De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Bratislava 2 - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slowakije

Volledige uitslagen

Bratislava 2 2019

SlowakijeSlowakije - 4 November 2019 - 10 November 2019 - Indoor


Finale

10 Nov - 17h10David NovakverslaatDamir Dzumhur6-1 6-1


Halve Finale

9 Nov - 16h10Damir DzumhurverslaatZdenek Kolar7-6 6-3
9 Nov - 17h45David NovakverslaatEgor Gerasimov6-4 7-6


Kwartfinales

8 Nov - 13h10Zdenek KolarverslaatLloyd Harris6-7 7-6 6-4
8 Nov - 15h35Damir DzumhurverslaatMikhail Kukushkin6-3 1-1 ab.
8 Nov - 17h05David NovakverslaatStefano Travaglia6-4 2-6 7-6
8 Nov - 19h20Egor GerasimovverslaatIlya Ivashka7-5 3-6 6-4


Achtste finales

7 Nov - 10h40Egor GerasimovverslaatSalvatore Caruso6-3 6-4
7 Nov - 12h15Ilya IvashkaverslaatPeter Gojowczyk6-2 4-6 6-0
7 Nov - 14h10Stefano TravagliaverslaatRoberto Marcora6-4 7-5
7 Nov - 14h20Lloyd HarrisverslaatYannick Maden1-6 6-3 6-3
7 Nov - 15h40Zdenek KolarverslaatKamil Majchrzak6-4 6-4
7 Nov - 16h10Mikhail KukushkinverslaatLukas Klein6-3 6-7 6-4
7 Nov - 18h50David NovakverslaatNorbert Gombos7-5 6-2
7 Nov - 20h10Damir DzumhurverslaatEmil Ruusuvuori6-4 6-1


1/16de finales

5 Nov - 12h10David NovakverslaatAlexei Popyrin6-4 5-7 6-4
5 Nov - 12h20Roberto MarcoraverslaatElias Ymer1-6 7-6 6-3
5 Nov - 14h25Emil RuusuvuoriverslaatAntoine Hoang6-4 6-2
5 Nov - 14h30Mikhail KukushkinverslaatKimmer Coppejans6-0 6-2
5 Nov - 15h45Peter GojowczykverslaatAlex Molcan3-6 7-6 6-4
5 Nov - 16h00Yannick MadenverslaatOscar Otte6-4 2-6 6-4
5 Nov - 21h00Egor GerasimovverslaatFilip Horansky6-3 7-5
6 Nov - 10h10Ilya IvashkaverslaatMarton Fucsovics3-6 7-6 7-6
6 Nov - 13h25Salvatore CarusoverslaatFederico Gaio6-4 6-4
6 Nov - 13h40Lloyd HarrisverslaatLukas Rosol7-6 7-6
6 Nov - 15h00Kamil MajchrzakverslaatIllya Marchenko7-6 6-0
6 Nov - 15h20Stefano TravagliaverslaatSergiy Stakhovsky6-4 7-5
6 Nov - 16h25Zdenek KolarverslaatGianluca Mager7-6 6-4
6 Nov - 18h15Lukas KleinverslaatJirí Veselý4-6 7-6 6-2
6 Nov - 20h20Norbert GombosverslaatCedrik-Marcel Stebe6-2 6-0
6 Nov - 21h25Damir DzumhurverslaatLukas Lacko6-4 3-6 6-1


Eerste ronde

Mikhail Kukushkin Bye
4 Nov - 20h10Kimmer CoppejansverslaatMate Valkusz6-3 6-2
5 Nov - 17h55Lukas KleinverslaatMohamed Safwat6-2 6-3
Jirí Veselý Bye
Antoine Hoang Bye
4 Nov - 15h25Emil RuusuvuoriverslaatMaxime Cressy6-3 3-6 6-4
5 Nov - 19h15Lukas LackoverslaatViktor Troicki7-5 7-6
Damir Dzumhur Bye
Kamil Majchrzak Bye
5 Nov - 10h10Illya MarchenkoverslaatAleksandr Nedovyesov7-5 7-6
5 Nov - 10h10Zdenek KolarverslaatConstant Lestienne6-3 4-6 6-3
Gianluca Mager Bye
Yannick Maden Bye
4 Nov - 17h20Oscar OtteverslaatSasi Kumar Mukund6-1 6-2
4 Nov - 15h00Lukas RosolverslaatMathias Bourgue6-4 7-6
Lloyd Harris Bye
Alexei Popyrin Bye
4 Nov - 12h00David NovakverslaatSebastian Ofner7-6 6-2
4 Nov - 18h25Cedrik-Marcel StebeverslaatFilippo Baldi7-5 7-5
Norbert Gombos Bye
Elias Ymer Bye
4 Nov - 13h15Roberto MarcoraverslaatMatteo Viola3-6 6-3 7-6
4 Nov - 18h35Sergiy StakhovskyverslaatAttila Balázs6-4 6-4
Stefano Travaglia Bye
Salvatore Caruso Bye
4 Nov - 11h25Federico GaioverslaatRuben Bemelmans1-6 6-4 6-3
4 Nov - 17h10Filip HoranskyverslaatAndrej Glvac6-4 6-3
Egor Gerasimov Bye
Peter Gojowczyk Bye
4 Nov - 13h30Alex MolcanverslaatNikola Milojevic6-3 6-4
4 Nov - 20h10Ilya IvashkaverslaatElliot Benchetrit6-1 7-6
Marton Fucsovics Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden