De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Sibiu - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Volledige uitslagen

Sibiu 2019

RoemeniëRoemenië - 16 September 2019 - 22 September 2019 - Gravel


Finale

22 Sep - 16h00Danilo PetrovicverslaatChristopher O'Connell6-4 6-2


Halve Finale

21 Sep - 11h30Danilo PetrovicverslaatAlex Molcan6-3 6-3
21 Sep - 14h05Christopher O'ConnellverslaatJelle Sels4-6 6-4 6-2


Kwartfinales

20 Sep - 10h05Jelle SelsverslaatVaclav Safranek6-2 6-2
20 Sep - 11h30Christopher O'ConnellverslaatVit Kopriva7-5 6-3
20 Sep - 11h35Danilo PetrovicverslaatLaurent Lokoli6-4 7-6
20 Sep - 13h15Alex MolcanverslaatBlaz Rola6-4 6-7 6-4


Achtste finales

19 Sep - 10h05Alex MolcanverslaatFilip Cristian Jianu2-6 6-4 7-6
19 Sep - 10h05Danilo PetrovicverslaatJuan Pablo Varillas Patino-Samudio7-6 6-3
19 Sep - 10h10Laurent LokoliverslaatNikolas Sanchez Izquierdo6-4 7-5
19 Sep - 11h55Vaclav SafranekverslaatNino Serdarusic6-1 6-2
19 Sep - 12h15Vit KoprivaverslaatFederico Coria5-7 6-2 7-5
19 Sep - 12h25Christopher O'ConnellverslaatPedro Sousa6-4 6-1
19 Sep - 13h10Jelle SelsverslaatZdenek Kolar6-4 6-4
19 Sep - 13h55Blaz RolaverslaatPedja Krstin6-1 3-6 6-1


1/16de finales

17 Sep - 10h30Federico CoriaverslaatJavier Barranco Cosano6-1 6-2
17 Sep - 11h15Vit KoprivaverslaatFacundo Argüello7-5 6-1
17 Sep - 12h30Vaclav SafranekverslaatRudolf Molleker6-3 6-4
17 Sep - 12h55Christopher O'ConnellverslaatMaxime Hamou6-7 7-6 6-2
17 Sep - 13h20Danilo PetrovicverslaatRobin Haase6-3 6-2
17 Sep - 15h10Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatJoao Domingues6-3 6-3
18 Sep - 09h05Pedja KrstinverslaatMichal Dembek6-4 6-2
18 Sep - 09h05Filip Cristian JianuverslaatFilip Horansky7-6 6-3
18 Sep - 09h10Alex MolcanverslaatNikola Milojevic5-7 6-1 6-3
18 Sep - 10h30Blaz RolaverslaatFabien Reboul6-3 4-6 6-3
18 Sep - 10h35Nino SerdarusicverslaatTallon Griekspoor6-3 6-4
18 Sep - 11h25Nikolas Sanchez IzquierdoverslaatBernabe Zapata Miralles6-2 6-4
18 Sep - 12h05Laurent LokoliverslaatSergio Martos Gornes6-1 6-2
18 Sep - 13h00Pedro SousaverslaatPetr Nouza6-3 6-1
18 Sep - 13h20Zdenek KolarverslaatDmitry Popko6-1 6-2
18 Sep - 14h05Jelle SelsverslaatPedro Martinez Portero6-4 6-2


Eerste ronde

Pedro Sousa Bye
16 Sep - 09h05Petr NouzaverslaatPavel Nejedly3-6 6-3 6-3
16 Sep - 12h50Maxime HamouverslaatAdam Pavlasek6-3 6-4
Christopher O'Connell Bye
Facundo Argüello Bye
16 Sep - 11h05Vit KoprivaverslaatPeter Torebko6-2 7-6
16 Sep - 11h15Javier Barranco CosanoverslaatFabrizio Ornago3-6 6-3 7-5
Federico Coria Bye
Pedro Martinez Portero Bye
17 Sep - 09h05Jelle SelsverslaatJaroslav Pospisil7-5 6-3
17 Sep - 11h10Zdenek KolarverslaatSadio Doumbia6-4 6-2
Dmitry Popko Bye
Tallon Griekspoor Bye
16 Sep - 16h00Nino SerdarusicverslaatJürgen Zopp6-2 7-6
16 Sep - 11h50Vaclav SafranekverslaatDragos Dima6-2 6-4
Rudolf Molleker Bye
Robin Haase Bye
16 Sep - 14h10Danilo PetrovicverslaatUladzimir Ignatik7-6 6-4
16 Sep - 15h35Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatJules Okala6-1 6-3
Joao Domingues Bye
Bernabe Zapata Miralles Bye
16 Sep - 14h10Nikolas Sanchez IzquierdoverslaatPol Toledo Bague6-2 6-1
16 Sep - 10h20Laurent LokoliverslaatAdrian Bodmer7-5 6-3
Sergio Martos Gornes Bye
Nikola Milojevic Bye
16 Sep - 15h40Alex MolcanverslaatVictor Vlad Cornea6-1 7-6
17 Sep - 09h05Filip Cristian JianuverslaatMatej Sabanov6-4 6-2
Filip Horansky Bye
Pedja Krstin Bye
16 Sep - 13h10Michal DembekverslaatMircea-Alexandru Jecan2-6 6-4 6-3
17 Sep - 09h05Fabien ReboulverslaatCarlos Taberner0-6 6-4 6-2
Blaz Rola Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden