De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Alicante - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Alicante 2019

SpanjeSpanje - 1 April 2019 - 7 April 2019 - Gravel


Finale

7 Apr - 12h15Pablo AndújarverslaatPedro Martinez Portero6-3 3-6 6-4


Halve Finale

6 Apr - 11h10Pedro Martinez PorteroverslaatJose Hernandez-Fernandez7-6 6-2
6 Apr - 13h15Pablo AndújarverslaatCarlos Taberner6-3 6-3


Kwartfinales

5 Apr - 11h10Carlos TabernerverslaatSalvatore Caruso3-6 6-3 6-4
5 Apr - 13h10Jose Hernandez-FernandezverslaatPedro Sousa4-6 7-6 6-4
5 Apr - 14h05Pedro Martinez PorteroverslaatMario Vilella Martinez6-3 6-3
5 Apr - 19h05Pablo AndújarverslaatJoao Domingues7-6 7-6


Achtste finales

4 Apr - 11h35Pedro SousaverslaatAlejandro Davidovich Fokina6-2 4-6 6-0
4 Apr - 11h40Jose Hernandez-FernandezverslaatÁlvaro López San Martín6-4 6-1
4 Apr - 11h40Carlos TabernerverslaatGuillermo Garcia-Lopez6-7 6-1 6-4
4 Apr - 13h20Salvatore CarusoverslaatElias Ymer6-2 4-6 6-2
4 Apr - 13h20Pedro Martinez PorteroverslaatEnrique Lopez Perez7-6 6-1
4 Apr - 14h30Mario Vilella MartinezverslaatNikola Milojevic1-6 6-2 6-4
4 Apr - 17h05Joao DominguesverslaatLukas Rosol7-6 3-0 ab.
4 Apr - 18h35Pablo AndújarverslaatArthur De Greef6-3 6-3


1/16de finales

2 Apr - 15h30Carlos TabernerverslaatAndrea Arnaboldi6-7 6-1 6-4
2 Apr - 16h00Alejandro Davidovich FokinaverslaatFederico Gaio6-2 6-2
2 Apr - 17h30Pedro Martinez PorteroverslaatAdam Pavlasek7-5 6-7 6-4
2 Apr - 18h15Pedro SousaverslaatTommy Robredo6-1 6-1
2 Apr - 19h25Guillermo Garcia-LopezverslaatPedro Cachin6-0 6-4
3 Apr - 10h10Álvaro López San MartínverslaatFacundo Bagnis6-4 2-6 7-6
3 Apr - 10h10Elias YmerverslaatLorenzo Giustino2-6 6-4 6-2
3 Apr - 12h15Nikola MilojevicverslaatKevin Krawietz7-6 3-6 6-3
3 Apr - 12h45Salvatore CarusoverslaatDaniel Gimeno-Traver6-3 7-5
3 Apr - 13h30Mario Vilella MartinezverslaatJirí Veselý7-5 7-6
3 Apr - 14h45Enrique Lopez PerezverslaatThiago Monteiro6-7 7-5 6-3
3 Apr - 15h50Jose Hernandez-FernandezverslaatRoberto Carballés Baena2-6 6-2 6-2
3 Apr - 17h20Joao DominguesverslaatCarlos Berlocq6-4 6-4
3 Apr - 18h15Lukas RosolverslaatCarlos Alcaraz Garfia6-2 4-6 6-4
3 Apr - 18h30Arthur De GreefverslaatJurij Rodionov6-1 6-2
3 Apr - 20h20Pablo AndújarverslaatAlexey Vatutin6-3 6-4


Eerste ronde

Pablo Andújar Bye
1 Apr - 16h40Alexey VatutinverslaatRiccardo Bonadio2-6 6-3 6-2
2 Apr - 14h25Jurij RodionovverslaatOrlando Luz6-3 6-3
Arthur De Greef Bye
Carlos Berlocq Bye
2 Apr - 12h20Joao DominguesverslaatDenis Yevseyev6-4 6-3
2 Apr - 13h25Carlos Alcaraz GarfiaverslaatJannik Sinner6-2 3-6 6-3
Lukas Rosol Bye
Guillermo Garcia-Lopez Bye
1 Apr - 15h10Pedro CachinverslaatGian Marco Moroni6-3 6-3
1 Apr - 16h20Carlos TabernerverslaatFederico Coria6-4 6-3
Andrea Arnaboldi Bye
Salvatore Caruso Bye
2 Apr - 11h45Daniel Gimeno-TraververslaatFacundo Argüello6-4 3-6 6-2
2 Apr - 11h20Lorenzo GiustinoverslaatGoncalo Oliveira3-6 6-4 6-3
Elias Ymer Bye
Roberto Carballés Baena Bye
2 Apr - 11h05Jose Hernandez-FernandezverslaatSergio Gutierrez-Ferrol4-6 6-3 7-6
2 Apr - 13h05Álvaro López San MartínverslaatJavier Barranco Cosano6-3 3-6 6-3
Facundo Bagnis Bye
Alejandro Davidovich Fokina Bye
1 Apr - 15h25Federico GaioverslaatRaul Brancaccio6-3 6-3
1 Apr - 16h15Tommy RobredoverslaatTallon Griekspoor7-5 6-3
Pedro Sousa Bye
Thiago Monteiro Bye
2 Apr - 10h10Enrique Lopez PerezverslaatNicola Kuhn6-2 6-2
1 Apr - 14h15Adam PavlasekverslaatDavid Perez Sanz6-0 7-5
Pedro Martinez Portero Bye
Nikola Milojevic Bye
2 Apr - 10h10Kevin KrawietzverslaatThomaz Bellucci7-5 6-2
2 Apr - 10h10Mario Vilella MartinezverslaatJordan Correia6-1 6-0
Jirí Veselý Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden