De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Orleans - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Orleans 2019

FrankrijkFrankrijk - 23 September 2019 - 29 September 2019 - Indoor


Finale

29 Sep - 16h50Mikael YmerverslaatGrégoire Barrere6-3 7-5


Halve Finale

28 Sep - 15h55Grégoire BarrereverslaatTristan Lamasine6-4 6-3
28 Sep - 17h30Mikael YmerverslaatJo-Wilfried Tsonga7-6 6-4


Kwartfinales

27 Sep - 19h15Jo-Wilfried TsongaverslaatAntoine Hoang6-2 6-7 6-3
Mikael YmerverslaatAljaz Bedene7-6 6-4
27 Sep - 17h00Grégoire BarrereverslaatMaxime Janvier4-6 7-6 6-2
27 Sep - 15h10Tristan LamasineverslaatSergiy Stakhovsky7-6 6-4


Achtste finales

26 Sep - 11h10Grégoire BarrereverslaatMalek Jaziri6-3 6-2
26 Sep - 12h40Maxime JanvierverslaatRayane Roumane6-4 7-6
26 Sep - 14h10Tristan LamasineverslaatNorbert Gombos6-7 6-3 6-2
26 Sep - 15h25Mikael YmerverslaatEvgeny Donskoy6-3 6-2
26 Sep - 16h45Sergiy StakhovskyverslaatYannick Maden6-7 6-3 6-4
26 Sep - 19h25Jo-Wilfried TsongaverslaatHugo Nys6-2 6-2
26 Sep - 20h50Antoine HoangverslaatCorentin Moutet6-2 6-1
26 Sep - 22h00Aljaz BedeneverslaatJannik Sinner6-4 4-6 6-4


1/16de finales

24 Sep - 13h45Evgeny DonskoyverslaatCedrik-Marcel Stebe7-6 6-4
24 Sep - 14h10Mikael YmerverslaatIlya Ivashka7-6 6-3
24 Sep - 16h15Maxime JanvierverslaatStefano Travaglia6-3 6-2
24 Sep - 18h10Antoine HoangverslaatLuca Vanni6-2 6-3
24 Sep - 19h35Rayane RoumaneverslaatDennis Novak3-6 7-5 7-6
24 Sep - 20h05Norbert GombosverslaatZdenek Kolar6-0 6-3
24 Sep - 21h40Jannik SinnerverslaatLucas Miedler7-6 6-2
25 Sep - 11h10Yannick MadenverslaatRuben Bemelmans4-6 7-6 7-6
25 Sep - 11h15Grégoire BarrereverslaatRamkumar Ramanathan7-5 6-4
25 Sep - 12h40Hugo NysverslaatErnests Gulbis6-4 6-2
25 Sep - 13h55Tristan LamasineverslaatMarius Copil6-4 6-1
25 Sep - 14h05Sergiy StakhovskyverslaatUgo Humbert4-6 7-5 7-6
25 Sep - 15h10Malek JaziriverslaatViktor Durasovic1-6 6-3 6-2
25 Sep - 17h05Jo-Wilfried TsongaverslaatSteve Darcis6-3 6-4
25 Sep - 18h35Corentin MoutetverslaatMathias Bourgue7-5 7-6
25 Sep - 20h50Aljaz BedeneverslaatConstant Lestienne6-4 3-6 7-5


Eerste ronde

Jo-Wilfried Tsonga Bye
23 Sep - 18h10Steve DarcisverslaatLukas Rosol6-2 7-6
24 Sep - 11h10Hugo NysverslaatAdrián Menéndez-Maceiras6-1 6-4
Ernests Gulbis Bye
Antoine Hoang Bye
23 Sep - 15h25Luca VanniverslaatGeoffrey Blancaneaux7-5 6-4
23 Sep - 21h45Mathias BourgueverslaatRoberto Marcora6-2 6-3
Corentin Moutet Bye
Aljaz Bedene Bye
23 Sep - 19h00Constant LestienneverslaatAslan Karatsev6-3 3-6 6-3
23 Sep - 15h30Lucas MiedlerverslaatOscar Otte7-6 6-3
Jannik Sinner Bye
Evgeny Donskoy Bye
23 Sep - 13h15Cedrik-Marcel StebeverslaatViktor Galovic6-2 1-0 ab.
23 Sep - 17h10Ilya IvashkaverslaatEvgeny Karlovskiy7-6 6-4
Mikael Ymer Bye
Grégoire Barrere Bye
24 Sep - 12h30Ramkumar RamanathanverslaatAlexandre Muller6-4 6-4
24 Sep - 17h05Viktor DurasovicverslaatJulian Lenz6-3 7-6
Malek Jaziri Bye
Dennis Novak Bye
23 Sep - 12h20Rayane RoumaneverslaatRoman Safiullin6-3 6-4
23 Sep - 13h55Maxime JanvierverslaatNicola Kuhn6-2 6-4
Stefano Travaglia Bye
Marius Copil Bye
23 Sep - 21h15Tristan LamasineverslaatTobias Kamke6-3 6-1
23 Sep - 14h10Zdenek KolarverslaatQuentin Halys6-4 6-4
Norbert Gombos Bye
Yannick Maden Bye
24 Sep - 12h20Ruben BemelmansverslaatMirza Basic7-6 6-3
23 Sep - 20h05Sergiy StakhovskyverslaatAntoine Cornut-Chauvinc7-5 6-4
Ugo Humbert Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden