De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Seoul - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zuid-Korea

Volledige uitslagen

Seoul 2019

Zuid-KoreaZuid-Korea - 29 April 2019 - 4 Mei 2019 - Hardcourt


Finale

5 Mei - 05h10Soon Woo KwonverslaatMax Purcell7-5 7-5


Halve Finale

4 Mei - 05h00Soon Woo KwonverslaatTung-lin Wu7-6 6-3
4 Mei - 07h00Max PurcellverslaatNikola Milojevic6-2 6-0


Kwartfinales

3 Mei - 04h05Nikola MilojevicverslaatZhe Li6-4 7-5
3 Mei - 04h05Tung-lin WuverslaatAlex Bolt7-5 6-4
3 Mei - 05h45Max PurcellverslaatTatsuma Ito6-7 7-6 6-3
3 Mei - 06h20Soon Woo KwonverslaatYasutaka Uchiyama6-4 6-7 7-5


Achtste finales

2 Mei - 04h10Zhe LiverslaatRamkumar Ramanathan6-4 6-7 7-6
2 Mei - 04h10Tung-lin WuverslaatSaketh Myneni6-4 7-5
2 Mei - 04h15Tatsuma ItoverslaatLukas Lacko6-4 5-1
2 Mei - 05h50Max PurcellverslaatRicardas Berankis4-6 6-4 6-3
2 Mei - 06h05Yasutaka UchiyamaverslaatYunseong Chung6-4 6-4
2 Mei - 07h05Nikola MilojevicverslaatSergiy Stakhovsky6-2 7-6
2 Mei - 07h45Soon Woo KwonverslaatEvgeny Donskoy7-6 6-3
2 Mei - 08h00Alex BoltverslaatAkira Santillan7-6 6-3


1/16de finales

30 Apr - 04h10Soon Woo KwonverslaatShintaro Imai6-3 6-2
30 Apr - 05h55Max PurcellverslaatRuben Bemelmans6-2 7-6
30 Apr - 07h20Tung-lin WuverslaatBrayden Schnur6-1 6-7 6-2
30 Apr - 07h20Ricardas BerankisverslaatAldin Setkic6-4 3-6 6-4
30 Apr - 07h40Sergiy StakhovskyverslaatRio Noguchi6-1 6-4
30 Apr - 09h05Nikola MilojevicverslaatJea Moon Lee6-7 6-3 6-3
30 Apr - 09h30Tatsuma ItoverslaatFilip Peliwo7-5 6-2
1 Mei - 04h10Ramkumar RamanathanverslaatJi Sung Nam6-3 7-6
1 Mei - 04h10Evgeny DonskoyverslaatYan Bai4-6 6-3 6-3
1 Mei - 04h15Lukas LackoverslaatLuke Saville6-3 6-4
1 Mei - 05h50Zhe LiverslaatMarcos Baghdatis6-4 6-2
1 Mei - 06h00Akira SantillanverslaatJason Jung6-3 5-7 7-6
1 Mei - 06h10Alex BoltverslaatTsung-Hua Yang7-6 6-7 6-3
1 Mei - 07h25Yunseong ChungverslaatYuichi Sugita6-2 6-3
1 Mei - 08h40Saketh MyneniverslaatHiroki Moriya6-2 6-1
1 Mei - 10h10Yasutaka UchiyamaverslaatN. Sriram Balaji6-7 6-3 6-4


Eerste ronde

N. Sriram Balaji Bye
29 Apr - 06h05Yasutaka UchiyamaverslaatCem Ilkel6-3 1-6 6-3
29 Apr - 10h00Yunseong ChungverslaatStéphane Robert1-6 6-2 6-4
Yuichi Sugita Bye
Soon Woo Kwon Bye
29 Apr - 05h35Shintaro ImaiverslaatHong Chung6-1 6-3
30 Apr - 05h35Yan BaiverslaatJacob Grills6-4 6-1
Evgeny Donskoy Bye
Brayden Schnur Bye
29 Apr - 04h10Tung-lin WuverslaatKaichi Uchida4-6 6-1 6-4
30 Apr - 04h15Saketh MyneniverslaatZihao Xia6-4 6-1
Hiroki Moriya Bye
Alex Bolt Bye
29 Apr - 07h45Tsung-Hua YangverslaatGo Soeda2-6 6-4 6-4
30 Apr - 05h55Akira SantillanverslaatYoussef Hossamw.o.
Jason Jung Bye
Marcos Baghdatis Bye
30 Apr - 04h10Zhe LiverslaatMoez Echargui6-2 6-4
30 Apr - 05h35Ji Sung NamverslaatDuck Hee Lee7-5 6-1
Ramkumar Ramanathan Bye
Nikola Milojevic Bye
29 Apr - 08h10Jea Moon LeeverslaatDong Ju Kim6-2 6-2
29 Apr - 05h45Rio NoguchiverslaatSeong-Chan Hong3-6 6-4 6-0
Sergiy Stakhovsky Bye
Lukas Lacko Bye
30 Apr - 04h10Luke SavilleverslaatSasi Kumar Mukund6-2 6-4
29 Apr - 07h05Filip PeliwoverslaatSanhui Shin6-2 6-0
Tatsuma Ito Bye
Ruben Bemelmans Bye
29 Apr - 04h10Max PurcellverslaatMaverick Banes7-6 6-3
29 Apr - 08h00Aldin SetkicverslaatGoncalo Oliveira7-5 7-6
Ricardas Berankis Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden