De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Glasgow - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Groot-Brittannië

Volledige uitslagen

Glasgow 2019

Groot-BrittanniëGroot-Brittannië - 16 September 2019 - 22 September 2019 - Hardcourt


Finale

22 Sep - 16h25Emil RuusuvuoriverslaatAlexandre Muller6-3 6-1


Halve Finale

21 Sep - 14h40Alexandre MullerverslaatRamkumar Ramanathan7-5 1-6 6-4
21 Sep - 17h00Emil RuusuvuoriverslaatJurij Rodionov6-1 6-3


Kwartfinales

20 Sep - 12h10Alexandre MullerverslaatNicola Kuhn3-6 7-5 6-4
20 Sep - 14h50Jurij RodionovverslaatRoberto Marcora6-2 6-2
20 Sep - 16h00Ramkumar RamanathanverslaatDaniel Masur7-5 7-6
20 Sep - 17h40Emil RuusuvuoriverslaatTobias Kamke6-2 6-1


Achtste finales

19 Sep - 11h40Nicola KuhnverslaatMirza Basic6-3 6-4
19 Sep - 11h40Jurij RodionovverslaatMathias Bourgue6-4 6-7 6-3
19 Sep - 13h05Alexandre MullerverslaatMalek Jaziri6-3 6-1
19 Sep - 13h40Emil RuusuvuoriverslaatCem Ilkel6-3 6-2
19 Sep - 15h00Roberto MarcoraverslaatViktor Durasovic7-6 6-2
19 Sep - 15h10Ramkumar RamanathanverslaatBotic Van De Zandschulp6-4 6-1
19 Sep - 16h25Daniel MasurverslaatQuentin Halys7-6 7-6
19 Sep - 16h45Tobias KamkeverslaatAntoine Escoffier6-2 6-2


1/16de finales

17 Sep - 11h05Roberto MarcoraverslaatLuke Johnson7-6 6-0
17 Sep - 12h40Malek JaziriverslaatJulian Ocleppo7-6 6-3
17 Sep - 13h30Daniel MasurverslaatEvan Furness6-4 6-3
17 Sep - 16h10Nicola KuhnverslaatLloyd Glasspool3-6 6-4 6-3
17 Sep - 16h20Jurij RodionovverslaatGeoffrey Blancaneaux2-6 6-4 6-4
17 Sep - 21h40Alexandre MullerverslaatMaximilian Neuchrist4-6 6-4 6-1
18 Sep - 11h10Mathias BourgueverslaatLukas Klein7-5 3-6 7-6
18 Sep - 11h10Emil RuusuvuoriverslaatJonathan Mridha7-5 4-6 6-3
18 Sep - 13h20Mirza BasicverslaatKarol Drzewiecki6-4 6-3
18 Sep - 13h20Cem IlkelverslaatLuca Vanni6-7 6-2 6-0
18 Sep - 14h40Antoine EscoffierverslaatRuben Bemelmans6-4 6-4
18 Sep - 15h40Viktor DurasovicverslaatJohn-Patrick Smith6-1 6-4
18 Sep - 16h15Botic Van De ZandschulpverslaatRoberto Ortega-Olmedo6-0 6-0
18 Sep - 17h10Tobias KamkeverslaatJohannes Haerteis6-3 6-4
18 Sep - 17h25Ramkumar RamanathanverslaatAltug Çelikbilek6-4 6-2
18 Sep - 19h00Quentin HalysverslaatArthur Rinderknech7-6 0-0 ab.


Eerste ronde

Malek Jaziri Bye
16 Sep - 15h15Julian OcleppoverslaatFelix Gill6-2 6-0
16 Sep - 15h40Maximilian NeuchristverslaatEvan Hoyt6-4 7-6
Alexandre Muller Bye
Mirza Basic Bye
17 Sep - 11h15Karol DrzewieckiverslaatHugo Grenier6-3 5-7 6-2
16 Sep - 17h20Lloyd GlasspoolverslaatRiccardo Balzerani6-3 6-2
Nicola Kuhn Bye
Quentin Halys Bye
17 Sep - 19h40Arthur RinderknechverslaatAidan McHugh7-6 6-3
16 Sep - 16h00Evan FurnessverslaatAlessandro Bega6-3 3-6 6-3
Daniel Masur Bye
Roberto Ortega-Olmedo Bye
17 Sep - 14h50Botic Van De ZandschulpverslaatTomas Machac6-4 6-3
16 Sep - 19h45Altug ÇelikbilekverslaatJack Draper6-7 6-4 6-2
Ramkumar Ramanathan Bye
Ruben Bemelmans Bye
16 Sep - 22h05Antoine EscoffierverslaatMark Whitehouse7-5 6-2
17 Sep - 18h15Johannes HaerteisverslaatScott Duncan6-3 6-3
Tobias Kamke Bye
Cem Ilkel Bye
16 Sep - 21h30Luca VanniverslaatBenjamin Hassan6-4 6-1
17 Sep - 14h15Jonathan MridhaverslaatHarry Wendelken7-6 6-3
Emil Ruusuvuori Bye
Roberto Marcora Bye
16 Sep - 13h30Luke JohnsonverslaatSem Verbeek1-6 6-3 7-6
16 Sep - 13h25Viktor DurasovicverslaatQuentin Robert6-4 6-2
John-Patrick Smith Bye
Mathias Bourgue Bye
16 Sep - 20h05Lukas KleinverslaatMattéo Martineau7-6 6-2
16 Sep - 18h00Geoffrey BlancaneauxverslaatHarri Heliovaara6-2 3-6 6-3
Jurij Rodionov Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden