De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Poznan - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Volledige uitslagen

Poznan 2019

PolenPolen - 3 Juni 2019 - 9 Juni 2019 - Gravel


Finale

9 Jun - 13h10Tommy RobredoverslaatRudolf Molleker5-7 6-4 6-1


Halve Finale

8 Jun - 10h40Tommy RobredoverslaatAndrea Vavassori6-2 6-1
8 Jun - 12h10Rudolf MollekerverslaatHubert Hurkacz6-4 6-4


Kwartfinales

7 Jun - 11h40Andrea VavassoriverslaatAlessandro Giannessi7-6 6-1
7 Jun - 13h45Tommy RobredoverslaatGianluca Mager5-7 7-5 6-3
7 Jun - 16h25Rudolf MollekerverslaatQuentin Halys6-4 2-6 6-4
7 Jun - 18h45Hubert HurkaczverslaatPedro Sousa6-1 6-4


Achtste finales

6 Jun - 11h05Rudolf MollekerverslaatZdenek Kolar4-6 6-1 6-4
6 Jun - 11h05Andrea VavassoriverslaatOscar Otte7-6 6-2
6 Jun - 11h05Gianluca MagerverslaatFilippo Baldi6-1 6-1
6 Jun - 12h20Quentin HalysverslaatSebastian Ofner6-4 2-6 6-3
6 Jun - 13h15Pedro SousaverslaatJoao Domingues6-3 3-6 6-3
6 Jun - 13h25Alessandro GiannessiverslaatDaniel Masur7-6 4-6 6-3
6 Jun - 14h45Tommy RobredoverslaatDennis Novak6-3 5-7 6-2
6 Jun - 17h40Hubert HurkaczverslaatEnrique Lopez Perez6-4 6-3


1/16de finales

4 Jun - 13h05Rudolf MollekerverslaatViktor Durasovic6-4 6-3
4 Jun - 14h15Daniel MasurverslaatRoberto Carballés Baena5-0 ab.
4 Jun - 14h45Dennis NovakverslaatRoberto Ortega-Olmedo6-0 6-4
4 Jun - 14h55Zdenek KolarverslaatElias Ymer3-6 6-4 6-1
4 Jun - 15h10Oscar OtteverslaatAlessandro Bega1-6 7-6 6-3
4 Jun - 16h00Pedro SousaverslaatAlexey Vatutin6-2 2-6 6-4
4 Jun - 17h30Enrique Lopez PerezverslaatTallon Griekspoor7-6 6-3
4 Jun - 17h35Hubert HurkaczverslaatDaniel Altmaier7-6 6-0
5 Jun - 10h10Joao DominguesverslaatSekou Bangoura6-4 6-1
5 Jun - 10h10Andrea VavassoriverslaatPedro Martinez Portero6-4 6-4
5 Jun - 10h10Filippo BaldiverslaatJose Hernandez-Fernandez3-6 7-6 6-0
5 Jun - 11h55Gianluca MagerverslaatChristopher Heyman7-6 6-4
5 Jun - 12h00Sebastian OfnerverslaatAndrea Arnaboldi6-3 6-7 6-2
5 Jun - 12h40Quentin HalysverslaatNorbert Gombos6-3 6-4
5 Jun - 14h25Alessandro GiannessiverslaatSumit Nagal7-5 3-6 6-3
5 Jun - 17h30Tommy RobredoverslaatBlaz Rola6-4 7-6


Eerste ronde

Hubert Hurkacz Bye
3 Jun - 13h25Daniel AltmaierverslaatTeimuraz Gabashvili6-0 6-4
3 Jun - 16h35Tallon GriekspoorverslaatDaniel Michalski4-6 6-3 6-2
Enrique Lopez Perez Bye
Joao Domingues Bye
4 Jun - 10h10Sekou BangouraverslaatWojcieh Marek6-4 6-1
3 Jun - 10h10Alexey VatutinverslaatCarlos Boluda-Purkiss6-1 6-3
Pedro Sousa Bye
Elias Ymer Bye
3 Jun - 12h05Zdenek KolarverslaatJacob Grills6-1 6-3
3 Jun - 11h50Viktor DurasovicverslaatZe Zhang6-4 2-6 7-6
Rudolf Molleker Bye
Quentin Halys Bye
3 Jun - 15h35Norbert GombosverslaatFacundo Argüello6-7 7-6 7-6
4 Jun - 12h55Andrea ArnaboldiverslaatPietro Rondoni7-6 6-4
Sebastian Ofner Bye
Gianluca Mager Bye
3 Jun - 13h40Christopher HeymanverslaatMats Moraing6-3 7-5
3 Jun - 17h10Jose Hernandez-FernandezverslaatRaul Brancaccio7-5 7-6
Filippo Baldi Bye
Blaz Rola Bye
4 Jun - 11h45Tommy RobredoverslaatJacopo Berrettini6-2 6-7 6-1
3 Jun - 14h25Roberto Ortega-OlmedoverslaatJavier Barranco Cosano6-3 6-7 6-4
Dennis Novak Bye
Pedro Martinez Portero Bye
4 Jun - 10h10Andrea VavassoriverslaatJuan Pablo Varillas Patino-Samudio6-3 5-7 6-4
3 Jun - 15h00Alessandro BegaverslaatMichal Dembek6-3 6-3
Oscar Otte Bye
Alessandro Giannessi Bye
4 Jun - 10h15Sumit NagalverslaatConstant Lestienne6-3 5-7 6-3
3 Jun - 11h30Daniel MasurverslaatKacper Zuk6-4 7-6
Roberto Carballés Baena Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden