaatStrong Kirchheimer6-3 6-2
Alexis GalarneauverslaatSebastian Fanselow3-6 6-3 6-4
Zachary SvajdaverslaatMichael Redlicki6-2 6-4
Dayne KellyverslaatGage Brymer6-2 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

Stefan KozlovverslaatBrian Battistone6-2 6-2
Strong KirchheimerverslaatAleksandar Kovacevic6-4 6-7 7-6
Alexis GalarneauverslaatAdrian Andreev6-1 4-1 ab.
Sebastian FanselowverslaatMichail Pervolarakis6-4 7-5
Michael RedlickiverslaatDane Sweeny6-1 6-4
Zachary SvajdaverslaatGonzalo Villanueva6-0 5-7 6-2
Gage BrymerverslaatSekou Bangoura4-6 6-1 7-5
Dayne KellyverslaatPatrick Kypson4-6 6-3 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden