De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Shymkent - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kazachstan

Volledige uitslagen

Shymkent 2019

KazachstanKazachstan - 6 Mei 2019 - 12 Mei 2019 - Gravel


Finale

12 Mei - 07h15Andrej MartinverslaatDmitry Popko5-7 6-4 6-4


Halve Finale

11 Mei - 07h05Dmitry PopkoverslaatAleksandr Nedovyesov2-6 6-1 3-2 ab.
11 Mei - 09h20Andrej MartinverslaatEgor Gerasimov6-4 6-0


Kwartfinales

10 Mei - 06h40Dmitry PopkoverslaatSanjar Fayziev6-4 6-0
10 Mei - 06h40Egor GerasimovverslaatRoberto Cid Subervi7-5 4-6 6-1
10 Mei - 08h10Aleksandr NedovyesovverslaatJay Clarke2-6 7-5 6-1
10 Mei - 09h30Andrej MartinverslaatMarcelo Tomas Barrios Vera6-3 4-6 6-3


Achtste finales

9 Mei - 06h40Andrej MartinverslaatAlexander Zhurbin4-6 6-3 6-3
9 Mei - 06h40Dmitry PopkoverslaatJurij Rodionov6-7 6-0 6-4
9 Mei - 06h40Sanjar FayzievverslaatIllya Marchenko6-2 3-6 6-4
9 Mei - 09h20Aleksandr NedovyesovverslaatPavel Kotov6-4 5-7 7-5
9 Mei - 09h20Roberto Cid SuberviverslaatIvan Gakhov7-6 7-6
9 Mei - 09h25Egor GerasimovverslaatAleksandar Vukic6-4 6-7 6-4
9 Mei - 12h10Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatGerald Melzer6-4 6-1
9 Mei - 12h55Jay ClarkeverslaatTobias Simon6-2 5-7 7-6


1/16de finales

7 Mei - 07h50Andrej MartinverslaatJacob Grills6-0 6-2
7 Mei - 08h40Alexander ZhurbinverslaatDenis Yevseyev7-5 6-0
7 Mei - 09h10Pavel KotovverslaatDimitriy Voronin6-2 6-2
7 Mei - 09h20Ivan GakhovverslaatGoncalo Oliveira5-7 6-3 6-4
7 Mei - 10h20Tobias SimonverslaatViktor Durasovic7-6 7-5
7 Mei - 12h30Roberto Cid SuberviverslaatKarim-Mohamed Maamoun1-6 6-3 6-2
7 Mei - 13h50Jurij RodionovverslaatAndrey Golubev6-4 6-3
7 Mei - 14h20Illya MarchenkoverslaatUladzimir Ignatik3-6 6-3 6-4
8 Mei - 06h05Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatHarry Bourchier3-6 6-3 7-6
8 Mei - 06h10Sanjar FayzievverslaatRoman Safiullin6-1 7-5
8 Mei - 06h10Aleksandr NedovyesovverslaatTimofey Skatov6-3 6-3
8 Mei - 07h55Dmitry PopkoverslaatThiago Seyboth Wild6-2 6-4
8 Mei - 08h05Jay ClarkeverslaatRicardo Ojeda Lara5-0 ab.
8 Mei - 08h40Gerald MelzerverslaatEdan Leshem6-2 6-1
8 Mei - 09h05Aleksandar VukicverslaatKonstantin Kravchuk2-1 ab.
8 Mei - 09h50Egor GerasimovverslaatZsombor Piros6-7 6-4 6-2


Eerste ronde

Egor Gerasimov Bye
6 Mei - 13h20Zsombor PirosverslaatKhumoyun Sultanov5-7 6-4 6-2
7 Mei - 06h10Konstantin KravchukverslaatTimur Khabibulin6-3 6-7 7-6
Aleksandar Vukic Bye
Roberto Cid Subervi Bye
6 Mei - 13h15Karim-Mohamed MaamounverslaatSergey Fomin6-1 6-7 6-0
6 Mei - 09h30Ivan GakhovverslaatSavriyan Danilov6-4 6-0
Goncalo Oliveira Bye
Andrej Martin Bye
6 Mei - 07h40Jacob GrillsverslaatJulian Lenz6-3 6-4
6 Mei - 10h50Alexander ZhurbinverslaatEvgenii Tyurnev6-1 6-2
Denis Yevseyev Bye
Marcelo Tomas Barrios Vera Bye
6 Mei - 10h45Harry BourchierverslaatAntoine Escoffier2-6 6-2 7-5
7 Mei - 06h10Edan LeshemverslaatGrigoriy Lomakin7-5 7-6
Gerald Melzer Bye
Uladzimir Ignatik Bye
6 Mei - 06h10Illya MarchenkoverslaatDostanbek Tashbulatov6-2 6-3
6 Mei - 13h10Sanjar FayzievverslaatArjun Kadhe5-7 7-5 6-4
Roman Safiullin Bye
Thiago Seyboth Wild Bye
7 Mei - 12h25Dmitry PopkoverslaatEmil Ruusuvuori6-1 6-3
6 Mei - 10h10Andrey GolubevverslaatAnton Chekhov6-1 6-1
Jurij Rodionov Bye
Aleksandr Nedovyesov Bye
6 Mei - 11h40Timofey SkatovverslaatBen Patael6-1 6-4
6 Mei - 07h50Dimitriy VoroninverslaatTeimuraz Gabashvili7-5 4-6 5-2 ab.
Pavel Kotov Bye
Viktor Durasovic Bye
6 Mei - 07h50Tobias SimonverslaatGijs Brouwer3-6 6-4 7-5
7 Mei - 06h10Ricardo Ojeda LaraverslaatVladyslav Manafov7-5 6-2
Jay Clarke Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden