De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Sibiu - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Volledige uitslagen

Sibiu 2021

RoemeniëRoemenië - 27 September 2021 - 3 Oktober 2021 - Gravel


Finale

3 Okt - 14h00Stefano TravagliaverslaatThanasi Kokkinakis7-6 6-2


Halve Finale

2 Okt - 10h00Thanasi KokkinakisverslaatMarc-Andrea Hüsler6-2 6-1
2 Okt - 11h30Stefano TravagliaverslaatSumit Nagal6-4 0-6 6-0


Kwartfinales

1 Okt - 10h10Marc-Andrea HüslerverslaatFranco Agamenone7-6 6-4
1 Okt - 11h25Sumit NagalverslaatGeoffrey Blancaneaux7-6 6-3
1 Okt - 13h05Thanasi KokkinakisverslaatAlex Molcan6-2 7-6
1 Okt - 14h25Stefano TravagliaverslaatZdenek Kolar6-0 5-7 7-6


Achtste finales

30 Sep - 12h55Stefano TravagliaverslaatYan Bondarevskiy6-3 6-2
Zdenek KolarverslaatStefan Palosi7-5 7-5
30 Sep - 10h55Geoffrey BlancaneauxverslaatDamir Dzumhur6-2 4-6 6-2
30 Sep - 13h35Sumit NagalverslaatJiri Lehecka7-5 6-3
30 Sep - 13h10Thanasi KokkinakisverslaatErgi Kirkin6-1 6-1
30 Sep - 14h15Alex MolcanverslaatVit Kopriva1-6 6-0 6-4
Marc-Andrea HüslerverslaatYshai Oliel6-4 6-1
Franco AgamenoneverslaatVitaliy Sachko7-6 7-5


1/16de finales

28 Sep - 10h35Stefano TravagliaverslaatLukas Rosol6-3 6-3
28 Sep - 12h30Yan BondarevskiyverslaatVlad Andrei Dancu6-2 6-3
28 Sep - 12h15Stefan PalosiverslaatNicholas David Ionel7-5 6-1
30 Sep - 09h10Zdenek KolarverslaatMarius Copil7-5 6-4
28 Sep - 10h50Damir DzumhurverslaatPetros Tsitsipas6-2 6-0
28 Sep - 09h05Geoffrey BlancaneauxverslaatElmar Ejupovic6-1 6-3
28 Sep - 11h10Jiri LeheckaverslaatFilip Cristian Jianu7-6 6-2
28 Sep - 09h05Sumit NagalverslaatLucas Miedler6-3 6-1
Thanasi KokkinakisverslaatMaximilian Marterer6-4 6-3
Ergi KirkinverslaatAlexey Vatutin7-5 4-6 6-1
Vit KoprivaverslaatDanilo Petrovic7-5 7-5
Alex MolcanverslaatRiccardo Bonadio6-4 6-2
28 Sep - 12h00Marc-Andrea HüslerverslaatJelle Sels6-3 6-3
28 Sep - 09h05Yshai OlielverslaatJay Clarke7-6 6-4
Franco AgamenoneverslaatVictor Vlad Cornea6-1 7-6
Vitaliy SachkoverslaatRadu Albot6-3 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

27 Sep - 09h00Stefan PalosiverslaatKai Wehnelt7-6 6-7 6-2
27 Sep - 09h00Yshai OlielverslaatElmar Ejupovic6-3 7-5
27 Sep - 09h00Yan BondarevskiyverslaatOleg Prihodko7-6 6-4
27 Sep - 10h30Nicholas David IonelverslaatNicolae Frunza4-6 6-3 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

26 Sep - 10h10Kai WehneltverslaatCalvin Hemery6-5 ab.
26 Sep - 11h30Stefan PalosiverslaatDragos Nicolae Madaras6-3 0-0 ab.
26 Sep - 09h35Oleg PrihodkoverslaatUladzimir Ignatik6-3 6-3
26 Sep - 09h35Yan BondarevskiyverslaatDavid Poljak7-5 3-6 6-3
26 Sep - 13h15Nicolae FrunzaverslaatOleksii Krutykh6-2 7-6
26 Sep - 12h50Nicholas David IonelverslaatMircea-Alexandru Jecan6-2 6-4
26 Sep - 11h10Yshai OlielverslaatSebastian Gima6-4 6-4
Elmar EjupovicverslaatVlad Andrei Dumitru6-2 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden