De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Helsinki - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Finland

Volledige uitslagen

Helsinki 2019

FinlandFinland - 11 November 2019 - 17 November 2019 - Indoor


Finale

17 Nov - 13h10Emil RuusuvuoriverslaatMohamed Safwat6-3 6-7 6-2


Halve Finale

16 Nov - 13h10Mohamed SafwatverslaatCarlos Taberner6-1 6-3
16 Nov - 14h35Emil RuusuvuoriverslaatIlya Ivashka7-6 6-3


Kwartfinales

15 Nov - 13h05Mohamed SafwatverslaatElias Ymer6-3 6-4
15 Nov - 13h05Carlos TabernerverslaatSergiy Stakhovsky7-6 6-3
15 Nov - 15h10Ilya IvashkaverslaatHarri Heliovaara3-6 6-1 6-2
15 Nov - 17h00Emil RuusuvuoriverslaatAlex Molcan6-3 7-5


Achtste finales

14 Nov - 12h10Harri HeliovaaraverslaatHugo Grenier6-1 6-3
14 Nov - 12h10Mohamed SafwatverslaatGabriel Petit6-1 6-3
14 Nov - 12h15Ilya IvashkaverslaatAlexandre Muller6-4 6-3
14 Nov - 13h30Carlos TabernerverslaatPatrik Niklas-Salminen3-6 6-3 6-3
14 Nov - 13h35Elias YmerverslaatNikola Milojevic7-5 7-5
14 Nov - 14h05Sergiy StakhovskyverslaatRayane Roumane6-3 5-7 6-3
14 Nov - 15h45Alex MolcanverslaatNorbert Gombos6-4 6-7 6-3
14 Nov - 16h40Emil RuusuvuoriverslaatOtto Virtanen6-1 6-1


1/16de finales

12 Nov - 13h15Norbert GombosverslaatNerman Fatic6-2 6-3
12 Nov - 13h35Gabriel PetitverslaatHenri Laaksonen4-6 6-4 6-4
12 Nov - 14h35Elias YmerverslaatJack Draper6-3 3-6 6-4
12 Nov - 17h30Alex MolcanverslaatFrederico Ferreira Silva6-4 6-7 6-1
13 Nov - 12h05Harri HeliovaaraverslaatHiroki Moriya4-6 7-6 6-3
13 Nov - 12h10Ilya IvashkaverslaatJohn-Patrick Smith2-6 6-4 6-4
13 Nov - 12h10Mohamed SafwatverslaatAntoine Escoffier6-4 6-2
13 Nov - 12h10Rayane RoumaneverslaatYannick Maden6-4 5-7 6-1
13 Nov - 13h40Nikola MilojevicverslaatJaroslav Pospisil6-0 4-6 6-3
13 Nov - 14h15Otto VirtanenverslaatThomas Fabbiano1-6 6-3 6-4
13 Nov - 14h30Alexandre MullerverslaatGuillermo Garcia-Lopez6-3 6-3
13 Nov - 14h55Patrik Niklas-SalminenverslaatDavid Poljak6-4 4-6 6-3
13 Nov - 16h10Carlos TabernerverslaatAltug Çelikbilek3-6 6-3 7-6
13 Nov - 16h10Hugo GrenierverslaatEvgeny Karlovskiy7-5 6-2
13 Nov - 16h30Sergiy StakhovskyverslaatMischa Zverev6-4 1-2 ab.
13 Nov - 17h10Emil RuusuvuoriverslaatGeoffrey Blancaneaux7-5 6-2


Eerste ronde

Evgeny Karlovskiy Bye
Hugo GrenierverslaatBruno Sant'Anna6-4 6-1
Harri HeliovaaraverslaatArtem Dubrivnyy6-3 6-2
Hiroki Moriya Bye
Guillermo Garcia-Lopez Bye
Alexandre MullerverslaatViktor Durasovic6-1 6-2
John-Patrick SmithverslaatAleksi Lofman
Ilya Ivashka Bye
Norbert Gombos Bye
Nerman FaticverslaatCarlos Gómez-Herrera6-4 6-2
Alex MolcanverslaatSkander Mansouri7-6 6-2
Frederico Ferreira Silva Bye
Emil Ruusuvuori Bye
Geoffrey BlancaneauxverslaatVit Kopriva6-2 4-6 6-3
Otto VirtanenverslaatLeevi Saatela6-0 6-3
Thomas Fabbiano Bye
Yannick Maden Bye
Rayane RoumaneverslaatFabrizio Ornago6-4 6-7 6-3
Mischa ZverevverslaatMichael Vrbensky6-3 6-3
Sergiy Stakhovsky Bye
Carlos Taberner Bye
Altug ÇelikbilekverslaatPavel Kotov7-5 7-6
Patrik Niklas-SalminenverslaatIllya Marchenko6-4 2-0 ab.
David Poljak Bye
Elias Ymer Bye
Jack DraperverslaatJonas Forejtek3-6 6-3 6-4
Jaroslav PospisilverslaatIgor Sijsling7-5 6-2
Nikola Milojevic Bye
Mohamed Safwat Bye
Antoine EscoffierverslaatJonathan Mridha7-5 4-6 7-6
Gabriel PetitverslaatDenis Yevseyev6-4 6-3
Henri Laaksonen Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden