De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Rusland - 21 April 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Winston Salem van 19 Augustus tot 27 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mitchell Krueger | 6-4 6-2 | |
Chengdu van 18 September tot 24 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alibek Kachmazov | 7-6 6-7 6-3 | |
Shanghai van 2 Oktober tot 15 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Aleksandar Kovacevic | 6-7 7-5 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Nur-Sultan (Astana) van 21 Februari tot 28 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Grigoriy Lomakin | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Pavel Kotov | 7-5 1-6 6-3 | |
St. Petersburg van 28 Februari tot 6 Maart 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alessandro Bega | 6-4 6-2 | |
Nur-Sultan (Astana) 3 van 12 Juli tot 18 Juli 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yan Bondarevskiy | 5-7 6-4 6-2 | |
Nur-Sultan (Astana) 4 van 19 Juli tot 25 Juli 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Malek Jaziri | 6-0 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Ann Arbor van 6 Januari tot 12 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Benjamin Lock | 6-3 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Pedro Sakamoto | 6-2 7-6 | |
Nur-Sultan (Astana) van 9 Maart tot 15 Maart 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Danil Ozernoy | 6-2 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Yannick Maden | w.o. | |
Achtste finales | verslagen door | Illya Marchenko | 7-5 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
Fergana van 17 Juni tot 23 Juni 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Maximilian Neuchrist | 7-6 6-3 | |
Binghamton van 22 Juli tot 28 Juli 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Marcelo Tomas Barrios Vera | 6-2 6-2 | |
Lexington van 29 Juli tot 4 Augustus 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Takanyi Garanganga | 6-1 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Jannik Sinner | 4-6 6-1 6-3 | |
Traralgon van 21 Oktober tot 27 Oktober 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Dane Sweeny | 6-3 6-3 | |
Playford 2 van 28 Oktober tot 3 November 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Mats Rosenkranz | 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Max Purcell | 7-5 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Junior Heren van 22 Januari 2018 tot 28 Januari 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Damien Wenger | 7-5 4-6 6-0 | |
1/16de finales | verslaat | Nick Hardt | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Hugo Gaston | 7-5 1-0 ab. | |
Roland Garros Junior Heren van 3 Juni tot 10 Juni 2018 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Clément Tabur | 7-6 4-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Carlos Lopez Montagud | 3-6 6-3 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 4 Nederlagen
Australian Open Junior Heren van 23 Januari tot 29 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Simon Carr | 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Alexei Popyrin | 6-3 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | Chase Ferguson | 7-6 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Yibing Wu | 7-5 6-3 | |
Roland Garros Junior Heren van 30 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Zizou Bergs | 5-7 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Corentin Moutet | 7-6 0-6 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Alejandro Davidovich Fokina | 6-3 6-0 | |
Wimbledon Junior Heren van 10 Juli tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Patrick Kypson | 6-4 7-6 | |
US Open Junior Heren van 3 September tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Trey Hilderbrand | 4-6 6-4 7-5 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren Junioren van 22 Januari tot 28 Januari 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | N. Tajima - A. Zakharov | verslaat | R. Hijikata - T. Ichikawa | 7-6 6-2 |
Achtste finales | N. Tajima - A. Zakharov | verslaat | J. Court - A. Crnokrak | 6-4 6-3 |
Kwartfinales | N. Tajima - A. Zakharov | verslagen door | F. Jianu - T. Tirante | w.o. |
Roland Garros Dubbel Heren Junioren van 3 Juni tot 10 Juni 2018 (Gravel) | ||||
1/16de finales | R. Molleker - A. Zakharov | verslagen door | J. Forejtek - D. Svrcina | 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 3 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren Junioren van 23 Januari tot 29 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | S. Hazawa - A. Zakharov | verslaat | Z. Piros - M. Sokolovskiy | 5-7 6-3 10-6 |
Achtste finales | S. Hazawa - A. Zakharov | verslaat | R. Nijboer - A. Rai | 6-4 5-7 10-7 |
Kwartfinales | S. Hazawa - A. Zakharov | verslagen door | T. Horie - Y. Wu | 6-4 6-3 |
Wimbledon Dubbel Heren Junioren van 10 Juli tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
1/16de finales | O. Styler - A. Zakharov | verslaat | M. Miladinovic - C. Tseng | 6-2 4-6 7-5 |
Achtste finales | O. Styler - A. Zakharov | verslaat | S. Carr - A. Rotsaert | 6-2 6-2 |
Kwartfinales | O. Styler - A. Zakharov | verslagen door | J. Rodionov - M. Vrbensky | 7-6 7-6 |
US Open Dubbel Heren Junioren van 3 September tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | Y. Oliel - A. Zakharov | verslaat | I. Gimenez - M. Pucinelli De Almeida | 6-4 7-5 |
Achtste finales | Y. Oliel - A. Zakharov | verslagen door | O. Ayeni - J. Paul | 6-2 6-4 |