De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Segovia - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Segovia 2019

SpanjeSpanje - 29 Juli 2019 - 4 Augustus 2019 - Hardcourt


Finale

4 Aug - 18h10Nicola KuhnverslaatPavel Kotov6-2 7-6


Halve Finale

3 Aug - 16h15Pavel KotovverslaatHugo Grenier6-2 7-5
3 Aug - 18h10Nicola KuhnverslaatMarkus Eriksson6-2 6-2


Kwartfinales

2 Aug - 13h15Markus ErikssonverslaatAntoine Escoffier6-7 6-2 6-3
2 Aug - 15h40Pavel KotovverslaatConstant Lestienne2-6 6-3 7-6
2 Aug - 18h55Nicola KuhnverslaatAltug Çelikbilek7-5 6-4
2 Aug - 20h20Hugo GrenierverslaatBlaz Rola6-7 7-6 6-4


Achtste finales

1 Aug - 12h10Markus ErikssonverslaatRoberto Ortega-Olmedo1-6 6-1 7-5
1 Aug - 12h15Altug ÇelikbilekverslaatCarlos Gómez-Herrera6-4 4-6 6-2
1 Aug - 14h10Antoine EscoffierverslaatCarlos Boluda-Purkiss6-4 6-4
1 Aug - 14h50Pavel KotovverslaatMatteo Viola6-1 6-3
1 Aug - 15h50Hugo GrenierverslaatAndrea Basso6-7 6-3 7-6
1 Aug - 16h15Constant LestienneverslaatTobias Simon7-6 6-2
1 Aug - 18h45Blaz RolaverslaatBaptiste Crepatte7-5 6-1
1 Aug - 20h00Nicola KuhnverslaatIllya Marchenko7-6 6-1


1/16de finales

30 Jul - 10h10Tobias SimonverslaatAldin Setkic7-5 6-4
30 Jul - 11h25Matteo ViolaverslaatFelipe Meligeni Rodrigues Alves6-2 6-1
30 Jul - 14h10Pavel KotovverslaatMattéo Martineau3-6 6-3 7-5
30 Jul - 14h15Illya MarchenkoverslaatScott Griekspoor7-6 6-4
30 Jul - 16h25Constant LestienneverslaatAndrés Artuñedo Martinavarro6-4 6-1
30 Jul - 18h15Nicola KuhnverslaatNicolás Barrientos6-4 6-3
31 Jul - 10h10Markus ErikssonverslaatKenny De Schepper6-4 6-7 6-3
31 Jul - 10h10Carlos Gómez-HerreraverslaatAndrea Arnaboldi6-2 2-6 6-4
31 Jul - 10h35Baptiste CrepatteverslaatFrederico Gil6-4 6-1
31 Jul - 12h00Altug ÇelikbilekverslaatAndrea Vavassori6-7 6-2 6-4
31 Jul - 12h15Carlos Boluda-PurkissverslaatTallon Griekspoor4-6 6-0 6-3
31 Jul - 12h40Roberto Ortega-OlmedoverslaatJulian Ocleppo6-7 6-3 6-4
31 Jul - 15h15Antoine EscoffierverslaatKhumoyun Sultanov1-6 6-2 7-6
31 Jul - 17h55Blaz RolaverslaatKonstantin Kravchuk6-4 6-4
31 Jul - 19h30Andrea BassoverslaatOriol Roca Batalla6-4 6-2
31 Jul - 21h00Hugo GrenierverslaatLuca Vanni7-6 6-3


Eerste ronde

Blaz Rola Bye
30 Jul - 11h50Konstantin KravchukverslaatIñigo Cervantes Huegun3-6 6-1 7-6
30 Jul - 10h10Frederico GilverslaatGerard Granollers-Pujol7-6 6-4
Baptiste Crepatte Bye
Oriol Roca Batalla Bye
29 Jul - 18h15Andrea BassoverslaatRicardo Ojeda Lara7-6 6-3
29 Jul - 18h10Hugo GrenierverslaatYecong He6-0 6-2
Luca Vanni Bye
Constant Lestienne Bye
29 Jul - 18h10Andrés Artuñedo MartinavarroverslaatAlessandro Bega6-3 3-6 6-0
29 Jul - 10h10Tobias SimonverslaatBotic Van De Zandschulp7-5 7-5
Aldin Setkic Bye
Pavel Kotov Bye
29 Jul - 16h10Mattéo MartineauverslaatArthur Rinderknech7-6 7-6
29 Jul - 16h10Felipe Meligeni Rodrigues AlvesverslaatNicolas Alvarez Varona6-2 6-3
Matteo Viola Bye
Nicola Kuhn Bye
29 Jul - 16h05Nicolás BarrientosverslaatDan Added6-4 7-5
29 Jul - 12h40Illya MarchenkoverslaatMiguel Damas6-7 7-6 6-2
Scott Griekspoor Bye
Andrea Vavassori Bye
29 Jul - 14h05Altug ÇelikbilekverslaatDigvijay Pratap Singh6-4 6-4
29 Jul - 11h40Carlos Gómez-HerreraverslaatMario Gonzalez Fernandez0-6 6-2 6-4
Andrea Arnaboldi Bye
Kenny De Schepper Bye
29 Jul - 14h05Markus ErikssonverslaatTom Jomby6-3 6-1
29 Jul - 11h55Julian OcleppoverslaatArtem Dubrivnyy7-6 4-6 6-2
Roberto Ortega-Olmedo Bye
Khumoyun Sultanov Bye
30 Jul - 10h15Antoine EscoffierverslaatWalter Trusendi6-2 6-0
30 Jul - 11h45Carlos Boluda-PurkissverslaatOrlando Luz7-6 7-6
Tallon Griekspoor Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden