De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Jinan - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Jinan 2019

ChinaChina - 2 September 2019 - 8 September 2019 - Hardcourt


Finale

8 Sep - 08h10Ze ZhangverslaatGo Soeda7-5 2-6 6-4


Halve Finale

7 Sep - 08h10Ze ZhangverslaatSoon Woo Kwon6-4 6-3
7 Sep - 09h50Go SoedaverslaatEnrique Lopez Perez4-6 7-6 6-2


Kwartfinales

6 Sep - 06h05Ze ZhangverslaatMax Purcell7-6 6-1
6 Sep - 06h15Soon Woo KwonverslaatTeimuraz Gabashvili3-6 6-3 6-4
6 Sep - 07h35Enrique Lopez PerezverslaatZhe Li6-3 6-7 6-3
6 Sep - 09h00Go SoedaverslaatPrajnesh Gunneswaran7-6 3-6 6-3


Achtste finales

5 Sep - 05h10Enrique Lopez PerezverslaatJames Ward7-6 6-3
5 Sep - 05h10Go SoedaverslaatDi Wu6-2 6-1
5 Sep - 05h10Ze ZhangverslaatChun-hsin Tseng6-4 6-3
5 Sep - 06h35Soon Woo KwonverslaatAkira Santillan7-6 6-4
5 Sep - 06h40Max PurcellverslaatFrederico Ferreira Silva2-6 6-4 6-3
5 Sep - 06h45Teimuraz GabashviliverslaatTatsuma Ito7-5 6-3
5 Sep - 08h35Zhe LiverslaatJames Duckworth7-6 6-3
5 Sep - 09h15Prajnesh GunneswaranverslaatTung-lin Wu6-4 7-6


1/16de finales

3 Sep - 05h20Enrique Lopez PerezverslaatKaichi Uchida7-6 6-3
3 Sep - 06h55James WardverslaatYasutaka Uchiyama4-6 7-6 6-0
3 Sep - 08h35Di WuverslaatHiroki Moriya6-3 7-5
3 Sep - 09h10Tatsuma ItoverslaatBaptiste Crepatte6-4 6-0
3 Sep - 11h55Go SoedaverslaatGoncalo Oliveira6-3 1-0 ab.
4 Sep - 04h05Ze ZhangverslaatSteven Diez6-3 6-3
4 Sep - 04h10Tung-lin WuverslaatRoberto Ortega-Olmedo5-7 6-2 7-5
4 Sep - 04h10Max PurcellverslaatEvan Song6-3 1-6 6-3
4 Sep - 05h40Teimuraz GabashviliverslaatYan Bai4-6 6-3 6-2
4 Sep - 06h30Frederico Ferreira SilvaverslaatMatthew Ebden6-4 6-4
4 Sep - 06h30Chun-hsin TsengverslaatPedja Krstin7-6 7-6
4 Sep - 07h45James DuckworthverslaatZe Zhang6-1 6-4
4 Sep - 08h05Prajnesh GunneswaranverslaatRenta Tokuda6-2 6-2
4 Sep - 08h35Akira SantillanverslaatShuichi Sekiguchi6-1 6-2
4 Sep - 09h10Zhe LiverslaatIvan Nedelko7-6 7-6
4 Sep - 09h20Soon Woo KwonverslaatYecong He6-4 6-2


Eerste ronde

Prajnesh Gunneswaran Bye
3 Sep - 09h00Renta TokudaverslaatTak Khunn Wang3-6 7-5 6-3
3 Sep - 04h05Tung-lin WuverslaatLuke Saville6-3 6-1
Roberto Ortega-Olmedo Bye
Hiroki Moriya Bye
2 Sep - 06h40Di WuverslaatCollin Altamirano6-4 6-4
2 Sep - 09h50Goncalo OliveiraverslaatIgor Sijsling6-3 6-2
Go Soeda Bye
James Duckworth Bye
2 Sep - 09h50Ze ZhangverslaatFajing Sun6-3 6-4
3 Sep - 06h50Ivan NedelkoverslaatJi Sung Nam4-6 7-5 6-3
Zhe Li Bye
Enrique Lopez Perez Bye
2 Sep - 04h20Kaichi UchidaverslaatYunseong Chung6-2 6-4
2 Sep - 08h25James WardverslaatAleksandar Vukic6-3 3-6 6-3
Yasutaka Uchiyama Bye
Steven Diez Bye
2 Sep - 07h10Ze ZhangverslaatJie Cui2-6 6-3 6-3
2 Sep - 05h50Chun-hsin TsengverslaatShintaro Imai7-5 4-6 6-2
Pedja Krstin Bye
Max Purcell Bye
3 Sep - 05h25Evan SongverslaatHarry Bourchier6-4 6-3
3 Sep - 04h10Frederico Ferreira SilvaverslaatYuquan Jin6-3 6-1
Matthew Ebden Bye
Tatsuma Ito Bye
2 Sep - 05h25Baptiste CrepatteverslaatTsung-Hua Yang6-4 7-6
3 Sep - 04h10Teimuraz GabashviliverslaatJacob Grills6-4 5-7 6-1
Yan Bai Bye
Akira Santillan Bye
3 Sep - 07h00Shuichi SekiguchiverslaatSasi Kumar Mukund6-3 6-3
2 Sep - 08h10Yecong HeverslaatXinyu Gao6-1 6-4
Soon Woo Kwon Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden