De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Sevilla - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Sevilla 2019

SpanjeSpanje - 9 September 2019 - 15 September 2019 - Gravel


Finale

15 Sep - 19h30Alejandro Davidovich FokinaverslaatJaume Antoni Munar Clar2-6 6-2 6-2


Halve Finale

14 Sep - 18h00Jaume Antoni Munar ClarverslaatCarlos Taberner6-1 6-4
14 Sep - 20h00Alejandro Davidovich FokinaverslaatSalvatore Caruso6-1 6-2


Kwartfinales

13 Sep - 11h10Carlos TabernerverslaatIñigo Cervantes Huegun3-6 6-2 6-3
13 Sep - 13h25Jaume Antoni Munar ClarverslaatGuillermo Garcia-Lopezw.o.
13 Sep - 20h15Alejandro Davidovich FokinaverslaatKimmer Coppejans6-3 6-0
13 Sep - 23h00Salvatore CarusoverslaatCarlos Alcaraz Garfia4-6 7-6 6-4


Achtste finales

12 Sep - 13h10Iñigo Cervantes HuegunverslaatAlex Molcan6-0 3-6 7-5
12 Sep - 13h10Carlos TabernerverslaatPaolo Lorenzi6-1 6-2
12 Sep - 13h10Guillermo Garcia-LopezverslaatMario Vilella Martinez1-6 7-6 6-4
12 Sep - 15h10Jaume Antoni Munar ClarverslaatBernabe Zapata Miralles6-4 6-4
12 Sep - 15h45Kimmer CoppejansverslaatJulian Ocleppo3-6 7-6 7-5
12 Sep - 17h10Carlos Alcaraz GarfiaverslaatPedro Martinez Portero5-7 6-4 6-3
12 Sep - 20h10Salvatore CarusoverslaatViktor Galovic6-4 7-6
12 Sep - 22h25Alejandro Davidovich FokinaverslaatPedro Sakamoto6-3 6-2


1/16de finales

10 Sep - 13h10Kimmer CoppejansverslaatCarlos Gómez-Herrera1-6 6-2 7-6
10 Sep - 17h40Paolo LorenziverslaatNicolas Alvarez7-5 6-3
10 Sep - 17h40Salvatore CarusoverslaatMaxime Hamou6-0 6-3
10 Sep - 19h00Carlos TabernerverslaatDaniel Gimeno-Traver6-2 6-0
10 Sep - 20h10Viktor GalovicverslaatMaxime Chazal6-4 6-4
10 Sep - 21h15Julian OcleppoverslaatTommy Robredo7-6 7-5
11 Sep - 10h05Alex MolcanverslaatFederico Gaio4-6 6-3 6-2
11 Sep - 11h45Pedro Martinez PorteroverslaatOriol Roca Batalla6-0 6-1
11 Sep - 12h15Iñigo Cervantes HuegunverslaatAdrián Menéndez-Maceiras7-6 7-5
11 Sep - 13h20Pedro SakamotoverslaatPedro Cachin6-4 6-2
11 Sep - 14h40Guillermo Garcia-LopezverslaatRicardo Ojeda Lara7-5 6-3
11 Sep - 17h40Alejandro Davidovich FokinaverslaatBenjamin Bonzi7-6 6-1
11 Sep - 19h00Mario Vilella MartinezverslaatJavier Barranco Cosano7-6 7-6
11 Sep - 19h25Carlos Alcaraz GarfiaverslaatYannick Hanfmann7-6 7-6
11 Sep - 21h15Bernabe Zapata MirallesverslaatRaul Brancaccio7-6 6-4
11 Sep - 21h40Jaume Antoni Munar ClarverslaatLaurent Lokoli6-2 6-2


Eerste ronde

Jaume Antoni Munar Clar Bye
10 Sep - 10h10Laurent LokoliverslaatDavid Vega Hernandez6-3 7-5
9 Sep - 21h50Raul BrancaccioverslaatJordi Samper-Montana6-3 6-2
Bernabe Zapata Miralles Bye
Mario Vilella Martinez Bye
9 Sep - 12h50Javier Barranco CosanoverslaatAlexander Zhurbin7-5 6-3
9 Sep - 12h40Ricardo Ojeda LaraverslaatEduard Esteve Lobato6-3 7-6
Guillermo Garcia-Lopez Bye
Paolo Lorenzi Bye
9 Sep - 11h10Nicolas AlvarezverslaatJules Okala6-2 6-4
9 Sep - 22h00Daniel Gimeno-TraververslaatPol Toledo Bague4-6 6-2 7-6
Carlos Taberner Bye
Adrián Menéndez-Maceiras Bye
10 Sep - 11h40Iñigo Cervantes HuegunverslaatFrederico Gil6-3 6-0
9 Sep - 19h45Alex MolcanverslaatJordan Correia6-0 6-4
Federico Gaio Bye
Kimmer Coppejans Bye
9 Sep - 18h05Carlos Gómez-HerreraverslaatFrancesco Forti6-4 6-3
9 Sep - 20h25Julian OcleppoverslaatCarlos Boluda-Purkiss6-2 6-3
Tommy Robredo Bye
Pedro Cachin Bye
9 Sep - 18h05Pedro SakamotoverslaatDaniel Muñoz de la Nava2-6 6-1 7-6
9 Sep - 19h50Benjamin BonziverslaatPablo Llamas Ruiz4-6 6-3 6-3
Alejandro Davidovich Fokina Bye
Pedro Martinez Portero Bye
10 Sep - 10h10Oriol Roca BatallaverslaatGerard Granollers-Pujol6-0 6-1
10 Sep - 19h50Carlos Alcaraz GarfiaverslaatRio Noguchi6-1 6-4
Yannick Hanfmann Bye
Viktor Galovic Bye
9 Sep - 21h00Maxime ChazalverslaatHernan Casanova7-5 6-0
9 Sep - 18h05Maxime HamouverslaatFabrizio Ornago6-4 6-1
Salvatore Caruso Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden