De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Braunschweig - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

Braunschweig 2021

DuitslandDuitsland - 5 Juli 2021 - 11 Juli 2021 - Gravel


Finale

10 Jul - 15h50Daniel AltmaierverslaatHenri Laaksonen6-1 6-2


Halve Finale

10 Jul - 11h10Henri LaaksonenverslaatVit Kopriva6-4 6-0
10 Jul - 11h10Daniel AltmaierverslaatMarvin Möller7-5 6-0


Kwartfinales

8 Jul - 13h10Henri LaaksonenverslaatJozef Kovalík6-3 6-2
8 Jul - 15h05Vit KoprivaverslaatZizou Bergs3-6 6-0 7-5
8 Jul - 15h05Marvin MöllerverslaatBenjamin Hassan6-4 6-2
8 Jul - 17h10Daniel AltmaierverslaatElias Ymer6-3 6-3


Achtste finales

7 Jul - 11h40Marvin MöllerverslaatSumit Nagal6-3 1-6 6-2
7 Jul - 11h40Jozef KovalíkverslaatMalek Jaziri6-1 7-5
7 Jul - 13h25Daniel AltmaierverslaatMario Vilella Martinez6-3 6-2
7 Jul - 13h50Henri LaaksonenverslaatNicola Kuhn6-4 7-5
7 Jul - 15h10Benjamin HassanverslaatSandro Ehrat4-6 6-3 6-4
7 Jul - 15h20Zizou BergsverslaatTomas Machac7-6 5-7 6-4
7 Jul - 15h50Elias YmerverslaatYannick Hanfmann2-6 6-3 6-2
7 Jul - 18h00Vit KoprivaverslaatBenoît Paire6-1 2-6 6-2


1/16de finales

5 Jul - 14h50Zizou BergsverslaatMaximilian Marterer6-2 6-1
5 Jul - 15h40Jozef KovalíkverslaatFilip Horansky7-6 6-3
5 Jul - 16h05Yannick HanfmannverslaatSteven Diez7-5 2-6 6-3
5 Jul - 16h20Daniel AltmaierverslaatZdenek Kolar6-2 7-5
5 Jul - 17h25Mario Vilella MartinezverslaatRudolf Molleker3-6 6-4 6-3
5 Jul - 18h00Sumit NagalverslaatMohamed Safwat6-3 7-6
5 Jul - 18h35Elias YmerverslaatTobias Kamke6-3 7-5
6 Jul - 11h05Malek JaziriverslaatAleksandar Vukic6-3 6-4
6 Jul - 11h10Tomas MachacverslaatKimmer Coppejans6-2 6-3
6 Jul - 11h15Henri LaaksonenverslaatMats Rosenkranz6-3 6-2
6 Jul - 12h40Benjamin HassanverslaatDayne Kelly6-4 7-6
6 Jul - 12h40Marvin MöllerverslaatTeimuraz Gabashvili7-5 6-3
6 Jul - 12h50Sandro EhratverslaatMats Moraing6-7 6-4 6-4
6 Jul - 17h20Benoît PaireverslaatGuido Andreozzi6-4 2-6 7-5
6 Jul - 17h30Nicola KuhnverslaatMischa Zverev6-2 7-6
6 Jul - 17h55Vit KoprivaverslaatDaniel Michalski6-2 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

5 Jul - 11h40Sandro EhratverslaatNino Ehrenschneider6-4 6-7 6-1
5 Jul - 11h40Daniel MichalskiverslaatTim Sandkaulen6-3 7-5
5 Jul - 11h45Dayne KellyverslaatDiego Hidalgo6-3 6-7 6-3
5 Jul - 15h05Mats RosenkranzverslaatBenjamin Hassan6-2 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

4 Jul - 11h10Tim SandkaulenverslaatKacper Zuk2-6 6-3 7-6
4 Jul - 11h10Daniel MichalskiverslaatAdrian Andreev7-6 7-6
4 Jul - 11h10Dayne KellyverslaatMatteo Donati6-1 3-0 ab.
4 Jul - 12h20Diego HidalgoverslaatIgor Sijsling6-3 3-6 6-4
4 Jul - 13h20Mats RosenkranzverslaatFacundo Diaz Acosta3-6 7-6 7-6
4 Jul - 14h05Nino EhrenschneiderverslaatJohannes Haerteis3-6 6-3 6-4
4 Jul - 14h30Sandro EhratverslaatMohamed Aziz Dougaz1-6 6-3 6-1
4 Jul - 16h30Benjamin HassanverslaatPrajnesh Gunneswaran7-5 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden