De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Brazilië - 30 September 2019 - 6 Oktober 2019 - Gravel
6 Okt - 16h05 | Juan Pablo Varillas Patino-Samudio | verslaat | Juan Pablo Ficovich | 2-6 7-6 6-2 |
5 Okt - 18h35 | Juan Pablo Ficovich | verslaat | Sumit Nagal | 6-4 6-1 |
5 Okt - 20h10 | Juan Pablo Varillas Patino-Samudio | verslaat | Federico Coria | 6-0 6-4 |
4 Okt - 17h10 | Sumit Nagal | verslaat | Francisco Cerundolo | 7-6 7-5 |
4 Okt - 17h15 | Juan Pablo Ficovich | verslaat | Nicolas Alvarez | 6-1 6-3 |
4 Okt - 19h30 | Juan Pablo Varillas Patino-Samudio | verslaat | Diego Hidalgo | 6-1 6-2 |
4 Okt - 21h40 | Federico Coria | verslaat | Thomaz Bellucci | 6-4 7-6 |
3 Okt - 16h10 | Juan Pablo Varillas Patino-Samudio | verslaat | Andrea Collarini | 7-6 6-2 |
3 Okt - 16h10 | Juan Pablo Ficovich | verslaat | Alejandro González | 6-3 6-3 |
3 Okt - 16h35 | Francisco Cerundolo | verslaat | Hugo Dellien | 6-4 6-1 |
3 Okt - 17h45 | Federico Coria | verslaat | Alejandro Tabilo | 6-3 4-6 6-4 |
3 Okt - 18h20 | Nicolas Alvarez | verslaat | Pedro Sakamoto | 6-1 6-2 |
3 Okt - 18h25 | Sumit Nagal | verslaat | Orlando Luz | 7-5 6-3 |
3 Okt - 21h40 | Diego Hidalgo | verslaat | Maxime Hamou | 7-6 4-6 6-3 |
4 Okt - 00h15 | Thomaz Bellucci | verslaat | Leonardo Mayer | w.o. |
1 Okt - 16h50 | Juan Pablo Ficovich | verslaat | Facundo Mena | 6-4 6-1 |
1 Okt - 17h10 | Orlando Luz | verslaat | Joao Menezes | 6-4 6-4 |
1 Okt - 18h30 | Nicolas Alvarez | verslaat | Jeremy Jahn | 6-4 6-2 |
1 Okt - 19h10 | Alejandro González | verslaat | José Hernández-Fernández | 7-6 6-7 6-3 |
1 Okt - 22h20 | Leonardo Mayer | verslaat | Camilo Ugo Carabelli | 7-6 6-4 |
2 Okt - 01h50 | Thomaz Bellucci | verslaat | Christian Lindell | 7-6 ab. |
2 Okt - 15h10 | Diego Hidalgo | verslaat | Renzo Olivo | 7-6 6-2 |
2 Okt - 15h10 | Sumit Nagal | verslaat | Gastão Elias | 4-1 ab. |
2 Okt - 15h15 | Andrea Collarini | verslaat | Tomas Martin Etcheverry | 6-4 6-4 |
2 Okt - 16h25 | Juan Pablo Varillas Patino-Samudio | verslaat | Facundo Bagnis | 6-2 6-4 |
2 Okt - 17h15 | Francisco Cerundolo | verslaat | Rafael Matos | 6-2 6-3 |
2 Okt - 17h30 | Alejandro Tabilo | verslaat | Gonzalo Villanueva | 6-0 6-3 |
2 Okt - 19h00 | Pedro Sakamoto | verslaat | Guido Andreozzi | 6-4 4-0 ab. |
2 Okt - 19h05 | Federico Coria | verslaat | Felipe Meligeni Alves | 6-2 7-6 |
2 Okt - 21h45 | Hugo Dellien | verslaat | Guilherme Clezar | 6-3 6-4 |
3 Okt - 01h45 | Maxime Hamou | verslaat | Thiago Monteiro | 7-5 4-6 6-1 |