De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - ATP Challenger Tour - Nur-Sultan (Astana) 3 - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kazachstan

Volledige uitslagen

Nur-Sultan (Astana) 3 2021

KazachstanKazachstan - Nur-Sultan - 12 Juli 2021 - 18 Juli 2021 - Hardcourt


Finale

18 Jul - 10h05Max PurcellverslaatJay Clarke3-6 6-4 7-6


Halve Finale

17 Jul - 08h10Max PurcellverslaatPeter Polansky7-5 3-6 7-6
17 Jul - 10h50Jay ClarkeverslaatBorna Gojo6-4 6-4


Kwartfinales

16 Jul - 08h00Max PurcellverslaatYu Hsiou Hsu6-2 6-1
16 Jul - 08h00Peter PolanskyverslaatRoman Safiullin6-2 1-6 7-6
16 Jul - 09h30Borna GojoverslaatMirza Basic2-6 7-6 6-2
16 Jul - 13h00Jay ClarkeverslaatJason Murray Kubler3-6 7-5 7-6


Achtste finales

15 Jul - 08h10Roman SafiullinverslaatYunseong Chung6-3 6-4
15 Jul - 08h10Jason Murray KublerverslaatSergiy Stakhovsky6-2 3-6 6-2
15 Jul - 08h10Peter PolanskyverslaatAndrey Kuznetsov6-4 6-3
15 Jul - 09h25Yu Hsiou HsuverslaatEvgeny Karlovskiy6-3 6-0
15 Jul - 09h40Jay ClarkeverslaatBeibit Zhukayev6-3 6-3
15 Jul - 09h40Mirza BasicverslaatRyan Peniston6-3 6-1
15 Jul - 10h45Borna GojoverslaatChun-hsin Tseng6-1 6-2
15 Jul - 11h10Max PurcellverslaatTung-lin Wu3-6 7-6 6-2


1/16de finales

12 Jul - 09h10Jason Murray KublerverslaatDostanbek Tashbulatov6-1 6-3
12 Jul - 10h45Borna GojoverslaatKhumoyun Sultanov7-6 6-1
12 Jul - 10h55Beibit ZhukayevverslaatNick Chappell4-6 6-3 7-6
12 Jul - 12h25Chun-hsin TsengverslaatCorentin Denolly6-2 3-6 6-3
13 Jul - 06h05Ryan PenistonverslaatDenis Istomin6-1 3-6 6-3
13 Jul - 06h05Evgeny KarlovskiyverslaatLucas Catarina6-4 6-2
13 Jul - 06h05Yu Hsiou HsuverslaatHugo Grenier6-4 6-2
13 Jul - 06h05Peter PolanskyverslaatGrigoriy Lomakin6-4 7-6
13 Jul - 07h35Jay ClarkeverslaatArtem Dubrivnyy7-5 7-6
13 Jul - 07h35Andrey KuznetsovverslaatAkira Santillan6-4 6-3
13 Jul - 07h50Mirza BasicverslaatDenis Yevseyev6-3 6-3
13 Jul - 08h15Sergiy StakhovskyverslaatPavel Kotov7-5 6-2
13 Jul - 09h00Roman SafiullinverslaatMalek Jaziri6-4 6-2
13 Jul - 09h15Yunseong ChungverslaatYan Bondarevskiy6-3 6-4
13 Jul - 10h30Max PurcellverslaatAlessandro Bega2-6 6-2 7-5
13 Jul - 10h45Tung-lin WuverslaatOleksii Krutykh6-3 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

12 Jul - 06h35Artem DubrivnyyverslaatEdan Leshem7-6 7-6
12 Jul - 06h35Oleksii KrutykhverslaatErgi Kirkin6-1 7-6
12 Jul - 08h35Yan BondarevskiyverslaatBenjamin Lock2-6 7-6 6-2
12 Jul - 08h35Andrey KuznetsovverslaatYshai Oliel7-5 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

Andrey KuznetsovverslaatSergey Fomin6-3 6-1
Yshai OlielverslaatSanjar Fayziev6-1 6-7 6-1
Yan BondarevskiyverslaatAlexey Zakharov5-7 6-4 6-2
Benjamin LockverslaatVladyslav Manafov7-6 6-3
Ergi KirkinverslaatTimur Mukhtarulin6-2 6-0
Oleksii KrutykhverslaatYerassyl Yerdilda6-0 6-0
Edan LeshemverslaatAlexander Igoshin6-2 6-3
Artem DubrivnyyverslaatIslam Orynbasar6-1 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden