De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Sevilla - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Sevilla 2021

SpanjeSpanje - 6 September 2021 - 12 September 2021 - Gravel


Finale

11 Sep - 20h05Pedro Martinez PorteroverslaatRoberto Carballés Baena6-4 6-1


Halve Finale

10 Sep - 19h20Pedro Martinez PorteroverslaatCarlos Taberner6-4 6-3
10 Sep - 21h35Roberto Carballés BaenaverslaatMarcelo Tomas Barrios Vera6-1 6-3


Kwartfinales

9 Sep - 17h10Pedro Martinez PorteroverslaatFlavio Cobolli6-4 6-2
9 Sep - 17h15Carlos TabernerverslaatGian Marco Moroni6-4 0-6 7-5
9 Sep - 19h10Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatPablo Andújar7-6 2-6 6-4
9 Sep - 22h00Roberto Carballés BaenaverslaatLuciano Darderi7-5 7-6


Achtste finales

8 Sep - 11h00Carlos TabernerverslaatJulian Lenz6-3 6-3
8 Sep - 13h00Gian Marco MoroniverslaatBernabe Zapata Miralles3-6 6-1 6-4
8 Sep - 13h00Flavio CobolliverslaatPablo Llamas Ruiz6-3 7-5
8 Sep - 17h05Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatJack Draper6-5 ab.
8 Sep - 17h10Pedro Martinez PorteroverslaatRaul Brancaccio6-4 4-6 6-4
8 Sep - 18h35Luciano DarderiverslaatFederico Gaio6-0 7-6
8 Sep - 19h55Pablo AndújarverslaatÁlvaro López San Martín3-6 6-1 6-4
8 Sep - 22h20Roberto Carballés BaenaverslaatAdrian Andreev6-4 6-1


1/16de finales

6 Sep - 13h00Marcelo Tomas Barrios VeraverslaatNikolas Sanchez Izquierdo4-6 6-2 7-5
6 Sep - 13h00Raul BrancaccioverslaatGenaro Alberto Olivieri6-2 2-6 7-6
6 Sep - 17h35Pablo Llamas RuizverslaatCamilo Ugo Carabelli7-5 4-1 ab.
6 Sep - 19h05Julian LenzverslaatGoncalo Oliveira6-2 4-6 6-2
6 Sep - 19h05Flavio CobolliverslaatLorenzo Giustino6-0 6-2
6 Sep - 19h25Bernabe Zapata MirallesverslaatFilippo Baldi6-3 6-2
6 Sep - 21h05Roberto Carballés BaenaverslaatJulian Ocleppo6-2 3-6 6-3
6 Sep - 21h05Adrian AndreevverslaatRoberto Ortega-Olmedo7-6 6-0
7 Sep - 11h05Álvaro López San MartínverslaatBenjamin Winter Lopez6-4 4-6 6-1
7 Sep - 11h10Luciano DarderiverslaatCarlos Gimeno Valero3-0 ab.
7 Sep - 11h10Jack DraperverslaatMichael Geerts6-3 6-2
7 Sep - 13h00Gian Marco MoroniverslaatNicola Kuhn7-6 6-1
7 Sep - 13h10Carlos TabernerverslaatLucas Gerch6-1 6-4
7 Sep - 17h10Pedro Martinez PorteroverslaatEmilio Nava7-5 6-4
7 Sep - 19h00Pablo AndújarverslaatJavier Barranco Cosano6-2 7-5
7 Sep - 21h00Federico GaioverslaatTeimuraz Gabashvili6-2 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

6 Sep - 11h00Lucas GerchverslaatMats Rosenkranz6-3 5-7 6-4
6 Sep - 11h00Emilio NavaverslaatAlex Marti Pujolras6-3 6-2
6 Sep - 11h00Benjamin Winter LopezverslaatCarlos Sanchez Jover6-3 6-3
6 Sep - 12h30Luciano DarderiverslaatEduard Esteve Lobatow.o.


Kwalificaties - Eerste ronde

5 Sep - 11h00Benjamin Winter LopezverslaatAlexander Merino6-4 6-1
5 Sep - 11h05Emilio NavaverslaatMichel Vernier6-3 6-3
5 Sep - 11h05Carlos Sanchez JoververslaatIgnacio Monzon1-6 6-3 6-4
5 Sep - 12h35Lucas GerchverslaatAlberto Barroso Campos6-2 6-1
5 Sep - 12h55Alex Marti PujolrasverslaatJosé Francisco Vidal Azorin4-6 6-2 6-2
5 Sep - 13h50Eduard Esteve LobatoverslaatAlessandro Motti6-1 6-1
5 Sep - 14h00Mats RosenkranzverslaatPol Martin Tiffon6-4 7-6
5 Sep - 14h55Luciano DarderiverslaatNicolas Alvarez Varona6-4 3-5 ab.

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden