De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Ortisei - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Ortisei 2019

ItaliëItalië - 11 November 2019 - 17 November 2019 - Indoor


Finale

17 Nov - 11h20Jannik SinnerverslaatSebastian Ofner6-2 6-4


Halve Finale

16 Nov - 12h10Sebastian OfnerverslaatLuca Vanni7-6 7-6
16 Nov - 14h10Jannik SinnerverslaatAntoine Hoang6-3 7-6


Kwartfinales

15 Nov - 12h10Antoine HoangverslaatElliot Benchetrit6-2 6-0
15 Nov - 12h10Luca VanniverslaatPeter Gojowczyk6-0 6-3
15 Nov - 13h10Sebastian OfnerverslaatLorenzo Musetti7-6 6-2
15 Nov - 16h05Jannik SinnerverslaatFederico Gaio6-4 6-4


Achtste finales

14 Nov - 11h10Peter GojowczykverslaatMaxime Cressy7-6 6-2
14 Nov - 11h10Antoine HoangverslaatJan Choinski7-5 6-4
14 Nov - 12h40Luca VanniverslaatAndrea Pellegrino6-0 6-2
14 Nov - 13h50Elliot BenchetritverslaatSalvatore Caruso6-3 6-2
14 Nov - 15h05Sebastian OfnerverslaatDennis Novak3-6 6-3 7-6
14 Nov - 15h40Lorenzo MusettiverslaatBernabe Zapata Miralles6-4 6-0
14 Nov - 17h00Federico GaioverslaatDanilo Petrovic6-4 6-4
14 Nov - 19h10Jannik SinnerverslaatRoberto Marcora6-3 6-4


1/16de finales

13 Nov - 11h45Antoine HoangverslaatEnrico Dalla Valle6-7 6-3 6-3
13 Nov - 13h05Elliot BenchetritverslaatJulian Ocleppo6-3 6-0
13 Nov - 14h00Andrea PellegrinoverslaatStefano Travaglia7-6 7-6
13 Nov - 14h10Danilo PetrovicverslaatUladzimir Ignatik6-7 7-6 6-1
13 Nov - 14h10Federico GaioverslaatViktor Galovic7-5 5-7 6-3
13 Nov - 14h40Jan ChoinskiverslaatOscar Otte7-6 6-3
13 Nov - 16h10Peter GojowczykverslaatMaximilian Neuchrist6-4 6-3
13 Nov - 16h20Bernabe Zapata MirallesverslaatAldin Setkic7-6 5-7 7-5
13 Nov - 16h35Salvatore CarusoverslaatDaniel Masur4-6 6-3 6-4
13 Nov - 18h25Maxime CressyverslaatBaptiste Crepatte6-1 7-6
13 Nov - 18h40Luca VanniverslaatFilippo Baldi6-4 6-7 6-3
13 Nov - 18h40Dennis NovakverslaatStefano Napolitano6-3 7-6
13 Nov - 19h00Roberto MarcoraverslaatGiulio Zeppieri4-6 6-3 7-5
13 Nov - 19h40Lorenzo MusettiverslaatGianluca Mager6-4 7-5
13 Nov - 20h35Jannik SinnerverslaatLucas Miedler7-6 7-5
13 Nov - 22h05Sebastian OfnerverslaatFrancesco Forti6-2 6-3


Eerste ronde

Stefano Travaglia Bye
Andrea PellegrinoverslaatMatteo Viola6-4 7-5
Luca VanniverslaatSandro Ehrat7-6 6-3
Filippo Baldi Bye
Maxime Cressy Bye
Baptiste CrepatteverslaatRaul Brancaccio6-3 6-4
Maximilian NeuchristverslaatAslan Karatsev6-3 3-6 6-3
Peter Gojowczyk Bye
Gianluca Mager Bye
Lorenzo MusettiverslaatBenjamin Hassan6-4 6-2
Aldin SetkicverslaatMaxime Hamou7-6 6-7 7-6
Bernabe Zapata Miralles Bye
Sebastian Ofner Bye
Francesco FortiverslaatVaclav Safranek6-3 6-4
Stefano NapolitanoverslaatPatric Prinoth6-2 6-2
Dennis Novak Bye
Antoine Hoang Bye
Enrico Dalla ValleverslaatMirza Basic6-4 7-6
Jan ChoinskiverslaatJose Hernandez-Fernandez4-6 7-6 6-4
Oscar Otte Bye
Elliot Benchetrit Bye
Julian OcleppoverslaatAndrea Arnaboldi6-4 6-2
Daniel MasurverslaatJulian Lenz7-6 4-6 6-3
Salvatore Caruso Bye
Federico Gaio Bye
Viktor GalovicverslaatTeimuraz Gabashvili4-6 7-6 6-4
Uladzimir IgnatikverslaatGuilherme Clezar6-4 6-7 6-1
Danilo Petrovic Bye
Roberto Marcora Bye
Giulio ZeppieriverslaatErwin Troebinger6-1 6-4
Lucas MiedlerverslaatGian Marco Moroni7-6 1-6 6-2
Jannik Sinner Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden