De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Mouilleron-Le-Captif - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Mouilleron-Le-Captif 2019

FrankrijkFrankrijk - 7 Oktober 2019 - 13 Oktober 2019 - Hardcourt


Finale

13 Okt - 15h50Mikael YmerverslaatMathias Bourgue6-1 6-4


Halve Finale

12 Okt - 14h50Mathias BourgueverslaatJannik Sinner6-4 4-6 7-6
12 Okt - 17h30Mikael YmerverslaatJirí Veselý6-3 6-2


Kwartfinales

11 Okt - 12h40Jannik SinnerverslaatMarius Copil3-6 6-1 6-4
11 Okt - 14h45Mathias BourgueverslaatDavid Novak6-3 7-6
11 Okt - 17h10Jirí VeselýverslaatHenri Laaksonen6-2 6-3
11 Okt - 18h45Mikael YmerverslaatAntoine Hoang6-3 6-4


Achtste finales

10 Okt - 11h10Marius CopilverslaatPaolo Lorenzi2-6 7-6 6-2
10 Okt - 12h45David NovakverslaatCedrik-Marcel Stebe7-6 6-3
10 Okt - 13h45Jannik SinnerverslaatLukas Rosol6-7 7-5 6-3
10 Okt - 14h45Henri LaaksonenverslaatGianluca Mager7-6 6-1
10 Okt - 16h30Mathias BourgueverslaatAlexandre Muller6-4 6-4
10 Okt - 18h05Antoine HoangverslaatStefano Travaglia6-2 7-6
10 Okt - 19h45Jirí VeselýverslaatUgo Humbert6-4 7-6
10 Okt - 21h55Mikael YmerverslaatOscar Otte6-3 1-6 7-6


1/16de finales

8 Okt - 14h40Cedrik-Marcel StebeverslaatKamil Majchrzak6-7 6-3 6-1
8 Okt - 17h20Marius CopilverslaatMischa Zverev6-3 6-3
8 Okt - 17h25Antoine HoangverslaatSergiy Stakhovsky6-3 3-6 6-4
8 Okt - 18h35Stefano TravagliaverslaatRoberto Marcora7-6 4-6 6-2
8 Okt - 19h55Lukas RosolverslaatGrégoire Barrere7-5 6-3
8 Okt - 21h40Jannik SinnerverslaatTristan Lamasine7-5 6-1
9 Okt - 10h05Gianluca MagerverslaatSteven Diez6-1 6-2
9 Okt - 10h15Henri LaaksonenverslaatCarlos Taberner7-6 6-4
9 Okt - 11h35David NovakverslaatRamkumar Ramanathan6-4 6-2
9 Okt - 11h55Paolo LorenziverslaatRayane Roumane7-6 6-2
9 Okt - 14h00Mathias BourgueverslaatNorbert Gombos6-3 6-4
9 Okt - 15h15Jirí VeselýverslaatDaniel Masur6-4 3-6 7-6
9 Okt - 15h40Alexandre MullerverslaatCorentin Moutet2-6 6-3 6-3
9 Okt - 19h55Ugo HumbertverslaatRobin Haase6-2 6-1
9 Okt - 20h30Mikael YmerverslaatLuca Vanni6-3 6-7 6-1
9 Okt - 21h20Oscar OtteverslaatErnests Gulbis2-6 7-6 2-0 ab.


Eerste ronde

Ugo Humbert Bye
7 Okt - 16h45Robin HaaseverslaatMaxime Janvier6-3 6-3
8 Okt - 12h25Daniel MasurverslaatHugo Grenier6-4 3-6 6-4
Jirí Veselý Bye
Gianluca Mager Bye
7 Okt - 20h05Steven DiezverslaatBernabe Zapata Miralles6-2 4-1 ab.
7 Okt - 13h15Carlos TabernerverslaatEnrique Lopez Perez6-4 6-2
Henri Laaksonen Bye
Mikael Ymer Bye
7 Okt - 17h40Luca VanniverslaatGeoffrey Blancaneaux2-6 7-6 6-2
7 Okt - 18h40Oscar OtteverslaatManuel Guinard6-3 6-2
Ernests Gulbis Bye
Antoine Hoang Bye
7 Okt - 20h10Sergiy StakhovskyverslaatConstant Lestienne7-5 7-5
7 Okt - 14h40Roberto MarcoraverslaatElliot Benchetrit6-4 1-6 6-3
Stefano Travaglia Bye
Corentin Moutet Bye
8 Okt - 13h35Alexandre MullerverslaatTom Jomby5-7 6-1 6-3
8 Okt - 10h10Mathias BourgueverslaatLucas Miedler7-6 6-4
Norbert Gombos Bye
David Novak Bye
8 Okt - 10h10Ramkumar RamanathanverslaatTobias Kamke2-6 7-6 6-4
7 Okt - 11h40Cedrik-Marcel StebeverslaatSebastian Ofner7-5 6-1
Kamil Majchrzak Bye
Marius Copil Bye
7 Okt - 15h00Mischa ZverevverslaatJames Ward7-6 6-3
8 Okt - 12h00Rayane RoumaneverslaatQuentin Halys6-4 6-4
Paolo Lorenzi Bye
Jannik Sinner Bye
7 Okt - 11h50Tristan LamasineverslaatAdrián Menéndez-Maceiras6-3 6-2
7 Okt - 13h15Lukas RosolverslaatValentin Royer6-4 6-4
Grégoire Barrere Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden