De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - St. Petersburg - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

St. Petersburg 2021

RuslandRusland - Sint-Petersburg - 28 Februari 2021 - 6 Maart 2021 - Indoor


Finale

7 Maa - 14h10Zizou BergsverslaatAltug Çelikbilek6-4 3-6 6-4


Halve Finale

6 Maa - 10h00Altug ÇelikbilekverslaatArtem Dubrivnyy5-7 6-2 6-3
6 Maa - 12h30Zizou BergsverslaatVit Kopriva7-6 6-2


Kwartfinales

5 Maa - 09h05Artem DubrivnyyverslaatAndrey Kuznetsov6-3 6-7 6-3
5 Maa - 10h30Altug ÇelikbilekverslaatJesper De Jong7-6 6-0
5 Maa - 11h15Vit KoprivaverslaatCem Ilkel7-5 6-2
5 Maa - 13h15Zizou BergsverslaatLucas Catarina6-3 6-4


Achtste finales

4 Maa - 10h45Jesper De JongverslaatEvgenii Tyurnev6-3 6-3
Altug ÇelikbilekverslaatAlexey Vatutin6-3 7-6
3 Maa - 13h25Artem DubrivnyyverslaatViktor Durasovic7-5 3-6 6-3
3 Maa - 13h35Andrey KuznetsovverslaatMirza Basic6-1 6-1
4 Maa - 09h05Zizou BergsverslaatPavel Kotov6-0 7-5
4 Maa - 11h55Lucas CatarinaverslaatMatthew Ebden7-6 6-2
4 Maa - 09h05Vit KoprivaverslaatRoberto Quiroz6-2 6-4
3 Maa - 11h35Cem IlkelverslaatDominic Stephan Stricker6-7 6-3 6-3


1/16de finales

1 Maa - 11h40Alexey VatutinverslaatNino Serdarusic6-4 3-6 6-0
1 Maa - 12h40Dominic Stephan StrickerverslaatDuje Ajdukovic5-7 6-4 6-2
1 Maa - 13h35Mirza BasicverslaatEvgeny Karlovskiy6-0 6-4
1 Maa - 14h30Altug ÇelikbilekverslaatKhumoyun Sultanov6-4 6-1
1 Maa - 15h00Cem IlkelverslaatShuichi Sekiguchi6-3 6-2
2 Maa - 08h10Vit KoprivaverslaatIvan Gakhov7-5 1-6 7-6
2 Maa - 08h10Viktor DurasovicverslaatRudolf Molleker7-6 6-4
2 Maa - 10h00Roberto QuirozverslaatDuck Hee Lee6-2 6-2
2 Maa - 10h55Artem DubrivnyyverslaatIgor Sijsling3-6 6-4 6-3
2 Maa - 11h35Andrey KuznetsovverslaatMatija Pecotic7-6 6-2
2 Maa - 12h35Pavel KotovverslaatTeimuraz Gabashvili6-4 6-2
2 Maa - 14h00Evgenii TyurnevverslaatRoman Safiullin7-5 6-4
2 Maa - 15h10Jesper De JongverslaatUladzimir Ignatik6-4 4-6 6-3
3 Maa - 08h10Zizou BergsverslaatHarry Bourchier6-4 6-2
3 Maa - 08h10Matthew EbdenverslaatPedja Krstin6-1 6-4
3 Maa - 09h40Lucas CatarinaverslaatChristopher Eubanks7-5 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

1 Maa - 08h05Andrey KuznetsovverslaatJiri Lehecka6-3 6-1
1 Maa - 09h35Lucas CatarinaverslaatAlessandro Bega6-2 6-3
1 Maa - 09h35Artem DubrivnyyverslaatSkander Mansouri4-6 7-6 6-0
1 Maa - 11h05Zizou BergsverslaatIvan Nedelko6-2 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

Jiri LeheckaverslaatErgi Kirkin7-6 7-5
Andrey KuznetsovverslaatJonas Forejtek6-1 6-7 7-5
Ivan NedelkoverslaatDaniil Golubev6-0 6-0
28 Feb - 14h10Zizou BergsverslaatNerman Fatic6-4 6-2
Artem DubrivnyyverslaatKonstantin Kravchuk7-6 6-4
Skander MansouriverslaatDaniil Glinka3-6 7-6 7-5
Alessandro BegaverslaatAlexey Zakharov6-4 6-2
Lucas CatarinaverslaatBenjamin Hassan6-4 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden